החופש להיעזר במטפלים בעלי מתנות

דעתי על אנשים מיוחדים – מטפלים מיוחדים עם מתנות יוצאות דופן לסיוע לאחרים

רפואה ניסים

בטלוויזיה, בקולנוע ובספרים… בני אדם תמיד אוהבים לשמוע סיפורים על כוחות על, על הכח של הטוב, של האור.

בין אם זה לוחמים חזקים שמנטרלים ומועכים את הצד שאינו-אור, או קוסמים ויצורים/אנשים בעלי כוחות מיסטיים שעושים מעשי קסם לטובת האנושות בצורות שונות.

אנחנו רוצים להאמין בטוב כזה, בטוב חזק כזה.

רפואה ניסים

מה שמצחיק, שככל שאני הולכת בדרך הרוחנית ולומדת, קוראת ספרים עתיקים ממגוון מקומות בעולם, עושה מדיטציות באופן קבוע ופוגשת נשים ואנשים מיוחדים, מישראל ומרחבי העולם (האמת שבישראל יש המון מיוחדים…)  –  אני מבינה כמה יותר ויותר ברמה מסויימת כבר יש מלא בני אדם עם כוחות על שמסתובבים בעולם ועוזרים לאחרים, אבל הם עושים זאת בשקט.

מה ששמתי לב זה שככל שהכוח יותר חזק אצלם, והם יותר מחוברים לאור, הם לא מחפשים להיות מוכרים או מפורסמים… הם לא מתחבאים, האור שלהם חזק ומגן עליהם, אבל הם הולכים בדרך ונותנים / מטפלים / מטהרים / מחזקים ועוזרים לאחרים.

אחד המיוחדים שפגשתי בשנים האחרונות הוא אביעד יריב שעושה תיקשור בפרדס חנה ובת ים, והוא ועשה גם דברים מדהימים אחרים כמו הסרת קללות ועין רעה ועוד מלא

מה שאני מאוד אוהבת ומתחברת אצלו זה שבנוסף על הכוחות שלו (ויש הרבה, תודה לאלוהים) – הוא ממש ממש אדם טוב. למעשה הוא כמו ילד, אולי בגלל זה הוא כל כך מיוחד, כי הוא לא באמת בן אדם רגיל.  הוא אמיתי כמו ילד ומדבר קצת כמו ילדים גם, אבל התוכן… וואו, התוכן שהוא מעביר, עומק הראייה שלו, והיכולת שלו לטפל בכל מיני דברים מטורפים, לראות לעומק התאים, לראות ולתקשר נשמות וכל כך הרבה יצורי אור, פשוט מדהים.

יש עוד אחרים ואחרות מיוחדים, ארחיב בהמשך.

זיכרו, זהו עולם מופלא! 🙂

fightgirl
אישה של אהבה / רצה, קופצת, מתגלגלת / אוהבת חרבות, אומנויות לחימה וגלישה / לומדת על החיים