דיקור סיני למיגרנות – מה צריך לעשות?

סדרת טיפולי דיקור סיני למיגרנות מתבצעת בקליניקה מסודרת ונעימה. המטופל מתבקש לשבת על כורסא או לשכב על מיטה כאשר המחטים מוצבות בנקודות הדיקור שנבחרו. המטפל בוחר את נקודות הדיקור האפקטיביות ביותר על פי אבחון ובהתאם לרקע הרפואי.

Acupuncture
דיקור סיני רפאל רוזנסקי מטפל בדיקור סיני

דיקור סיני למיגרנות – פתרון על ידי רפואה סינית

אם שוב נאלצתם לוותר על פגישה חשובה או על בילוי חברתי שציפיתם לו זמן רב – הגיע הזמן לטפל בבעיית המיגרנות אחת ולתמיד. דיקור סיני למיגרנות מיועד להקלה על התקף פעיל וגם למניעת ההתקפים הבאים. הרפואה הסינית יודעת למקד נכון את הטיפול, לחזק את הגוף והנפש ובו זמנית גם לשחרר את חסימות האנרגיה. ללא תופעות לוואי או כאבים התקפי המיגרנה שלכם יהיו מעטים וקצרים.

לא מרימים ידיים

ישנם מקרים רבים בהם מטופלים מגיעים אל דיקור סיני למיגרנות לאחר שנים רבות של התמודדות עם כאבי ראש חזקים. הם סקפטיים לגבי התוצאות ומלאים בחששות. הרפואה הסינית מצליחה בזה אלפי שנים לסייע לגברים ונשים שסובלים ממיגרנות. אל תרימו ידיים לפני שתתנסו בטיפולי הדיקור. שימו לב, דיקור סיני למיגרנות אינו כולל תופעות לוואי.

איך נראה טיפול דיקור סיני?

סדרת טיפולי דיקור סיני למיגרנות מתבצעת בקליניקה מסודרת ונעימה. המטופל מתבקש לשבת על כורסא או לשכב על מיטה כאשר המחטים מוצבות בנקודות הדיקור שנבחרו. המטפל בוחר את נקודות הדיקור האפקטיביות ביותר על פי אבחון ובהתאם לרקע הרפואי. יהיה עליכם לשבת/לשכב עם המחטים בגופכם למשך כחצי שעה. יהיו מקרים בהם המטפל יציב במהלך הטיפול מחטים נוספות. נדגיש שהדיקור מתבצע באמצעות מחטים סטריליות, חד פעמיות ודקות במיוחד.

דיקור סיני למיגרנות לצעירים

מיגרנות ידועות כבעיה כרונית שמלווה בכאבי ראש חזקים. ישנם מקרים בהם ההתקפים מעטים וקצרים ומקרים בהם ההתקפים ארוכים מאוד ותכופים. אם אתם מרגישים שהמיגרנות פוגעות באיכות החיים שלכם ודורשות מכם לפספס ימי עבודה – הגיע הזמן לפתור את הבעיה. סדרת טיפולי דיקור סיני למיגרנות יחד עם שינויים באורח החיים יביאו להקלה משמעותית. אל תמהרו להשלים עם התקפי המיגרנה כאשר קיימת אופציה לטיפול טבעי ויעיל נטול תופעות לוואי.

טיפול מצליח מתחיל במטפל מקצועי

מעוניינים להגדיל את סיכויי הצלחת הטיפול? לטיפולי דיקור סיני שמתבצעים על ידי מטפל מנוסה סיכויי הצלחה גבוהים. חפשו מראש מטפל בעל ניסיון בתחום עם עדיפות לכזה שמסוגל להציג המלצות. מטפל טוב נבחן ביידע מקצועי, מסירות ויחס אישי. אתם צריכים להיות מסוגלים להרגיש בנוח לשאול שאלות. אל תשכחו לברר גם אודות הזמינות של המטפל ולוודא שהוא פנוי לקבלת מטופלים חדשים.

איך מתחילים?

  1. מחפשים מטפל עם התמחות בדיקור סיני למיגרנות
  2. יוצרים קשר עם המטפל לקבלת פרטים נוספים
  3. מתאימים תור בקליניקה
  4. מגיעים לקליניקה רגועים ויוצאים ממנה בידיעה שאתם בידיים טובות
רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/