הסכך התלוי הגדול בעולם נמצא במלון היוקרה וולדורף אסטוריה ירושלים 

הסכך התלוי הגדול בעולם, שייך לסוכה הידועה של מלון וולדורף אסטוריה בירושלים. כאן תוכלו לדמיין שאתם בכרם עתיק, שדרך עלעליו מבצבצים השמיים. לפני או אחרי הארוחה בסוכה, תוכלו להנות מהספא החדש שנחנך במלון של המותג Spa Guerlain Paris הנפרש על פני שתי קומות מלאות פינוק. אירופה זה כאן בירושלים.

צילום: אביעד תבל

קומת הלובי של המלון האקסלוסיבי ביותר בירושלים, תהפוך לסוכה רחבת ידיים עם הסכך התלוי הגדול בעולם. הסוכה תהיה מוצבת תחת גג זכוכית הניתן לפתיחה וסגירה בהתאם למזג האוויר ותוכנן במיוחד כך שישמש כסוכה פעילה לאורחים. הסכך תלוי בגובה של כחמישה מטרים ורוחבו כ-400 מטרים. מלאכת העבודה על הסוכה התחילה שבועות ארוכים לפני החג, צוות של מהנדסים ומעצבים עומלים על תכנון הסוכה ועיצובה ככרם עתיק, ועל גיבוש אמצעי הבטיחות והקישוטים. הסוכה כשרה למהדרין.

צילום: אביעד תבל

תקרת הזכוכית הניתנת לפתיחה בלובי בימים רגילים. צילום מסך מתוך אתר מלון וולדורף אסטוריה ירושלים

מלון וולדורף אסטוריה השייך לרשת מלונות ואתרי יוקרה של קבוצת הילטון העולמית, נבנה על יסודותיו של מלון היוקרה המפורסם – מלון פאלאס בירושלים ונחשב לבין הפרויקטים המלונאים היקרים ביותר בישראל עם עלות השקעה של כ- 150 מיליון דולר. האווירה הייחודית במלון מציעה חווית יוקרה ואלגנטיות בבירת ישראל, ירושלים ולה שפע של היסטוריה, תרבות, קולינריה ועוד.

במלון נפתח לאחרונה  Spa Guerlain Paris – מתחם בריאות וספא היוקרתי ביותר בארץ, השייך למותג הצרפתי Guerlain Spa  בהשקעה כוללת של  כ-15 מיליון ₪ והוא פתוח לאורחי המלון ולקהל הרחב. הספא מעניק לכל אורח חוויה שכולה בריאות והתחדשות של הגוף והנפש והוא המשך ישיר של החוויה הכללית הניתנת לאורחים בכניסתם למלון וולדורף אסטוריה. המתחם כולל 2 קומות: בקומה הראשונה בריכת שחיה מקורה באורך של 33 מטרים ובה בריכת זרמים ומיטות מנוחה. בנוסף בקומה זו שני חמאם טורקי מפוארים, 2 סאונות יבשות, מלתחות מפוארות ולוקרים אישיים. בקומה השנייה חדר כושר מפואר, חדר לאימונים אישיים, פינת המתנה לפני הטיפולים, 9 חדרי טיפולים מרווחים ומצוידים במיטב הנוחות והטכנולוגיה כשבין החדרים סוויטת טיפולים זוגית הכוללת סאונה יבשה ומקלחת צמודה.

צילום מסך מתוך אתר מלון וולדורף אסטוריה ירושלים
צילום מסך מתוך אתר מלון וולדורף אסטוריה ירושלים

לפרטים והזמנות: מלון וולדורף אסטוריה – גרשון אגרון 26, טלפון: 02-5423333 או במייל