הכל על המהפך של אשלי וקסמן בקשי

סיפור המהפך של אשלי בקשי וקסמן, כל האמת על הטיפולים האסתטיים שעברה ואיך שומרת על מראה כל כך מרענן וזוהר.

אשלי וקסמן בקשי מדברת על הטיפולים האסתטיים שעברה.

היא כוהנת היופי המובילה ומחלוצות היוטיוב בישראל, עם למעלה מרבע מיליון עוקבות. אשלי וקסמן בקשי היא אישה חזקה ואמיצה שלא מסתירה דבר מעוקביה ומדברת על הכול, גם על הטיפולים האסתטיים שעברה. טיפולים מהסוג שרוב הנשים יבחרו לשמור לעצמן ולא לחשוף.

אחרי הלידה הרביעית היא העלתה תמונה של הבטן שלה במצב מעט רפוי ובפה מלא בחרה להציג לעולם גם את הצדדים הפחות אסתטיים שנגרמים מההיריון. אחרי גל של קוראות שבירכו על האומץ בחשיפה, אשלי הוזמנה על ידי הקליניקה של עידית הלפרין, מאסטרית בתחום הרפואה האסתטית, לסדרת טיפולים. את הטיפולים שעברה, כהרגלה, בחרה אשלי לשתף ולהציג בפני עוקביה ההדוקים. השיתוף נותן לנו הקוראות הצצה להתמודדות ולתוצאות.

אשלי, איך נולד החיבור עם עידית הלפרין?

"אחרי הלידה הרביעית שמתי לב לרפיון עור הבטן, ול"חגורת שומן" שהתחילה להצטבר באזור המותניים והבטן. אין לי בעיות דימוי גוף נמוך, אני מאד מקבלת את עצמי ואת הגוף שלי, אבל הרגשתי שאני רוצה שיפור. הסתכלתי על החברות מסביבי וכולן עם בטן שטוחה ובלי גרם שומן. לתומי חשבתי שכולן מושלמות ורק אצלי משהו השתבש. לקח זמן להבין שרובן עברו מתיחות בטן וטיפולים אסתטיים. כולן שם, רק הן לא מספרות.

החלטתי לעשות מעשה, צילמתי את הבטן והעלתי את הצילום לאינסטגרם. התגובות היו היסטריות עם הרבה תמיכה ועידוד. הבנתי שאני לא לבד. כשפנו אלי מהקליניקה של עידית הלפרין זה היה הדבר הנכון בזמן הנכון, במיוחד כשהבנתי שהתהליך לא כואב כי אני שונאת כאבים. יותר מזה, הטיפולים אינם פולשניים ואין צורך בזמן החלמה. ניתן לחזור לשגרת החיים עם סיום הטיפול. יש לי ילדים, בית, ועבודה, והזמן שלי קצר והוא חשוב לי מאד.

אני עושה ספורט כל יום, פריקית של תזונה נכונה ומאוזנת, והורדתי כמה קילוגרמים מיותרים לפני שהתחלתי את סדרת הטיפולים. אי אפשר לא לעשות כלום ולצפות לניסים. מזמן הבנתי שספורט לא מוריד שומן בטני ואינו יכול למצק את העור הרפוי שנוצר אחרי הריונות והורדה במשקל. כיום עם הטכנולוגיות והמכשור החדש שמצאתי בקליניקה של עידית הלפרין הגענו להישגים ולתוצאות גבוהות ומהר. לא החסרתי אפילו טיפול אחד, הקורונה לא עצרה אותי, ואהבתי את התוצאות שנתנו לי את הדרייב להמשיך".

עידית, באילו טיפולים מדובר?

"סדרת הטיפולים כוללת הקפאת שומנים, מיצוק ושיפור מרקם העור, ובנייה מחודשת של סיבי הקולגן בגוף. אותם הסיבים האחראים על מתח העור. אין מכשיר אחד שעושה הכול, ומדובר בשילוב של טיפולים המניבים את התוצאות הטובות ביותר", אומרת עידית.

המסת השומנים מתבצעת בטכניקה של הקפאה בעזרת מכשיר בעל 2 ידיות המונחות על האזורים בהם רוצים לטפל, למשל בטן תחתונה וצידי המותניים.

זהו מכשיר חדשני המקפיא בטמפרטורת קור של מינוס 10 מעלות את תאי השומן, אשר בהמשך הגוף פולט. המכשור המתקדם, הניסיון הרב והטכנולוגיות פורצות הדרך, מאפשרות להעניק טיפול יעיל תוך שמירה על פרופורציות נכונות של הגוף. אורך הטיפול כשעה, במהלכו ניתן לקרוא ספר, או להשלים סדרות בנטפליקס.

טיפול נוסף שהוענק לאשלי היה מיצוק ושיפור מרקם העור וזאת באמצעות טכנולוגיית אנטנות רדיו. בטיפול זה ניתן לראות תוצאות כבר מהטיפול הראשון, שאורכו כ-35-40 דקות. העור הופך מוצק, מתוח ואחיד וכן הטיפול מחדש ומגביר את ייצור הקולגן בגוף ובונה את העור בהדרגה.

אשלי, שתפי אותנו בתוצאות הטיפולים?

"בזמן קצר קיבלנו תוצאות מעולות. היקף המותניים ירד בלמעלה מ-1.5 ס"מ בכל טיפול. ולמעלה מ-6 ס"מ עד כה שזה שינוי דרמטי עבורי, טרם סיימתי ואני עדיין ממשיכה בתהליך. אני בחורה סקפטית ולא האמנתי בתחילת הדרך שאלה תהיינה התוצאות. בעבר ביצעתי ניסיונות שלא צלחו. אני לא מתמסרת בקלות ולא מתמסחרת בקלות, לעולם לא אמליץ על מוצר לא טוב".

רשף, כמנכ"ל קליניקות עידית הלפרין, ספר לנו מדוע בחרתם באשלי?

"התחברנו לערכים שהיא משדרת, אישה עצמאית וחזקה, אותנטית וישרה. שקיפות ואמינות הם שם המשחק. ברור לנו שאשלי תחשוף את הטיפולים שהיא עוברת אצלנו בקליניקה לעוקבים שלה, לחיוב ולשלילה.

אם היא לא תהיה מרוצה היא לא תעביר מסר שקרי, לקחנו את הסיכון. על אף שקשה לומר שזה סיכון שכן אנחנו יודעים היטב מה הרמה ותוצאות הטיפול שאנו מציעים. אני שמח על הדרך והתוצאה ועל כך שאשלי מרוצה. החיבור ביננו היה מיידי הטיפולים הראו תוצאות מדהימות. בימים אלה אנחנו מרחיבים את שיתוף הפעולה מעבר לטיפולים".

צילום: יחצ

עידית הלפרין אסתטיקה רפואית מתקדמת

כתובת : רחוב הברזל 11 רמת החייל תל אביב. בניין A קומה 5

טלפון : 054-7156212
דוא"ל     idithalp@gmail.com

פייסבוק : https://www.facebook.com/idithalperin1/

אינסטגרם  : https://www.instagram.com/idit_halperin/

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.