הפרט האישי שחושפת מאיה ורטהיימר על אהובה

מאיה ורטהיימר העלתה לפייסבוק פוסט משעשע ובו חשפה פרט אישי על אהובה, אסף זמיר, שמטריף אותה. אנחנו צופות את נקמתו המתוקה בקרוב

01/12/2019
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

אושיית הרשת, הדוגמנית והסטנדאפיסטית, מאיה ורטהיימר, לא מפסיקה להצחיק אותנו בימים אלה. אפשר בהחלט לומר שההריון הראשון שלה (עם בת!) מוציא את הבסט שלה, בכל הנוגע להומור המשובח שלה. עד כה העלתה ורטהיימר לחשבון האינסטגרם שלה תמונות משעשעות, בהן השוותה את הבטן שלה לזו של אהובה, אסף זמיר לצד סרטונים בהם צחקה על עצמה וחשפה מודעות עצמית גבוהה. ואם חשבנו שרק בחשבון הפרטי ורטהיימר מעלה אייטמים אישיים אז טעינו. לא מזמן נתקלנו בפוסט ששיתפה בקבוצה "עובדות לא חשובות על סלבס" ובו כתבה: "אסף זמיר, חבר כנסת בישראל, בן 39 ועדיין לא יודע איפה סל הכביסה. המקור: החיים שלי".

מאיה ורטהיימר צילום אלבום פרטי

להמחשה העלתה ורטהיימר גם תמונה מפלילה, שזכתה ליותר מאלף לייקים ובה רואים את הבגדים הזרוקים על הרצפה. התגובות המפרגנות של הגולשים לא איחרו לבוא וחלקם היו מצחיקות מאוד. "מוציאה את כל הכביסה המלוכלכת לפניי שיהיה ראש ממשלה", "מסכן, צריך לחשוב פעמיים על כל פעולה. כל דבר ישמש נגדו" ו-"ליידיז אנד ג'נטלמן יש לנו זוכה אנחנו סוגרים את הקבוצהההה". אין איך לסובב את זה, זמיר אולי מבין בענייני תל אביב אבל אין לו מושג ירוק על פעולות בסיסיות בתוך הבית.

מאיה ורטהיימר ואסף זמיר אינסטגרם

אנחנו בהחלט נשמח לראות יותר ויותר מפורסמים לוקחים את עצמם בהומור, מבלי לתפוס תחת ושלא חוששים מלשתף פרטים קטנים אך מצחיקים על חייהם, כפי שעושה ורטהיימר בהצלחה מרובה. הבחורה, שהפכה לאחת הנשים האהובות בארץ, כל הזמן מדברת אל הקהל שלה בגובה העיניים ולא מעזה להתנהג כמו דיווה. בהחלט מדובר בדמות מרעננת וכעת כל מה שנותר הוא לראות כיצד אסף זמיר מגיב. תהיו בטחות, זה עניין של זמן.

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה