השיטה שאת חייבת להכיר: להשתזף לבד בלי להיות בשמש

מכון שיזוף עצמאי, הבאים להשתזף לא עוברים אצל הפקידה בכניסה, לא קובעים תור מראש והכי חשוב משתזפים בזמנים שנוח לכם כי המכון פתוח משעה 08:00 בבקר ועד 22:00 בלילה.

דמיינו מקום שאליו אפשר להגיע, לבחור את הטיפול שאתן רוצות ובלי תורים. להיכנס להשתזף ולצאת, נשמע חלום רחוק נכון? ובכן, כבר לא.

רוית אזוט

רוית אזוט היא דמות ידועה בבאר שבע והדרום, היא הבעלים של "מרכז רוית אזוט לטיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה מתקדמים", המוביל בתחום הקוסמטיקה, ובעלת אקדמיה לאיפור קבוע ולמקצועות היופי. רוית לעולם לא נחה, תמיד שואפת קדימה למשהו חדש, היא לא מפסיקה לגדול ולהתפתח, והפעם הקימה מכון שיזוף העובד בשיטה שטרם נראתה כמוה בארצנו. מכון שיזוף עצמאי, הבאים להשתזף לא עוברים אצל הפקידה בכניסה, לא קובעים תור מראש והכי חשוב משתזפים בזמנים שנוח לכם כי המכון פתוח משעה 08:00 בבקר ועד 22:00 בלילה, גם בימי ששי, מוצ"ש וחגים. יש טוב מזה?

איך זה עובד?
בפעם הראשונה יש לעבור רישום ראשוני הכולל  פרטים אישיים ומילוי הצהרת בריאות. בסיום ההרשמה תקבלו קישור לנייד שלכם והוא הופך להיות המפתח שלכם למתחם. מפה אתם עצמאיים להגיע ולהשתזף מתי שבא לכם.
בתוך המתחם מחכה לכם עמדה, ממש כמו במקדונלדס שיש להזין לתוכה את מספר הטלפון שלכם. אתם מזוהים ע"י העמדה שגם מברכת אתכם בשמכם ושמחה לראותכם. כל שנותר לעשות הוא לבחור בין האפשרויות, מנוי ל-3, ל-5 או 10 כניסות, לשלם. עכשיו הכול מוכן להתחיל וליהנות מהחוויה החדשה.

צילום: שאטרסטוק

העמדה תציע לכם לרכוש קרם מיוחד לשימוש במכונת השיזוף, זהו קרם מאיץ ומזרז את פעולת השיזוף, מגן על העור וגם משיב לו את הלחות. לבחירה כמה סוגי קרם המתאימים לסוגי העור השונים. הקרם הוא רק אופציה לרכישה, אבל מאד מומלץ. בכללי, אסור להשתמש בקרם שיזוף רגיל או בשמן שיזוף.
בעמדה גם יבררו אם אתם רוצים לתת מנוי כמתנה לחברה, איזה חדר אתם מעדיפים כי ישנם 2 חדרים לבחירה, ולכמה זמן הטיפול. האפשרויות הן טיפולים בין 5-10 דקות, תלוי בגוון וסוג העור.

אז למה מכון השיזוף העצמאי של רוית אזוט כל כך מיוחד?
המכון אוטומטי, לא צריך לחכות שיפתחו, מתאים לשעות שלכם, המכון נפתח ב-08:00 בבקר ועד 10 בלילה. לא צריך לפגוש אף אחד כדי להיכנס. כל שצריך הוא להירשם בפעם הראשונה, לקבל את האפליקציה, להקיש נתוני זיהוי בעמדה, ואתם חופשיים להגיע מתי שנוח לכם. יש לכם אירוע ואתם רוצים לדפוק הופעה? 10 דקות ואתם הכי סקסיים ושזופים.

בטיחות
ערך חשוב שעליו המכון שם דגש במיוחד ולא מתפשר, הוא שמירה על בריאות המשתמשים. בכל המתחם תמצאו מודעות והנחיות איך להשתמש נכון במכונה. מה נכון ומה לא נכון. מה מותר, כמה זמן מתאים לכם, ואיך להגיע לתוצאות המקסימליות.
להשכלה כללית, 10 דקות במכונת השיזוף שוות ל-4 שעות בשמש. ולכן התהליך צריך להיות מבוקר, המכונה לא תאפשר לכם להיכנס פעמיים, פעם אחרי פעם. ישנם לחצני מצוקה בתוך התאים, והמקום מרושת במצלמות למנוע חריגות.

למה אתם מחכים? זהו חלום שמתגשם.

מרכז רוית אזוט, טיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה מתקדמים
עין גדי 14 באר שבע
תל אביב, מגדל אלון.
את המוצרים ניתן לרכוש גם באונליין ובמרכז הקניות.

 

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.