היתרונות בהדפסת תו ירוק

היתרונות בהדפסת תו ירוק הינן רבות, החל מהגודל הקטן של הכרטיס והשליפה המהירה שלו מהארנק. אין צורך להטעין בחשמל ולא להיות נתון לחסדי האפליקציה של הרמזור שפועלת יום כן יום לא יום למה לא.

הדפסת תו ירוק

עכשיו כאשר החיסונים כבר כאן אנו יכולים להתחיל לחזור לשגרה, לאט ובהדרגה, ובהתאם להנחיות של משרד הבריאות. כבר שנה שלמה שאנו חיים תחת מגבלות של ריחוק חברתי, ועכשיו בזכות התו הירוק אנו יכולים להתחיל לחזור אל בתי המלון, אולמות האירועים, חדרי הכושר, המופעים ועוד. כל מי שהתחסן, או חלה והחלים, יכול לבצע הדפסת תו ירוק. היתרונות בהדפסת תו ירוק  לשליפה מהירה הינן רבות ובמאמר זה נביא מקצתן.

שליפה מהירה של התו הירוק מהארנק
תו ירוק? סווושששש בבקשה…

להדפסת התו הירוק ישנם יתרונות רבים

  1. הדפסת תו ירוק מאפשרת לכם לחזור לשגרה. לאחר כל כך הרבה זמן שהייתם סגורים ומבודדים ונמנע מכם לעשות את כל הדברים שאתם אוהבים, עכשיו תוכלו הדפיס את התו הירוק (לאחר שהתחסנתם) ולחזור לכל אותן הפעילויות שאהבתם.
  2. הדפסת התו הירוק קשיח. ישנו יתרון להדפסה קשיחה של התו הירוק, שירות שתוכלו לקבל באתר מגן קארד. הדפסת התו הירוק על פני פלסטיק קשיח תעניק לכם כרטיס עמיד וחזק, בגודל של כרטיס אשראי, אותו תוכלי לשים בארנק. כך הוא לא יתקמט, לא ישבר, לא ידהה ולא תצטרכי להדפיס חדש כל יומיים.
  3. הדפסת התו הירוק איכותי מעניקה לכם נוחות רבה. בכל מקום שאליו תגיעו ותידרשו להציג את התו, תוכלו להציג את כרטיס מגן קארד. זה הליך פשוט ומהיר כאשר ניתן לשלוף מהארנק את הכרטיס ולא צריך להתחיל לחפש איזה נייר מקומט.
  4. הדפסת תו ירוק בעיצוב אישי. אתר מגן קארד מאפשר לכם הדפסה קשיחה של התו הירוק בהתאמה אישית. הצד הקדמי של הכרטיס הוא התו הירוק כפי שניתן על ידי משרד הבריאות. אך צידו האחורי של מגן קארד נתון לבחירתכם.

אנו שמחים על התו הירוק אשר מאפשרת לנו לחזור לשגרה. כמו כן אנו מקוום שבמהרה ננצח את הקורונה ולא נצטרך את התו הירוק. וכאשר היום הזה יגיע אל תשכחו למחזר את הכרטיס על מנת לשמור על איכות הסביבה. קרין מילשטיין מעלה 5 טיפים טובים לגבי התמודדות עם הקורונה.

הדפסת התו הירוק בקלי קלות

ולא רק שהדפסת תו ירוק תעניק לך נוחות ותאפשר לך את החזרה המהירה לשגרה, גם קל מאוד לבצע הדפסה קשיחה של התו הירוק באמצעות אתר מגן קארד. האתר מציע לכן הליך מהיר וקל שבו תוכלי להעלות את קובץ ה PDF שהורדת מאתר רמזור, וחברת מגן קארד תבצע עבורך את הדפסה עם שירות מהיר של קבלת הכרטיס עד הבית. נוח , קל וחכם!

למידע נוסף אודות היתרונות בהדפסת תו ירוק ניתן לקרוא בכתבה שהתפרסמה בישראל היום "למחוסנים בלבד! אתם זכאים לתו הירוק?! "