המתנה המושלמת ליולדת

עוד חברה הולכת לחדר הלידה ובקרוב? ואין לך רעיונות למתנה מקורית ליולדת החדשה! מצאתי לכן את המתנה המושלמת! מתנה שהיא לגמרי אישית ומעוצבת בדיוק לאופי של היולדת ותהיה הפתיחה המושלם לחדר ילדים מושלם!!

תעודת לידה מעוצבת באיור ריאליסטי של התינוק – המתנה המושלמת ליולדת

מזל טוב! אם הגעתם עד הלום, עוד חברה טובה בדרך לחדר לידה ואת שוב יושבת בבית ומנסה להמציא את עצמך מחדש עם המתנה המושלמת. אחת שהיא מקורית, מגניבה והכי חשוב עוד לר נתת לחברה אחרת! כי ברור שאת מחפשת את המתנה הכי מקורית ומרגשת לחברים קרובים או למשפחה שהביאו לעולם נסיך או נסיכה קטנה.

לידה הוא אחד המאורעות המרגשים ביותר ביקום. הרגע הממיס הזה שבו חיים שנוצרו מגיעים לעולם והולכים להפוך אותו לטוב יותר.

זאת בדיוק הסיבה שהענקת מתנה ייחודית לזוג המאושר תהפוך את הרגע הזה ליותר מרגש, והרגע הזה ראוי למתנה הכי מיוחדת בעולם. מהי המתנה הזאת, וכיצד תהפכו אותה לאישית ומקורית במיוחד? מיד תגלו.

תעודת לידה מעוצבת – כי יצירתיות היא גם הבעת אהבה

לא אחת אנחנו תוהים מה נוכל לקנות לחברה טובה שילדה, או לאישה מהמשפחה שילדה. או בכלל, לזוג שנולדו להם תינוק או תינוקת. האם עוד פעם נקנה צעצוע לפעוטות? האם שוב חליפות ניובורן? ובכלל, המשפטים המקוריים המודפסים על בגדי הגוף, באמת מקוריים כבר?

זה בדיוק הרגע שבו אתם מבינים שאתם חייבים להיות יצירתיים. מתנה כמו תעודת לידה מעוצבת באיור ריאליסטי היא מתנה מושלמת ומרגשת. זוהי לא רק מתנה ליולדת, אלא מתנה גם לילד או לילדה עצמם לכשיגדלו.

מעבר לעובדה שמתנה כמו תעודת לידה מעוצבת לתינוק שנולד לא רק מתאימה לקישוט הקיר בחדרו, היא גם ממש מתעדת את הרגע הקסום שבו הוא או היא הגיעו לעולם והחליטו לשנות אותו בנוכחותם מלאת המתיקות.

ניתן לרכוש תעודת לידה מעוצבת עם תמונה או תעודת לידה מעוצבת על קנבס ואם תרצו, גם תעודת לידה מעוצבת על עץ איכותי. ככה שזה באמת לבחירתכם ומה שאצם חושבים הכי מתאים לחדר ילדים במושלם שהם מתכננים להכין.

על עלויות ואיכות

מבחינת עלויות, תעודת לידה מעוצבת לתינוק או לתינוקת ניתן לרכוש בעלות של החל מ219 ₪, ועד ל269 ₪. העלות כמובן משתנה בהתאם להזמנה עצמה. האם תרצו לתעד את הרגע הקסום הזה לזוג המאושר בהדפסה על קנבס, על עץ, או באיור מקורי ואומנותי.

הענקת מתנה כה מרגשת ויצירתית עם חומרי גלם המחזיקים שנים רבות, היא לא רק הבעת אהבה. אלא גם תחושת זכות להיות חלק מרגע כה מרגש וקרוב ללב לזוג המאושר.

ולמזלכם מצאתי את tpop שהיא החנות המושלמת שתעזור לכם למצוא בדיוק את זה! לא יקר ביחד עם שרות לקוחות מושלם שיעזרו לכם לבחור צעד אחר צעד את הבחירה המדוייקת. ככה שבאמת תוכלו לצאת עם מתנה שהיא לא תשכח!

טיפ אחרון ודי!

אחריי שלוש איורים שהכנתי לחברות ההמלצה הטובה ביותר זה אל תמהרו! קחו לכם מספיק זמן לחשוב על כל הפרטים הקטנים שתוודאו שזה יוצא מתוכנן בקפידה ומדוייק. אני בפעם האחרונה אפילו חיכיתי עד אחרי הלידה, כאילו חודש אחרי! ככה שהיה לי מספיק זמן לאייר תמונה אמיתית של התינוק ולהתאים את זה לצבעים של החדר. כי הזוג לא ממש התחיל לעצב את החדר לפני. ואני ממש רציתי שזה ישב טוב יחד. ככה שלא הייתה ברירב אלא לחכות עד אחרי בלידה! ברור שזה לא מתאים לכל אחת. אתן מכירות את החברה הכי טוב אם יש לה את הסבלנות לחכות למתנה המושלמת עוד טיפה זה בהחלט שווה את זה. ואם לא, זה ממש בסדר פשוט תמשיכו אם התוכנית המקורית וזה מוכן ממש בכמה ימים כולל משלוח!