שוקלת לבצע הגדלת חזה? הנה מה שאת צריכה לדעת

הגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים הפופולריים ביותר בתחום הרפואה האסתטית והוא גם ידוע כניתוח בעל אחוז הצלחה גבוה מאוד מה שהופך את מרבית הנשים לשבעות רצון לאחר הניתוח.

תמונות לפני ואחרי ניתוח הגדלת חזה
תמונות לפני ואחרי ניתוח הגדלת חזה

הגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים הפופולריים ביותר בתחום הרפואה האסתטית והוא גם ידוע כניתוח בעל אחוז הצלחה גבוה מאוד מה שהופך את מרבית הנשים לשבעות רצון לאחר הניתוח. ישנן נשים המעוניינים בחזה גדול יותר ומראה שופע יותר באזור המחשוף, מה שגורם לנשים רבות לרצות להגדיל את החזה באמצעות ניתוח. במהלך הניתוח מוכנסים שתלים מיוחדים לאזור החזה, מגדילים ומעצבים אותו מה שמסייע בשיפור ניכר של המראה וכן של הביטחון העצמי של האישה.

מה ההבדלים בין סוגי השתלים?

ישנם מגוון סוגי שתלים ואלה יכולים להשפיע גם על העמידות של הניתוח והשתלים בעת מגע, גם על המיקום שלהם וצורת החזה ועוד. לדוגמה: יש את שתלי הסיליקון אשר מגיעים עם מעטפת חלקה או קשה בדרך כלל עם ג'ל סיליקון בתוך המעטפת כך שגם אם המעטפת נקרעת הג'ל אינו מתפזר ונוזל. שתלי פוליאורטן למשל עשויים להעניק מראה טבעי יותר ולהקטין סיכון להיווצרות של קופסית אולם במקרה של עור שדיים דק ורופף הוא עשוי לייצר בליטה לא רצויה. שתל אנטומי הוא שתל דמוי טיפה ויש כאמור גם שתל עגול הנחשב לזול יותר משתל הטיפה ויש גם פחות סיכוי שהוא יסתובב ויעוות את מראה השד.

באילו דרכים מכניסים את השתלים להגדלת החזה?

השיטה הנפוצה ביותר בניתוח הגדלת חזה היא הכנסת השתל בקפל שמתחת לשד. הגישה נוחה ובטוחה, נדיר מאוד שיש סיבוכים ואילו הצלקת שמשאירה החתך בעור אינה נראית בשל מיקום השד עליה אולם תיראה רק כאשר תשכבו על הגב ללא הבגדים. אפשרות נוספת להכנסת השתל היא סביב עטפת הפטמה. ניתן גם לבצע את החתך דרך בית השחי והיתרון הגדול הוא שלא נשארת צלקת באזור החזה אולם החיסרון הוא שיותר קשה למקם את השתל ואם נוצר סיבוך יש הצורך לבצע חתך נוסף באזור הקפל שמתחת לשד וזה ישאיר אתכן עם 2 צלקות.

מהם הסיבוכים האפשריים?

בדרך כלל מדובר בניתוח מוצלח ואינו מסוכן. לעתים עשויים להופיע סימני זיהום או כאבים חריגים. כמובן שתישאר צלקת מהחיתוך של הניתוח. לעתים רחוקות מאוד תרגישו תחושת אובדן חלקי באזור הניתוח. לעתים נדירות השתל עשוי לאבד את צורתו (בשל משקל השד) או לגרום לדימום או זיהום. במקרה כזה יש ליצור קשר עם הרופא המנתח.

תהליך ההחלמה

הליך ההחלמה המלא אורך מספר שבועות וכדאי בתקופה זו להישאר להוראות ההחלמה של הרופא. במהלך תקופה זו תצטרכו ללבוש חזיית ספורט לשמירה על הצורה החדשה של החזה, להפקיד היטב על ההיגיינה ולא לגעת בתפרים. 

מה המחיר של ניתוח הגדלת חזה?

המחיר של ניתוח הגדלת חזה יכול להגיע גם לאזור ה20 אלף שקלים. מחיר השתלים נע בדרך כלל בין 2500 ל-3500 שח. עלות הניתוח עצמו ינוע בין 5 ל7 אלף ₪ וכן עלות חדר הניתוח יכולה להגיע לכדי 10 אלף שקלים.

הכתבנית
שלום לכולם :) אשמח לשתף אתכם בהרבה מידע רחב אשר יעזור לכם בעתיד או אפילו בהווה. עקבו אחרי ותהנו ממידע חשוב שאף אחד לא מספר לכם!