המוצרים האלו: הם הדבר הכי טוב שיקרה לפנים שלכם

חביבה ריבקין מציגה טיפולים בעזרת תכשירים טבעיים וביולוגיים שעושים קסמים בעור ומוכיחים כי ניתן לתקן את העור ולהשיב לו את הברק

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים מבינות כי כבר מגיל צעיר כדאי לדאוג לעור הפנים שלנו עם מוצרי אנטי אייג'ינג גדי לעכב את תופעות הלוואי של ההזדקנות. אז מה עושים כשרוצים לשמור על עור פנים זוהר וחיוני? משתמשים בתכשירים איכותיים המותאמים לסוג העור שלנו ולא מתפשרים על האיכות.

צילום: אנספלאש

הכירו את חביבה ריבקין, ביולוגית-חוקרת-קוסמטולוגית שמזה שנים מפתחת תכשירים ושיטות בלעדיות לפתרון בעיות עור כמו אנטי אייג'ינג והשבת הזוהר לעור ,בעיות אקנה קשות, סבוראה כולל קשקשים ובעיות של נשירת שיער, הבהרת כתמי פיגמנטציה וצלקות, ועוד.

חביבה ריפבין היא שהקימה את חברת הקוסמטיקה NBC – "קוסמטיקה טבעי ביולוגית והיפו-אלרגית", Natural Biological Cosmetics תכשירים בעלי פורמולות בלעדיות ואיכות בלתי מתפשרת המאיטים את תהליכי הטבע ומשיבים את האור לעור. חביבה היא שהוגה, חוקרת, מפתחת, ומייצרת את התכשירים האיכותיים בהתאמה אישית בעזרתם פותרת בעיות קשות בעור.
חברת  NBC פיתחה מוצרים העל בסיס שמנים טבעיים, וויטמינים, תמציות צמחים, דבש, ורכיבים מיוחדים ננו טכנולוגיים הגורמים לשינויים משמעותיים ומפתיעים במרקם העור כבר מהשימוש הראשון. התכשירים נבדקו קלינית ומדעית בבתי החולים אוניברסיטאיים מובילים בישראל, ובמכון ויצמן למדע. מרכיבי התכשירים הינם טבעיים, ביולוגיים, היפו-אלרגנים, נקיים מבחינה אקולוגית, ומאושרים על ידי משרד הבריאות.
לחברה תכשירים בלעדיים ששמם יצא למרחוק כמובילים. גולת הכותרת בתחום הוא  "קרם מולטי ויטמין" שנבדק קלינית ומדעית והוכח שהינו היחיד בעולם בעל אפקט אנטי אייג'ינג הזהה בתוצאותיו לתרופה האמריקאית ראטין A, וזאת ללא תופעות לוואי של אדמומיות ועור רגיש.

חביבה, במה שונים המוצרים שלך מהיצע השוק כיום? "פתאום העולם התעורר וכולם נוהרים אחרי מוצרים טבעיים ובריאים". אומרת חביבה ריפקין, "זה הטרנד החדש. עוד בראשית דרכי, עוד לפני שהקמתי את המותג היה לי ברור שהאג'נדה שלי תהיה מבוססת על קו מוצרים עם רכיבים מן הטבע, פעילים מבחינה ביולוגית, והיפו-אלרגניים. לימודי הביולוגיה שסיימתי באוניברסיטה העברית בירושלים, הידע והניסיון שרכשתי בעבודתי במעבדות רפואיות, אפשרו לי לייצר מוצרים מדויקים וטבעיים, שיפתרו בעיות עור על הצד האפקטיבי ביותר.

