הגברה ותאורה לאירועים

הגברה ותאורה לאירועים הם שני מרכיבים שיעשו את ההבדל בין אירוע בינוני ורגיל לבין אירוע מדהים ויוקרתי.

בחורה עם מחשב נייד

הגברה ותאורה לאירועים הם שני מרכיבים שיעשו את ההבדל בין אירוע בינוני ורגיל לבין אירוע מדהים ויוקרתי. אם נכחתם באירוע שבו הסאונד לא נשמע היטב או שהתאורה הייתה עמומה ולא מרשימה, כנראה שבעלי האירוע לא בחרו בחברה איכותית המספקת הגברה ותאורה לאירועים. מחפשים ציוד הגברה איכותי ומערכת תאורה מקצועית, צרו קשר עם חברת "פליי מיוזיק השכרת ציוד הגברה לאירועים" סיפקנו מערכות רבות לאינספור אירועים, רכשנו ידע וניסיון רב, נשמח להעמיד אותו לרשותכם.

הגברה ותאורה לאירועים – אתם שואלים המומחים עונים

  • איך נדע איזה ציוד הגברה אנו צריכים לאירוע?

 הסוג של ציוד ההגברה נקבע בהתאם לשלושה גרמים, לסוג האירוע, למיקום האירוע ולנוחות ולהפעלה של הציוד.

כאשר אתם עורכים, לדוגמה, מסיבת יום הולדת קטנה בחצר הבית, תזדקקו להשכרת ציוד הגברה שונה מאשר בעת עריכת אירוע רב משתתפים בטבע או באולם סגור. גם כאשר אתם עורכים  אירוע באולם סגור יש לבדוק את רמת האקוסטיקה באולם ובהתאם לנתונים שתקבלו להתאים את ציוד ההגברה.

מערכות הגברה דורשות ידע בהפעלה ובחיבור בין מרכיבי המערכת השונים. אם אתם מתכוונים להפעיל את המערכת לבד, כדאי לבחור מערכת פשוטה וקלה לתפעול. אם אתם שוכרים איש מקצוע שיהיה נוכח באירוע ויהיה אחראי על ההתקנה וההפעלה, אתם יכולים לשכור מערכת מתוחכמת ומתקדמת יותר. 

  • מה כוללת מערכת ההגברה?

יש סוגים שונים של מערכות הגברה. מערכת הגברה בסיסית כוללת השכרת רמקולים, מיקסר, מיקרופון וסטנדים.

מערכת הגברה מתקדמת מכילה רכיבים נוספים כמו רמקולים עוצמתיים, סאב וופר ועוד.

  • איך אדע לבחור מערכת הגברה מקצועית וטובה?

כאמור, את המערכת יש לבחור לפי שלושה גורמים, סוג האירוע, מיקום האירוע והאקוסטיקה של המקום.

חשוב לבחור מערכת איכותית ומתוחזקת. לפני שאתם חותמים על חוזה עם החברה המשכירה, בקשו לשמוע את האיכות ואת עוצמה של המוזיקה באירוע. שימו לב כי צלילי המוזיקה נשמעים אחרת באותו אולם כאשר הוא ריק או כאשר הוא מלא בחוגגים.

הקפידו לבחור ציוד הגברה רק מחברה אמינה ובעלת ניסיון. חברה אמינה שומרת היטב על הציוד שלה ומתחזקת אותו היטב. רק ציוד שמור ומתוחזק יצליח להפיק צלילים איכותיים ונעימים לאוזן.

  • איך לבחור תאורה לאירוע?

לא כל חשמלאי יכול להרכיב לכם תאורה לאירוע, כדי לגרום לאירוע שלכם להיות מרשים ונוצץ, חשוב לפנות לחברה המתמחה בתחום.

יש סוגים שונים של תאורות, את סוג התאורה יש להתאים לסוג האירוע. יש תאורה המתאימה למסיבות תוססות עם אורות מסתובבים ופנסי עשן, יש תאורות העמידות במים ויש תאורות מיוחדות ובלתי שגרתיות כמו פנסים צבעוניים, לפידים ועוד.

אולי יעניין אותך: