התחדשתי באלגנטיות שיא במטבח!

לא חדשתי את המטבח זה זמן רב והחלטתי הפעם' לכבוד ראש השנה' לבחור באיכות ובעיצוב משובח- כלי הבישול "Elegant" של סולתם, הניחנים בצבעוניות מונוכרומטית חלקה ואפורה ומביאים איכות ואלגנטיות אריסטורקרטית, על זמנית למטבח.

לא חדשתי את המטבח זה זמן רב והחלטתי הפעם' לכבוד ראש השנה' לבחור באיכות ובעיצוב משובח- כלי הבישול "Elegant" של סולתם, הניחנים בצבעוניות מונוכרומטית חלקה ואפורה ומביאים איכות ואלגנטיות על זמנית למטבח.
סדרת אלגנט. צילום: גל בן זאב
חברת "סולתם כלי בישול" הופכת לנו בחגים הקרבים את המטבח לאלגנטי ביותר עם סדרת כלי הבישול החדשה "אלגנט". הסדרה ניחנת בצבעוניות מונוכרומטית חלקה ואפורה ומביאה עימה שיא עיצובי חדש של איכות ואלגנטיות אריסטוקרטית למטבח.
בישול, במיוחד בימי החג, הוא צורה של אומנות המגיעה יד ביד עם אסתטיקה וחשיבה על הפרטים הקטנים, החל מהרכיבים, צורת הבישול, דרך ההגשה, הצלחות והכלים בהם אנו משתמשים. סדרת ה"אלגנט" החדשה מגלמת איכות וגימור בלתי מתפשרים, לצד מראה אלגנטי, אריסטוקרטי, שכיף לבשל בו ואף להעניק כמתנה מלאת אהבה.
סדרת אלגנט. צילום: גל בן זאב
הסדרה כוללת מגוון סירים בקטרים הנעים בין 18 עד 28 ס"מ, סוטאז'ים בקטרים של 20 עד 32 ס"מ, מחבתות בגדלים שונים ומגוונים ומארזי כלי בישול. הכלים כולם חזקים ועמידים במיוחד, מיוצרים מאלומיניום בתהליך יציקה רב שכבתי ההופך אותם לחזקים ועמידים בשימוש לשנים רבות קדימה. ציפוי Non stick food safe המשולב בהם מונע הדבקות מזון לדפנות ומאפשר ניקוי קל ומהיר גם בשטיפה ידנית. הסדרה זמינה לרכישה בכלים בודדים או במארז.
סדרת אלגנט. צילום: גל בן זאב
הכלים מאפשרים שימוש מופחת בשמן, שומן, חמאה או מרגרינה להכנת אוכל בריא יותר. המכסה עשוי זכוכית שקופה המאפשרת לעקוב אחר התקדמות הליך הבישול ללא צורך בהרמת המכסה ומשולב בחריר לשחרור אדים. כמו כן, מאובזרים בידיות ארגונומיות נוחות לשימוש, העברה ואחיזה בטוחה. הכלים מתאימים לשימוש בכל סוגי הכיריים, לרבות אינדוקציה.
ואלו הכלים שבחרתי מסדרת אלגנט. צילום: גל בן זאב
צילומים: גל בן זאב

טווח מחירי הסדרה: 115 -730 שקלים.

להשיג ברשת חנויות 'סולתם' ובחנויות כלי בית ומטבח המובחרות

ובאינטרנט: https://soltam.co.il/

רוית ליפשיץ ציון- בלוג בסגנון והשראה
רומנטיקנית חסרת תקנה בעלת תשוקה ואהבה לעולמות העיצוב, הספרות, אמנות, אופנה, טרנדים ומגמות, תערוכות בעולם. בלוגרית רב- תחומית, יוצרת וכותבת תוכן, עיתונאית עיצוב, סופרת, מוזיקאית. רומן הביכורים שלי: "אהבותיה של אמה" יצא לאור בהוצאה עצמית בשנת 2018 והפך לרב מכר. נשואה ואם לחייל ולחיילת הממשיכים את דרכי האמנותית.