המענה המקצועי למי הביוב

בחורה עם מחשב נייד

המענה המקצועי למי הביוב

כאשר אין פינוי תקין של מי הביוב, אם בור הספיגה לא סופג כראוי, יש לבצע שאיבה של מי הביוב. ביובית בתל אביב תבצע את הפעולה.

הצנרת הביתית משרתת אותנו היטב. היא זו שמזרימה אל הבתים את המים לצורך שימוש. והיא זו שמפנה את המים עם תום השימוש. הכול טוב ויפה כל עוד הצנרת פעילה ומבצעת את המשימה המבוקשת היטב. אך יש מקרים רבים בהם יש תקלות בצנרת. ואז אין מנוס כי אם לפנות אל אינסטלטור בשביל לבצע את התיקון. ואכן, ידיהם של האינסטלטורים מלאות בעבודה. תקלות באינסטלציה מתרחשות בעיקר במבנים ישנים, אך גם בבניינים חדשים יותר הן מצויות. אחוז מסוים מהתקלות מתרחשות בצנרת הביוב. הצנרת שאחראית על פינוי המים המשומשים מהבתים עשויה להיתקל לעיתים. מה עושים במקרים כאלו?

ביובית בתל אביב – לתיקון יעיל

אז למה צריך ללקרוא לחברת מ.א ביובית שאיבות ביוב המים לאחר שהשתמשנו בהם זורמים החוצה משטח המבנה בצנרת הביוב. הצנרת הזו מובילה את המים אל בור ביוב או אל מתקן טיהור. בכל צינור של מי ביוב עלולה להיווצר סתימה. זה קורה בגין עצמים בלתי רצויים שחודרים אל הצנרת. פעמים אלו מגבונים לחים שנצמדים זה לזה ויוצרים גוש חוסם שמונע מעבר תקין של המים. ופעמים אלו שורשים שחודרים אל תוך צנרת הביוב, הם מתפתחים שם עד שהם חוסמים את המעבר של המים ויוצרים סתימה.

במקרים כאלו עשויים המים להציף את האזור ולגרום לריח של צחנה במקום. יש מקרים בהם המים אינם מציפים אך הריח הרע ממלא את הסביבה. המענה לקרים כאלו הוא שאיבה של מי הביוב. לאחר שהמים נשאבו מהבור אפשר יהיה לבדוק את קו הביוב או לבצע בהם שטיפה. לתקן את הפיצוץ – אם ישנו, ולוודא כי הצנרת תקינה. את שאיבת המים תבצע הביובית בעזרת צינורות ששואבים את המים אל המכל של הביובית. את המים הללו יפנו אל מתקן טיהור.

שאיבה של מי הביוב מהווה צעד חשוב בתיקון התקלה. חשוב לפנות אל שרברב בעל מומחיות בתחום צינורות הביוב. הוא יוכל פתור את הבעיה ולהחזיר את המצב על כנו.