גשם של הנחות במשביר

רשת MASHBIR מפנקת את חברי המועדון ומציעה להם מבצעים שווים במיוחד במחלקות השונות. כי אין כמו שופינג שסוגר לך כמה פינות. חווית הקניה ברשת שונה מחווית קנייה בחנויות שונות יש משהו ברשת הגדולה שגורם לך להרגיש שאתה בדרך לחופשה ועצרת לרגע בדיוטי פרי. ההנחה תקפה לחברי מועדון בלבד. כפוף לתקנון המועדון. כפוף למגוון ולמלאי בכל סניף, 300 יח' לפחות לסניף. המבצע מתקיים בכל סניפי המשביר לצרכן למעט סניפי עודפים (פרטים באתר החברה).

זה כבר ידוע ששופינג עושים במשביר! שופינג זו דרך נהדרת להעביר את הזמן בנעימים, לכן, במשביר המחולק למחלקות שונות כשכל אחת מעבירה לך תחושה אחרת לגמרי מאפשרת לך לטייל בין המחלקות, לגעת בפריטים, להריח להתרשם ופשוט ליהנות מחוויה עצומה של קניות ועם מחירים סופר מיוחדים.

כולנו אוהבים לחזור הביתה אחרי שופינג איכותי וטוב, כמה כיף זה להניח את השקיות של הדברים החדשים ולפתוח אחת אחת? מי שמכיר אותי יודע עד כמה אני אוהבת את הרגע הזה.. ובכן, אם אתם מבינים על מה אני מדברת אז את המבצעים של המשביר אתם חייבים לשמוע.

מחלקת אופנת הבית

60% הנחה על מגוון פריטים: חלוקים, מגבות, מצעים ועוד (למעט שמיכות וכריות).
לרכישה אונליין >>> https://365mashbir.co.il/collections/home-style-1/HOME-STYLE
בקניית 2 פריטים ויותר, לחברי מועדון. המבצע תקף עד 31.10 או עד גמר המלאי. המוקדם שבהם. ההנחה תקפה לחברי מועדון בלבד.

במחלקת הספורט- נכנסים לMASHBIR יוצאים בכושר !

50% הנחה על מגוון פריטי הספורט שבמבצע, בקניית 2 פריטים ויותר. רק לחברי מועדון. מחכים לכם בסניפים. המבצע תקף עד 23.10 או עד גמר המלאי. המוקדם שבהם. ההנחה תקפה לחברי מועדון בלבד.

במחלקת קוסמטיקה-

25% הנחה על מגוון פריטי הקוסמטיקה שבמבצע: בקניית 2 פריטים ויותר. רק לחברי מועדון. מחכים לכם בסניפים ובאתר  > https://365mashbir.co.il/pages/beauty123 מותגים המשתתפים במבצע – לנקום, אסתי לאודר, קליניק,מ גיבנצי וקרינס. המבצע תקף עד 23.10 או עד גמר המלאי. המוקדם שבהם. ההנחה תקפה לחברי מועדון בלבד. כפוף לתקנון המועדון. כפוף למגוון ולמלאי בכל סניף, 300 יח' לפחות לסניף. המבצע מתקיים בכל סניפי המשביר לצרכן למעט סניפי עודפים (פרטים באתר החברה).

להשיג ברשת " MASHBIR" בכל רחבי הארץ    וגם באתר האונליין https://365mashbir.co.il/
לעיון בקטלוג הרשת, file:///C:/Users/USER/Downloads/Mashbir%2

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.