האם כדאי למרוח את הפודרה לפני המייק אפ?

האם כדאי למרוח את הפודרה לפני המייק אפ? נכתב בלשון נקבה, אך מתאים לכל המינים.

כולנו יכולות להסכים שאין כמעט דבר גרוע יותר מאיפור פנים שנמס מהעור. אם עקבת אחר הכללים של איך לשים את היסודות ייתכן שאת תוהה מה בדיוק את עושה לא בסדר. למזלך, אין צורך להיכנס לפאניקה. האמת היא שייתכן ותצטרכי לשנות מעט את שגרת האיפור שלך ולמרוח פודרה לפני הבסיס. למרות שעל פניו זה נראה שהשלב הזה נוגד את כל כללי היופי שלמדת, אבל טרנד האיפור הזה עשוי בהחלט להיות התשובה לבעיות היופי שלך. חוצמזה, אחרי הכל, מה יש לך להפסיד אם תנסי?

אם את מוכנה לפלס את דרכך לעור פנים ללא רבב אנחנו כאן כדי לעזור! מריחת פודרה מתחת לבסיס יכולה להיות בדיוק מה שמראה האיפור שלך צריך.

אז.. האם באמת כדאי למרוח פודרה מתחת לבסיס האיפור, ואיך זה עובד?

למרות שהשיטה הזאת עשויה להיראות מעט לא שגרתית, מריחת פודרה לפני הבסיס יכולה לבוא עם יתרונות גדולים. תראי, אנחנו כבר יודעים שימי הקיץ החמים (נכתב בחורף, אבל הקיץ יגיע גם יגיע) יכולים בקלות להשאיר אותך עם  איפור מיוסר ומיוזע. על ידי שימוש בפודרה לפני הבסיס, תוכל להעניק לעור גימור מאט שעוזר לספיגת עודפי השומן לאפקט ארוך טווח, שזה מצוין לעור שמן.

תחשבי על זה כמגן לשמירה על איפור הפנים שלך. בנוסף, זה גם עוזר למנוע שכבות של איפור שמזכירות מראה עוגתי (כמו שכבות מרוחות) ומאפשר לך להשיג פנים נקיות עם פחות מוצר. הפריצת דרך הזאת הפכה לאחד הדברים הטרנדים ביותר בטיק טוק.

האם השיטה הזאת לשים פודרה לפני הבסיס נועדה אך ורק לבעלי עור שומני?

חשבת שלמרוח פודרה לפני שהבסיס זה רק לעור שמן? תחשבי שוב! סוגי עור אחרים לגמרי יכולים להצטרף לחגיגה. המפתח לגרום להאקינג הזה לעבוד בשבילך הוא לבחור את הפודרה שמתאימה לצרכים שלך. למשל, אם את בעלת עור יבש, כל עוד תבחרי בנוסחה קלילה יותר את לגמרי תרוויחי מזה.

את השלבים למריחת המייק אפ ניתן למצוא ביוטיוב או בטיק טוק, אבל בקצרה הם כוללים:

  1. ניקיון של הפנים
  2. קרם לחות
  3. פריימר
  4. לשים את הפודרה
  5. לשים את המייקאפ
  6. קונסילר

ולהשלים בנגיעות אחרונות (מסקרה וצבעים) לפי העדפה.

והכי חשוב, להנות מהבילוי כמה שיותר!