הדור הבא של ההזרקות: חומר חדש שמחזיק שנתיים ויותר

ד"ר לריסה ברק, מומחית ברפואת משפחה בבית החולים רמב"ם ומזה שנים רבות מתמקדת ברפואה האסתטית הקרובה לליבה. למדה אצל הטובים ביותר בעולם, וידועה כמובילה בפיסול ועיצוב הפנים והגוף. בקליניקות שלה ניתן ליהנות ממגוון רחב של טיפולים אסתטיים.

כן, שמעתם נכון, זו מהפכה גדולה בעולם הרפואה האסתטית. לעולם ההזרקות ומילוי נפחים מגיע שחקן חדש, חומר מילוי ה-SCULPTRA המבוסס על חומצות פולי לקטית המעודדת את הגוף לייצר מחדש את הקולגן והאלסטין בעור. חומר אנטי אייג'ינג בעל אפקטיביות ארוכת טווח, לשיפור מרקם העור, ולמראה צעיר ומטופח.
בימים אלה עברה ד"ר ברק, מומחית ברפואת משפחה ומזה שנים רבות מתמקדת ברפואה האסתטית, הכשרה מקצועית מיוחדת לטיפול עם חומר חדש זה, המיועד לשימוש רק לרופאים מוסמכים.

מה גורם להזדקנות העור?

מה גורם להזדקנות העור?
הזדקנות העור נגרמת כתוצאה מגנטיקה וגורמים סביבתיים. תהליך הנובע מהפסקת הגוף לייצר קולגן שהינו חלבון חיוני לשמירה על מיצוק העור, והאלסטין האחראי על גמישות ואלסטיות העור.
חומר ה- SCULPTRA מחולל מהפכה בעולם ההזרקות, ביכולת הגבוהה שלו לעודד ייצור מחדש של הקולגן בעור ומיצוק העור.

במה שונה חומר זה מחומצה היאלרונית ובוטוקס?
"זהו חומר הנמצא בשימוש הרפואה האסתטית מזה תקופה ארוכה בארצות רבות, ורק לאחרונה קיבל אישורים של משרד הבריאות הישראלי" אומרת ד"ר ברק. "מעלתו הגדולה היא ביכולות גבוהות שלו לעודד את הגוף לייצר מחדש את הקולגן בעור.

בתמונה: דר' לריסה ברק והמטופלת

חומר ה- SCULPTRA הוא בגדר מהפכה ופריצת דרך משמעותית משלושה טעמים:

  • SCULPTRA הינו חומר סינטרי ולכן אינו גורם לאלרגיות.
  • חומצה היאלרונית סופחת נוזלים ומשיבה נפחים לפנים, הבוטוקס מבטל את הקשר בין העצב ובין השריר ולכן השריר לא מתכווץ ולא נוצרים קמטוטים. החומר החדש אינו מנפח, כי אם משיב את הקולגן לעור ממצק ומשפר את מרקם העור.
  • החומר בעל אפקטיביות גבוהה המחזיקה לטווח ארוך מאד של שנתיים ויותר".

שלבי הטיפול
את החומר מזריקים לכל אזורי הפנים למעט מתחת לעיניים ומסביב לפה. אין מדובר בטיפול מהיר עם תוצאות מיידיות, אלא בטיפול הדרגתי של בניית קולגן תוך שליטה מירבית של הרופא המטפל על הכמות המוזרקת.
ועם זאת בסיום הטיפול הראשון כבר חשים רעננות בפנים, ואחרי כחודש ימים העור הופך מוצק וזוהר, הקמטים והקמטוטים נעלמים ומתעדנים.
מומלץ על 2-5 טיפולים בהפרש של חודש בין טיפול לטיפול, לקבלת תוצאות מושלמות.

כדי שתוכלי להיראות נהדר

יתרונות הטיפול בחומר
ה-
SCULPTRA
מדובר בתהליך הדרגתי של פגיעה וריפוי העור, תהליך המעודד את הגוף ליצירה מחדש את הקולגן תוך שיפור המבנה הפנימי של העור.
נדרשת סבלנות היות והתוצאות הן הדרגתיות. נבחין בשינויים עדינים וברעננות בפנים כבר בתום הטיפול הראשון, אך את בשיפור המושלם נבחין באופן הדרגתי אחרי כחודש ימים. מיצוק העור ושיפור מרקם העור, העלמת קמטוטים ועידון קמטים עמוקים.

הבשורה הגדולה והמשמעותית היא טווח אפקטיביות הטיפול שהינו ארוך במיוחד, ומחזיק כ-25 חודשים לפחות, כלומר למעלה משנתיים.

אם אתם אנשים עם סבלנות המעדיפים טיפול אסתטי שהשפעתו ארוכת טווח של שנתיים ויותר, טיפול שבונה את הקולגן מבפנים ומשיב את הנעורים לפנים עם מראה צעיר וזוהר, אתם מוזמנים להיכנס לאחת מהמרפאות של ד"ר ברק. הטיפול עם חומר SCULPTRA הוא הפתרון האולטימטיבי עבורכם.

צילום: שי יחזקאל
הקלינוקת של ד"ר ברק: טלפון: 8420*  052-6382121
תל אביב, רחוב הארבעה 28 קומה 20 בניין צפוני חגג’ גרופ
זכרון יעקב, היין 9, 6293790 – 04
ירושלים, טלפון 077-602-1112