הפקת אירועי יוקרה בתקציב שפוי

הפקת אירועי יוקרה אינו מחייב בהוצאות גבוהות יתר על מידה. למעשה, אפשר גם לתכנן אירועי יוקרה בתקציב שפוי בלי לשבור את כל החסכונות שלכם ולהתחתן עם הבנק.

הפקת אירועי יוקרה
הפקת אירועי יוקרה

הפקת אירועי יוקרה אינו מחייב בהוצאות גבוהות יתר על מידה. למעשה, אפשר גם לתכנן אירועי יוקרה בתקציב שפוי בלי לשבור את כל החסכונות שלכם ולהתחתן עם הבנק. אז מהם המרכיבים החשובים ביותר לאירועים פנסיים ונוצצים שגם אתם יכולים להרשות לעצמכם? זאת ועוד בהמשך הכתבה.

הפקת אירועי יוקרה – לנו זה עולה יותר

מתי בפעם האחרונה נכחתם באירוע נוצץ ומרהיב שנראה כאילו נלקח היישר מסצנה בסרט חלומי? אנחנו לא מדברים על אירוע יוקרתי שגרתי אלא על הפקה של ממש, כזו שלא רואים ושומעים בכל יום.

הפקת אירועי יוקרה
הפקת אירועי יוקרה

המצב האופטימי

אירועים יוקרתיים מחייבים בהוצאות גבוהות במיוחד. למעשה, הכול מתחיל מהראש, בתכנון האירוע המרכיבים והפיצ'רים שיהיו בו. אם יש לכם את הידע הנדרש, תוכלו לתכנן אותו בעצמכם ולחסוך עלויות של אנשי המקצוע הרלוונטיים, ואז כל שיידרש מכם לעשות הוא לדאוג להתקשרות עם הספקים ונותני השירותים לאירועים, וכך תוכלו לדאוג שכל דבר נמצא במקומו, בדיוק היכן שאתם רוצים שיהיה.

ובחזרה למציאות

רוב הסיכויים שאם אתם רוצים לתכנן אירוע יוקרתי כגון חתונה, מסיבת מצווה, ברית או אולי בכלל אירוע עסקי, אינכם מעצבים או מפיקי אירועים. לכן, הצעד הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא לגשת לאנשי המקצוע שיוכלו לעזור לכם לממש את הויז'ן שלכם לכדי אירוע יוקרה של ממש. הדבר אפשרי, גם בתקציב שפוי שתוכלו להרשות לעצמכם, ועדיין תוכלו לצאת מזה בזול בלי לשבור את כל החסכונות שלכם ולהתחתן עם הבנק במשך 30 השנים הקרובות.

חולמים בתמונות

קחו לעצמכם דף ועט, (גם וורד או אקסל יעשו את העבודה). רשמו בנקודות אלו דברים הכי חשובים לכם באירוע. לדוגמה: צלם סטילס, צלם ווידאו, צלם מגנטים, בלונאי, עיצוב וסידור השולחנות, עיצוב חופה, אטרקציות לאירוע כגון תא צילום עצמי, בובות ענק, נגנים, זמרים, זיקוקי דינור, דוכני מזון, הפרחת יונים, בר מתוקים, בועות אכילות ועוד.

נסו לדמיין אלו אטרקציות יהיו בעלי האימפקט המשמעותי ביותר באירוע שלכם, ובכך יהפכו אותו לאירוע יוקרתי. אם אתם מרגישים שהמשימה הזו עלולה ליותר כבדה מדי עבורכם, השאירו זאת לצוות הפקת האירוע שלכם שיעזור לכם לבנות תוכנית מקצועית בהתאמה אישית ובכך ישדרג את האירוע שלכם מאירוע סטנדרטי לאירוע יוקרתי שאין שני לו.