אחד המוצרים המובילים והידועים ביותר בחברת NBC, תכשיר שזכה להצלחה גם בחו"ל הוא "קוקטייל מולטי ויטמין קרם" והוא שילוב של 3 מוצרים: קרם גזר שהינו קרם לחות מרוכז מספר 1,  קרם אנטי אייגינג בשילוב קרם הזנה מספר 3, וטיפות מועשרות בוויטמינים מספר 2. קוקטייל זה מספק לחות והזנה מרבית לשכבות העור וגורם להצערת העור בתוך זמן קצר, ממצק אותו, ומגביר את יכולת העור להתנגד להשפעות הגיל והסביבה. קרם הגזר מבוסס על שמן ויטמין A ושמן גזר הידועים כמזינים את העור ומונעים התייבשות, מיד עם השימוש במוצר מרגישים את אפקט המתיחה, הקרם מרווה את העור, מגמיש אותו ומעניק לו חיים. לשימוש בפנים, בצוואר ובדקולטה.

הקרם עבר 2 ניסויים מדעיים, הראשון במכון וויצמן למדע, והשני בבי"ח האוניברסיטאי "הדסה עין כרם" בירושלים. בניסוי הראשון של מכון וויצמן למדע נקבע שהקוקטייל מונע היווצרות כתמים וקמטים, ומתקן אותם, והוא זהה בתוצאותיו לתרופה האמריקאית רטין A אולם ללא תופעות הלוואי של אדמומיות ועור רגיש. במחקר השני – של בית החולים האוניברסיטאי "הדסה עין כרם" הוכח שהקוקטייל מעניק לחות לעור הגבוהה פי 4 מתכשירים ידועים ומוכרים בעולם. הקוקטייל מסייע לריפוי עור יבש.

אילו מוצרים נוספים בסדרה? Concentrating Hydratant Cream, קרם לחות מרוכז על בסיס שמן גזר ושמנים טבעיים ומיוחדים, קרם בעל ויטמינים, היפו-אלרגני לעור רגיל ונוטה לייבש, עשיר ברכיבים ייחודיים ההופכים את התכשיר לפלא בהשגת תוצאות-על. הקרם גורם למתיחה של העור ומעניק לו ברק זוהר. תוצאה מצטברת תוך זמן קצר.

אופן השימוש
להניח כמות בגודל אפונה קטנה אחת בארבעה מקומות :

מצח
סנטר
לחיים
להרטיב את האצבעות עם מי ברז ולפזר את הנקודות תוך כדי עיסוי באמצעותו מתקבלת אמולסיה עדינה. יש לפזרה על כל הפנים כולל עפעפיים וצוואר ולתפוח קלות עד לספיגה טוטלית.

המוצר נבדק קלינית ומדעית בבי"ח בילינסון, מכון ויצמן ובביה"ח הדסה על יד שני מחקרים קליניים ומחקר מדעי.

Hydrating Radiance Cellular Serum, סרום סלולר הידריטינג ראדיאנס סרום עשיר במרכיבי לחות ננו-טכנולוגיים לשמירה על אלסטיות העור. בנוסף מנעד רחב של מוצרים, כמו קרם לחות מועשר בוויטמינים ודבש לעור רגיל ויבש, טיפות מעושרות בוויטמינים המאיטות את תהליך ההזדקנות, קרם לחות לעיניים מועשר בוויטמינים ודבש המרגיע את העור, בולם היווצרות קמטים ומשפר מראה קמטים וקמטוטים קיימים, קרם מזין לעיניים המרווה את האזור באופן אופטימלי. ועוד.
חביבה משמשת מנטורית לקוסמטיקאיות רבות המסיימות בהצלחה את לימוד שיטת הטיפול לפי תכשיריה, יועצת ומלווה מטופלים עד להשגת עור קורן וזוהר

בעזרת התכשירים האיכותיים של חביבה ריבקין, ניתן להאט את הזדקנות העור הטבעית, לשפר את מרקם העור, להעלים קמטוטים ולעדן קמטים קיימים.

מעבדות חביבה ריבקין בע"מ NBCNatural Biological Cosmetics
טלפון
08-9362070/71
www.haviva-rivkin-nbc.com
n-b-c@inter.net.il

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.