המהפכה הבאה של עולם ההזרקות על פי ד"ר לורה מוצ'ניק

האביב בפתח והוא מביא עימו מהפכות ובשורות מרעננות בתחום ההזרקות בכלל, והזרקות חומר הרדיאס בפרט. שיטות וטכניקות מתקדמות לשימוש של חומר הרדיאס Radiesse המניבות תוצאות גבוהות יותר, מדויקות, ומותאמות אישית לכל מטופל. הטיפול האינדיבידואלי האולטימטיבי.

בימים אלה שבה ד"ר לורה מוצ'ניק מכנס עולמי שנערך בוורונה אשר באיטליה, בו נחשפה הטכניקה החדשה והמתקדמת המאפשרת לרופא המטפל יתר שליטה
ודיוק על התהליך והכי חשוב – על התוצאה. דר לורה מוצ'ניק הינה רופאת משפחה, עם 15 שנות התמחות ברפואה האסתטית ובטיפולי אנטי אייג'ינג. ד"ר מוצ'ניק היא מהמובילות בתחום.

אז מהו בעצם הרדיאס?

זהו חומר המבוסס על רכיבים טבעיים המשלב חומצה היאלורונית וסידן. היפו-אלרגני, נספג בקלות, עם מינימום תופעות לוואי, ופועל לטווח ארוך. החומר הוכח כבונה קולגן, משפר את מרקם העור, וטווח השפעתו פי 2 מכל חומר אחר. הרדיאס מייצר תוצאות טבעיות וככל שעובר הזמן הוא נראה טוב יותר. אם עד היום הזרקות חומר הרדיוס היו נקודתיות ובאזורים ספציפיים, כמו בקמטים בצידי הפה, בצידי העיניים, או הרמה של הפנים באזור הסנטר וקו הלסת, מעתה בעזרת השיטה החדשה, הטיפול והתוצאות הינם על כל הפנים למראה טבעי והבלתי עשוי.

מהו ייחודה של טכניקה חדשה זו?

הטכניקה המתקדמת של הזרקות הרדיאס מאפשרת ההתאמה האישית. התאמה אישית לכל אחד ואחת לפי מבנה הפנים, טקסטורה הפנים, סוג העור והרקמות, אחוזי השומן בעור ואיבוד הנפח. כך שהתוצאות תואמות ובמדויק את המטופל ואת צרכיו. ד"ר מוצ'ניק שהינה בין הבודדים שעברו הכשרה זו מישראל, היא כיום המומחית בתחום אשר יודעת להזריק את המינונים הנכונים באזורים השונים באופן המדויק ביותר. לאורך כל הטיפול היא שולטת באופן מלא בשכבה העור המתאימה, בעומק המדויק, ובכמות החומר המוזרק. ולא רק, במקרים בהם יש צורך גם להשבת נפחים, דוקטור מוצ'ניק מייצרת ריכוזיות מדויקת של חומר הרדיאס בתוספת חומצות היאלרוניות לפי האזור המטופל וצרכיו. לדוגמה, למילוי נפחים והרמה היא תשתמש בחומצה היאלרונית שנועדה למטרה זו שתוזרק לשכבות העמוקות של העור, ובמקרים שיש צורך בהשבת לחות היא תשלב את חומר הרדיאס עם חומצה היאלרונית המעשירה את העור בלחות שתוזרק בשכבות החיצוניות של העור.

גם לידיים
מהפכה של ממש

זוהי שיטה שונה מכל מה שהיכרנו עד כה. לא מטפלים בקמט, או בנפילה ספציפית של הפנים באזור מסוים, אלא בטיפול של כל הפנים הגורם להרמה כוללת בכל האזורים. כך הטיפול הינו "אול אובר" המטפל בגידים, בשרירים, באנטומיה ובטקסטורת העור ביחד. שיטת טיפול מתקדמת זו מחזירה למטופל את המראה שהיה בעבר, המראה הטבעי.

ולכן, כל מי שרוצה לקבל את העונה הבאה כשהיא זוהרת ויפה, עם עור פנים מתוח ורענן, בעל גוון אחיד, הטכניקה החדשה תניב עבורה
את התוצאות האולטימטיביות.

 

ד"ר לורה – קליניקה לאסתטיקה רפואית
תל אביב: רמת החייל, רחוב ראול ולנברג 20
קרית מוצקין: שדרות גושן 86 קומה 1
באר שבע: בית אביסרור קומה 1.
אשדוד: מגדלי K TOWER שדרות ירושלים 18, קומה 1, חדר 126
לתיאום תורים: 053-2385399

אתר: https://www.drlora.net/
פייסבוק: ד"ר לורה – קליניקה לאסתטיקה רפואית
אינסטגרם: d.r.lora

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.