הובלת משטחים מול הובלה בארגזים. המידע שיחסוך לכם כסף רב בעלויות ההובלה?

מובילי הודיה - הובלת משטחים, שינוע והפצה לתעשיות ולפרטיים מאילת לכל הארץ
מובילי הודיה - הובלת משטחים, שינוע והפצה לתעשיות ולפרטיים מאילת לכל הארץ

כיצד להתכונן לבקשת הצעת מחיר?

ומהו ההבדל בין הובלת משטחים להובלה סטנדרטית? לפני שאתם רצים לחפש ולהתקשר ל חברות הובלה שונות ולבקש הצעת מחיר, רצוי שתדעו מה מהות ההובלה; גודלה (או כמות הפריטים), כמות ארגזים (אם הסחורה שלכם מתאימה לארגזים), סוג הסחורה שאותו תצטרכו לשלוח, אם יש פריטים שצריכים פירוק והרכבה, או שימוש במנוף.

ככל שתדעו טוב יותר לענות על פרטים אלה, כך תוכלו להסביר לחברות ההובלה יותר במדוייק את הצורך שלכם ותוכלו לקבל הצעת מחיר יותר מדוייקת וללא הפתעות ביום המעבר. בעת המשלוח, לא כל הפריטים נועדו להיות מועברים באותה דרך ואף לא תמיד עם אותו סוג של שירותי הובלה. חלק מהפריטים דורשים אריזה סטנדרטית בארגזים, ואחרים מגושמים יותר ויש לארזם כראוי על משטח. חשוב שתכירו את ההבדל בין הובלה בארגזים ל הובלת משטחים, על מנת לחסוך לכם כאבי ראש ואף כסף בבחירת חברת הובלות ו- שירותי הובלה נכונים בשבילכם.

מה ההבדל בין הובלה בארגזים להובלת משטחים?

שיטת המשלוחים תלויה בסוג ההובלה הדרוש וגודלו של המטען.

כאשר מעבירים פריטים בודדים, דירת יחיד או משרד קטן, לרב אין צורך בשיטת הובלת משטחים. הכי פשוט ומהיר להשתמש בארגזים. את הרהיטים הגדולים יותר יש לעטוף כראוי ולהעמיס בנפרד על רכב המשא.

הובלה בארגזים נפרדים, היא השיטה הנפוצה ביותר ונחשבת להובלה סטנדרטית. המחיר מחושב לפי כמות הארגזים, התיקים או המזוודות בנפרד וכמות וסוג הפריטים הגדולים בנפרד.

כאשר נפח ההובלה נעשה גדול ומגושם יותר; הובלות פרטיות גדולות, הובלות תעשייתיות, שילוח, שינוע והפצת סחורה לעסקים, נהוג להשתמש בהובלות משטחים. הדבר יכול לחסוך לכם הרבה כסף וכאב ראש ואף לשמור על בטיחות הסחורה שלכם בדרכים.

מובילי הודיה - הובלת משטחים, שינוע והפצה לתעשיות ולפרטיים מאילת לכל הארץ
מובילי הודיה – שירותי הובלה, שינוע והפצה לתעשיות ולפרטיים מאילת לכל הארץ

מהי הובלת משטחים?

בארץ קיימות לא מעט חברות שנותנות שירותי הובלת משטחים, חלקן מנוסות ומוסדרות וחלקן פחות.

כאשר אתה מעוניין לבצע הובלה של מטען גדול ואינך יודע במדוייק את כמות הארגזים הסופית. יהיה לך קשה להעריך את כמות הארגזים שתצטרך לשלוח. מעט חתירה לסטטיסטיקה, תראה סטיה של כ 30-40% בממוצע בין הערכת בעל המשלוח לתוצאה הסופית.

מכיוון שחברת ההובלה נתנה לך הצעת מחיר בהתאם להערכתך בלבד, המציאות תציב הרבה אי נעימות ביניכם לבין בעל המקצוע ועל כך, ברב המקרים, תאלצו לשלם הרבה יותר משתכננתם.

הובלת משטחים מצריכה מכם אמנם מעט יותר תכנון והכנה מוקדמת, אך בשיטת הובלה זו, המחיר נקבע לפי כמות המשטחים ויכול להוזיל את עלות ההובלה משמעותית.

משטח הינו סוג של רפסודת עץ/מתכת/פלסטיק עמיד, אשר ניתן להעמיס עליה משקל גדול וכמות פריטים/ארגזים די גדולה. העמסת סחורה על משטח באופן מתוכנן ויעיל, מאפשרת לנצל את שטח רכב המשא ביעילות ולהעמיס את הסחורה במהירות ובקלות יתרה, מכיוון שאת המשטחים ניתן להעלות למשאית ע"י המלגזה ולצמצם את עבודת הסבלות משמעותית.

הובלת משטחים שתוכננה בייעוץ עם חברת הובלות מנוסה, תוזיל לכם משמעותית את מחיר ההובלה.

הובלה בשיטת המשטחים נותנת מענה גם לסדר וארגון הסחורה וגם לשמירה על תכולת הסחורה שלכם. כך המטען יעמוד באופן יציב ובטוח בבטן המטען.

הובלת משטחים יעילה מאוד לעסקים המעוניינים לשלוח סחורה ולהפיצה בנקודות שונות בארץ. ובתיוג כל משטח ליעדו, היא מפחיתה את הסיכוי לטעויות ופריקת ארגזים בודדים בנקודות הלא נכונות. אין כבר צורך בתיוג יעדים על מיליון ארגזים בנפרד.

 

לכתבה: כיצד תכינו את הסחורה שלכם להובלת משטחים? 5 טיפים לאריזה יעילה שתחסוך לכם כסף רב >>

הובלת משטחים עם מובילי הודיה

מובילי הודיה – חברה מקצועית ומוסדרת, החברה מאושרת כספק נאמן משרד הביטחון ופועלת בשירותי המדינה. מובילי הודיה מספקת את שירותיה באמינות ומסירות מעל ל-30 שנים. ומספקת שירותי הובלה ושינוע לעסקים כמו גם לאנשים פרטיים.

אצלינו תוכלו להזמין הובלת משטחים בלב שקט ולקבל שירות אמין ומסור מא'-ת', לאורך כל הדרך. אנו נותנים שירותי הובלת משטחים בכל הארץ ובמחירים המשתלמים ביותר. אנו מבצעים קו יומי לשינוע והובלה לאילת ומאילת לכל חלקי הארץ.

 

ליעוץ חינם בקשר לשירותי שינוע והובלה הנכונים בשבילך ו/או הצעת מחיר להובלות קטנות פרטיות, גדולות או מסחריות מכל הארץ ובכל רחבי הארץ, צרו עמנו קשר היום: מובילי הודיה0522592345  לאתר החברה>>