המותג הצעיר והבועט "קרויצברג-קינדר" לא עוצר גם בעונה הקרובה, והוא תמיד שועט קדימה

אין מי שלא מכיר את המותג הברלינאי, הצעיר וה"קול" KreuzbergKinder בטח אם אתם חובבי אופנה ואוהבים עיצובים מעניינים עם טוויסט. מותג שפרץ לחיינו לפני כ-4 שנים ומאז לא מפסיק להפתיע כל עונה עם בשורה חדשה של מסגרות בנראות שונה ומיוחדת, עם טוויסט מעניין, ובמחיר שפוי.

השנה המותג מציג 2 קולקציות חדשות, אחת יותר מעניינת מהשנייה:
lustfullFULL הוא שמה של הקולקציה הראשונה, וגם השת"פ עם אחד מהמגזינים הפופולריים ביותר בברלין. במסגרת שיתוף הפעולה נבחרו 3 די.ג'י מהבולטים בנוף המוסיקה הברלינאית וכל אחד מהם מעצב דגם שיקרא על שמו. המותג מתחייב לתרום חלק  מההכנסות בגין מכירת הקולקציה לשיקום תרבות המועדונים בברלין שספגו מכה קשה בתקופת הקורונה. שילוב איכותי של שת"פ מרענן עם תרומה לקהילה ולתרבות.

מותג צעיר ובועט. קרויצברג קינדר.

הקולקציה השנייה SIGNATURE "חתימה" מאחדת את כל ה"בסט-סיילרס" של המותג שנמכרו במהלך 4 שנות קיומו, עם אדפטציות חדשות ומגניבות. עיצוב מיוחד עם המון סטייל, מסגרות עם אמירה שאי אפשר להתעלם מכם, התאמות קטנות עם שינויים עדינים שהופכים כל דגם ל"פיס" ולכל מי שמרכיב אותן למיוחד בדרכו.

מסגרות עם צבעים חדשים ודומיננטיים לצד הצבעים האייקונים של הדגמים הקודמים, שילובים של אצטט עם מתכת במוטות אבל גם הפעם עם טוויסט שרק המותג הזה יודע להציע, חצי מהמוט הוא אצטט, והחצי שמתלבש על האוזן הוא במתכת קלה ודקיקה. על כל מסגרת של הקולקציה החדשה יוטבע שם הקולקציה  SIGNATURE.

אופנתי ועדכני

טווח מחירים של הקולקציות נע בין 800-1000 ₪.

אם גם אתם רוצים להיות, לראות ולהראות כמו במועדונים הכי חמים של ברלין, "קרויצברג-קינדר" KreuzbergKinde הוא המותג שלכם ובגדול.
יבואן דיוק אופטיקס
להשיג בחנויות האופטיקה המובילות בישראל

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.