האם צריך קייטרינג כשר לאירועים? למה זה חשוב?

הדבר הראשון שחשוב לשים אליו לב ברגע שמזמינים חברת קייטרינג בשרי כשר, זה שאותה חברה תדע לתת מענה מבחינה לוגיסטית גם עבור אירועים קטנים וגם עבור אירועים גדולים. קייטרינג לאירועים קטנים ידע לתת יחס אישי לאורחים והוא יקפיד על כל הפרטים הקטנים שהופכים אירוע מטוב למצוין, אבל קייטרינג לאירועים גדולים, בשונה מחברות קייטרינג לאירועים קטנים, יהיו חייבות להחזיק מערך לוגיסטי וציוד שנדרש לקיום אירועים מכל הסוגים.

קייטרינג בשרי כשר לאירועים קטנים בבית או באולם אירועים

קייטרינג כשר לאירועים – טיפים והמלצות

מתכוננים לאירוע ? חושבים אם צריך קייטרינג כשר או לא..?

יש לי תשובה בשבילכם – צריך !

כשניגשים לתכנן אירוע צריך לחשוב על האורחים. צריך לקלוע לטעם של כולם וליצור מצב שישנו מבחר מגוון של מנות כדי שכל אחד מהאורחים יוכל למצוא את עצמו. בחברה מגוונת וצבעונית כמו שלנו יש אנשים מכל גווני הקשת ומהניסיון שלי במהלך שנים רבות של עיסוק במתן שירותי קייטרינג לאירועים פרטיים ועסקיים, כמעט ולא יצא לי להיות באירוע שלא הגיע אליו לפחות אדם אחד ששומר תורה ומצוות. ולכן, כדי שכולם יוכלו ליהנות – כשרות היא עניין הכרחי בכל אירוע.

איזה כשרות צריך שתהיה לקייטרינג?

ברוב המקרים תעודת הכשרות שתהיה לחברת הקייטרינג זה כשרות של הרבנות המקומית באותה העיר שבה העסק יושב. לדוגמה : חברת קייטרינג בתל אביב, ככל הנראה תחזיק בתעודת כשרות של הרבנות המקומית – תל אביב. כשרות של הרבנות היא הבסיס שעליו ניתן לשדרג לתעודת כשרות מהדרין מכמה וכמה סוגים שונים, אך ברוב המקרים חברות קייטרינג יציעו לכם להזמין רק כמה מנות בודדות של כשרות מהדרין בשביל האורחים החרדים או כאלו שמהדרים בענייני הכשרות ואוכל בכשרות של הרבנות אינו מספיק טוב עבורם. שימו לב – במידה ויהיו לכם באירוע מספר מסוים של אורחים שצריכים מנות בהכשר מהודר, ניתן לספק את המנות בנפרד כאמור, אך צריך להתריע על כך מראש – כדי שחברת הקייטרינג תדע להיערך לכך, אלא אם כן הזמנתם קייטרינג כשר למהדרין שכל המנות שהוא מגיש מהודרות.

קייטרינג בשרי כשר – ומה עוד ?

הדבר הראשון שחשוב לשים אליו לב ברגע שמזמינים חברת קייטרינג בשרי כשר, זה שאותה חברה תדע לתת מענה מבחינה לוגיסטית גם עבור אירועים קטנים וגם עבור אירועים גדולים. קייטרינג לאירועים קטנים ידע לתת יחס אישי לאורחים והוא יקפיד על כל הפרטים הקטנים שהופכים אירוע מטוב למצוין, אבל קייטרינג לאירועים גדולים, בשונה מחברות קייטרינג לאירועים קטנים, יהיו חייבות להחזיק מערך לוגיסטי וציוד שנדרש לקיום אירועים מכל הסוגים – לכן, חברת קייטרינג שעושה גם אירועים קטנים וגם אירועים גדולים, תהיה הפתרון המושלם שיספק לכם מענה מושלם לכל הצרכים שאולי תצטרכו באירוע שלכם.

הדבר השני שחשוב מאוד לשים אליו לב – זה כמובן הניסיון של אותה חברת קייטרינג לאירועים. חברת קייטרינג שקיימת רק כמה שנים בודדות, לעולם לא תוכל להשתוות לחברה שקיימת מעל 25 שנות ניסיון שבהן היא קיימה אינספור אירועים מוצלחים, מאירועים פרטיים בבית פרטי ועד לחתונות יוקרתיות בגן אירועים או אולם אירועים – כדי שתוכלו לבנות שלב אחר שלב את האירוע שלכם בצורה המוצלחת ביותר, והכי חשוב – לפי החזון שיש לכם בראש – אל תתפשרו על בחירת חברת קייטרינג בשרי כשר לאירועים קטנים או גדולים ולכו תמיד על בטוח, תמיד תבחרו בחברה בעלת מוניטין וניסיון בענף האירועים.

הפקת אירוע בהתאם לחזון שלכם

זה תמיד עובד ככה – אתם תביאו את הרעיון והכיוון וחברת הקייטרינג תביא את כל הפרטים שמסביב. כדי לוודא שלא שכחתם כלום ושהכל יתבצע בדיוק ובמקצוענות חסרת פשרות, בשלב הראשון אתם צריכים לשבת לפגישת היכרות עם חברת הקייטרינג כדי לתכנן את כל השלבים המקדימים לאירוע, וסביר להניח שבשלב הזה תוכלו כבר להבין אם יש לכם עסק עם חברת קייטרינג לאירועים קטנים שלא מסוגלת לעמוד באירוע גדול ומורכב, או שיש לכם עסק עם חברת קייטרינג מומלצת ומקצועית שיכולה לעמוד בכל משימה שתתנו לה.

dganit7
בגליל הקסום הקצב זז לאט... אוהבת את ישראל ושמחה שהחיים זימנו לי ללמוד פה ולהישאר...