הרגלים ישנים ומלוכלכים

בכל פעם שמתגלעות מהמורות בגן העדן הזוגי של נונה ד., היא נסחפת לגעגועים לסקס אחר - כזה שאין בו רוך ועדינות, אבל יש בו את כל הסערות שפעם הייתה מכורה להן. או שאולי היא עדיין?

04/04/2013
נונה ד. קבלו עדכונים מנונה
  • RSS
» כיסופים לסדום ועמורה (צילום אילוסטרציה: Thinkstock)

שוב התגלעו אי אלו מהמורות וצרות בגן העדן הזוגי. שוב באשמתי. שוב פסק זמן. שוב אין לדעת אם הפֶּסֵק זמני או סופי. הימים ללא הפרטנר הנוכחי מביאים אתם תחושות אמביוולנטיות. מצד אחד ישנם הגעגועים לכל מה שהוא מייצג, כמו אהבה נעימה ויציבה - כזאת שמתכרבלת לתנוחת כפיות לפני השינה, ומצד שני, כיסופים עזים לכל ה"סדום ועמורה" שהיה לפני שהכרנו.

הזמן החולף במחיצתו של הבחור היציב שלי הפך את חוויות העבר הפרועות לעמומות, כמעט לא וודאיות בהתרחשותן. כדי לקבל הוכחה לכך שאיני מדמיינת את עברי יצאתי לשוטט במרחבי אתר הבי.די.אס.אמ המפורסם, שבזמנים אחרים שימש עבורי ועבור בן זוגי הקודם כמועדון היכרויות. המודעה הזוגית שפרסמנו לפני כעשר שנים הייתה שם, איתנה וחסרת גיל:

"זוג מיוחד מחפש גברים בודדים וזוגות ללילות בלתי נשכחים. היא בת ארבעים – יפה, סקסית ושמנה. אשת שיחה, חזקה שנונה וחריפה, נשית ורכה. סאבּית (כנועה=submissive) מסורה לאדון מקסים. הוא בן חמישים, בעל גוף חסון בהיר וחלק, יפה, אינטליגנטי, חזק ורך. מתחשב בשפחתו, אבל עד גבול מסוים. ביני לבין שפחתי קיים ביטוי אמיתי ועמוק לאהבה ואינטימיות, אומנות הכאב המתוק משולב עם ליטוף. השפחה שלי חולמת להיחטף על ידי סדיסט שיעשה בה כרצונו השטני, ובין לבין יסרסר וימכור את גופה לזכרים זרים. הסאבּית שלי מתענגת מהצלפות, צביטות, שעווה, החדרת חפצים רבים וירקות שהוקפאו בפריזר או חוממו מאוד במיקרוגל אל נקביה בזמן שאני מצלם אותה ומשדר את כל זה באינטרנט. היא ממלאת ברצון משימות אוראליות ואנאליות ומוכנה לעינויים קשים כעונש על התנהגותה הזנותית..."

געגוע תהומי של חרמנות מהול בשאט נפט פשה באיבריי. לא יכולתי להחליט איזו מן התחושות דומיננטית יותר. מבלי ששמתי לב, אחרי כמה חודשים של סקס פשוט המערב ליטופים עדינים, אך אינו מערב שאר ירקות כבר התרחקתי כברת דרך מאהבותיי/העדפותיי הישנות.

המשכתי לקרוא את המודעה, נמשכת בכבלי קסם אל ההיא מהמודעה שהייתה פעם אני:

"...שפחתי המיוחדת כנועה ומוכנה בכל רגע לחטוף עונש אכזרי מאדונה המחנך אותה לשלוט באומנות העונג שבכאב. תפקידי כאדונה הוא לחנך אותה ולעצב אותה כזונה לכל דבר, שתהיה בשלה לקבל מה שמגיע לה כמו למשל עונשים ועינויים שגורמים לה להנאה וגאווה על כך שהיא זונה מיומנת ומוכשרת. אני קושר במומחיות את כל חלקי גופה, מעניש אותה בהצלפות, צביטות, משאבות ועוד אביזרים רבים ומגוונים. אני מוביל אותה בסלון, מושפלת על ארבע עם קולר לצווארה, לענג גברים אחרים שהבאתי והיא מצייתת. אחר כך אני מעניש אותה על העונג אשר שאבה מכל מציצה שנתנה ומכל חדירה והצלפה שחטפה באחוריה מהגברים האחרים. אנו מקיימים באהבה גדולה ואמיתית יחסי זונה וסרסור, שפחתי משתפת פעולה - נשלטת ומאוהבת בתחושת הכאב וההשפלה. גברים או זוגות מוזמנים לפנות למסנג'ר המופיע כאן, יתקבלו גם פניות מחסרי ניסיון."

ככה. ככה כתב הבחור ששיחק איתי פעם ב"מאסטר ונשלטת" קבל עם ואינטרנט. ככה נסחפתי בשיכרון חושים ושאר חומרי השפעה לרדת על ברכיי כנועה וצייתנית, מוחלשת מבחוץ ומועצמת מבפנים. ככה הגעתי לקצה קצות הגירויים. ככה מילאתי אחר הוראות והסתובבתי ימים שלמים כשמכנסיי מסתירים כדורים סיניים תחובים באחוריי ואטבי כביסה לופתים את שפתותיי. ככה המתנתי מכוסת עיניים בתנוחה כלבית ובדלת לא נעולה לגברים זרים שהביא אדוני. ככה הפכתי קהה. ככה לבסוף לא יכולתי להתעלם מהקול שקרא לי לברוח משם.

כעת, עקב אי היכולת שלי להתמסר בכל רמ"ח אבריי ונפשי, או לחלופין לעזוב את האיש העדין והאוהב שאיתי, אני פשוט עושה את כל הפעולות הנדרשות כדי שהוא יעזוב אותי. מברכת ומקללת אותו על הפשטות שהביא עמו, יודעת שהשגרה חסרת ההפתעות שומרת עלי. לרגעים אפילו מסוגלת לראות את עצמי נשארת בחיקו הבטוח והאיתן לנצח. אבל המוח המטורלל והבעייתי שלי שצמא מחוסר סיפוק תמידי מתעתע בי - נלחץ ומאיים להתפוצץ מול כל השעמום המבורך הזה ורוצה לצאת להרפתקאות מסוכנות, תיאטרליות, כאלה שימלאו אחר כך דפים ברומן רב-מכר.

>> לכל הטורים של נונה ד.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה