ההתמכרות החדשה שלי

הרבה אומרים לי שעדיין לא רואים עליי את ההתמכרות החדשה, אבל אני יודעת שזה כבר פה כדי להישאר ועוד מעט גם כולם יוכלו לראות.

כן זה קרה, לאט לאט בלי שהתחלתי להרגיש. זה הזדחל לו ושיבש אותי לגמרי במלוא המובן החיובי של המילה.

בהתחלה רק קצת בחורף ואז כמעיין המתגבר זה פרץ החוצה. הרבה אומרים לי שעדיין לא רואים עליי את ההתמכרות החדשה, אבל אני יודעת שזה כבר פה כדי להישאר ועוד מעט גם כולם יוכלו לראות.

אז על מה אני מדברת אתן בוודאי מעוניינות לדעת.. אז כן! התחלתי לרכב על אופניים שלוש פעמים בשבוע. הנסיעות הראשונות היו קלילות ביותר בטיילת ליד הבית, ועם הזמן התמשכו על פני קילומטרים רבים יותר. אני כל כך גאה במאמץ הראשוני שהשקעתי אחרת לא הייתי מצליחה להתמכר. מזכיר לי את הצפייה בסדרה המשרד האמריקאית, שהעונה הראשונה והשנייה נראו כמו משוכה בלתי עבירה, ממש. וגם אז הכרחתי את עצמי להתמיד ולהגיע לעונה השלישית כי ידעתי שזה לא יכול להיות כל כך גרוע. באופניים זה התבטא בשבועיים ראשונים שהקזתי דם, ולא נהניתי בכלל. אבל לאחר ההשקעה הרבה בציוד האופניים והאופניים עצמן ידעתי שאין סיכוי שאפסיק עכשיו. נתתי לזה צ'אנס אחד, ועוד אחד, עד שלבסוף הנס קרה והצלחתי להתחבר לכלי שלי.

מה מושך ברכיבה על אופניים אני לא יודעת להסביר – משהו בויברציות, ברוח הקרירה על הפנים והעורף, המהירות לפעמים והקלילות שבה ניתן להתקדם. תוסיפו לזה את הסוליסטיות והיכולת להנות מהאופניים בקצב שלך וקיבלתם את המפתח לאהבה של הספורט הזה. בארץ אמנם לפי מה שאני רואה אין בכלל התחשבות ברוכבי אופניים, אם מצד הולכי הרגל או הנוסעים על שניים או ארבע בכבישים אבל אני מעריכה שככל שהזמן יעבור תיהיה יותר קבלה לכלי המדהים הזה.

בשבת האחרונה העמסתי את אופני הכביש על הרכב ונסעתי לנחל אלכסנדר. הנסיעה (לפרקים, איפה שלא היה מטונף) הייתה מהממת, גלגלי האופניים שלא כל כך מיועדים לשטח עמדו באתגר בגבורה ואני יצאתי מבסוטה לחלוטין מהחוויה, וכבר מחכה לעוד!.

ואיך אפשר בלי פירגון למי שעזר לי למצוא את האופניים המהממות שלי ואף סידר לי הנחה על פרטי הלבוש והאביזרים לאופניים – הצוות של שופ הרים שענה לי על כמות בלתי נתפסת של מיילים (מסכנים).

מי שגרה באזור המרכז ומעוניינת ברכיבה משותפת באזור מוזמנת ליצור קשר – אני מבטיחה שאני נחמדה ומביאה גם נישנושים בריאים לאחר הפעילות. במרכז הפעילות נסיעות משותפות בנחל תנינים, הירקון כמובן ועוד. יהיה כיף.