השחקן החדש בעולם הפארמים- האם סופר פארם וBE צריכים לפחד?

הבשורה היא, שנכנס שחקן חדש לעולם הפארמים שנקרא- פארם אפ או באנגלית PHARM UP המציע מאות מוצרים עם חווית קנייה מיוחדת המציעה בין יתר המעברים עמדות לקוסמטיקה- כן שמעתן נכון. ובואו נדבר תכלס- המחירים? המחירים פשוט מעולים! 

אחד הדברים האהובים עליי ביותר ואני מתכוונת ברצינות רבה, זה להיכנס לסופר פארם. גם אם זה בשביל בקבוק מים. חווית הקניה שנוצרה שם פשוט מהממת. את מסתכלת על כל המוצרים והם מסתכלים עלייך בחזרה, אז את פשוט מתחילה להעמיס את שקית הקניות וממעבר אחד לשני השקית מתחילה להתמלא וכל הכיף הזה נגמר בקופה.

המחירים המופקעים שרשת סופר פארם מציעה הם פשוט לא הגיוניים. מקנייה קטנה אפשר להגיע בקלות לעלויות גבוהות מאוד. לכן החלטתי לצאת לשטח ולחקור את העניין. כי לא יכול להיות שיש אפשרות אחת או שתיים (אם סופרים גם את BE) ושם זה נגמר.

הבשורה הטובה היא, שנכנס שחקן חדש לעולם הפארמים שנקרא- פארם אפ או באנגלית PHARM UP המציע מאות מוצרים עם חווית קנייה מיוחדת המציעה בין יתר המעברים עמדות לקוסמטיקה- כן שמעתן נכון. ובואו נדבר תכלס- המחירים? המחירים פשוט מעולים!

הפתיע אותי לגלות שמוצרים שקניתי "במבצע" בסופר פארם נמכרים בפארם אפ באותו מחיר- כשזה המחיר הרגיל- לפני מבצע! הסניף השני והחדש נפתח בפתח תקווה, לי אמנם קשה להגיע לאיזור אז גיליתי שיש להם גם אתר אונליין שממנו אפשר לקנות וליהנות ממחירים סופר שווים. סל קניות שמגיע ל299.9 ש"ח מעניק משלוח חינם. ובמקרה ולא הגעתם לסכום, מחיר המשלוח לא נורא- רק 19 ש"ח עד פתח הבית. והחשוב ביותר שהמשלוח מהיר. האתר היה השלב הראשון, ועכשיו Pharmup מתמקדת בפתיחת מרכזי היופי לנשים בפריסה ארצית. המטרה להגדיל את מנעד המוצרים, להיות המובילים בתחום, ותמיד להישאר עם סל המוצרים הזול והידידותי ביותר ללקוחותינו. יש למה לצפות, חכו בסבלנות ותופתעו לטובה.

Pharmup
אתר 

פייסבוק 
אינסטגרם

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.