דרך טבעית לשמר את נעורייך

כשאת רוצה לשמור עצמך צעירה ויפה, תרצי בוודאי לשחרר מחייך רגשות מתח או לחץ המעסיקים אותך שעות רבות במשך יומך.

56427025_759380281129255_7693997052480454656_n
ידוע כי לחץ, מתח, משברים רגשיים, חרדה ודיכאון הם הגורמים המרכזיים להזדקנות מואצת ולחוסר איזון הורמונאלי הגורם לפצעונים במהלך המחזור החודשי וקמטים מרובים בגיל המעבר.

דיכאון, לחץ וחרדה עשויים לגרום הזדקנות העור, הלבנת השיער, החרפת תסמונת קדם ויסתית, החרפת תופעות גיל המעבר, בעיות זיכרון, האטת תהליכי חשיבה וקושי בקבלת החלטות.

סממנים לחרדה יכולים להיות התנהגותיים ורגשיים כמו: חרדה חברתית, חרדה השרדותית וחרדה הקשורה לסכנת חיים מהעבר, הווה או חשש לעתיד;
כמו מלחמות טרור, או פגיעה אישית. אך גם תחושות של חוסר מיצוי עצמי, תקיעות, בדידות, אי-אהבה עצמית, תחושת אי-מסוגלות לשנות הרגלי חיים עשויים להחמיר את המצב. .

תוכלי כבר עכשיו, לדמיין כיצד חייך ישתנו כשנסיר מהם את המתח שאת חווה כיום וכמה עורך ירגיש טוב, ללא קמטים או פצעונים לאורך השנים כשאת שומרת על איזון רגשי, הורמונאלי וגופני?!

סממנים לדיכאון סמוי: ירידה בתשוקה מינית, רגשנות מוגברת, הפרעות שינה , אפתיה ואדישות, האשמה עצמית, עצב מוגבר, תחושת יאוש, הפרעות אכילה, קושי בקביעת גבולות.

בזמן שלרפואה הקונבציונאלית אין ממש פתרון לבעיה זו פרט לסמם אותך עם כדורים, תהליכי טרנספורמציה הוליסטית מסייעים להגן על גופך לאורך זמן בצורה טבעית – מעוררים בך אהבה עצמית ועושים את חייך מאושרים יותר.

תהליכים אלה משחררים רגשות שנצברו בגופך לאורך עשרות שנים – רגשות שאין לפסיכולוגים ומטפלים קונבנציונליים גישה אליהם. תוכלי להסירם ולצאת לחיים חדשים ללא השפעותיהם על גופך וחיי היום יום.

לפרטים נוספים ובדיקת התאמתך התקשרי.

רוני חצרוני
מנטור לטנספורמציה הוליסטית
0528-346472