דיקור סיני למיגרנות – איך מתחילים?

מחקרים מדעים הוכיחו מעל לכל ספק את יעילות הדיקור הסיני לטיפול במיגרנה. היעילות של הטיפול בקליניקה אפקטיבי ומהירה יותר מזו של משככי הכאבים. אם אתם סובלים ממיגרנה ברגע זה או באופן כרוני, אני מזמין אתכם לייצור קשר ולתאם פגישת טיפול

דיקור סיני למיגרנה
דיקור סיני למיגרנה. רפאל רוזנסקי מטפל בדיקור סיני
דיקור סיני למיגרנה
דיקור סיני למיגרנה

דיקור סיני למיגרנות

אם אתם סובלים ממיגרנות טיפולי דיקור סיני עתידים לסייע לכם בהקלה על הכאב, תופעות הלוואי ובמניעת ההתקף הבא. דיקור סיני למיגרנות ניתן לגברים ונשים בכל הגילאים. כל שעליכם לעשות בשביל לשפר את המצב זה לייצור קשר עם מטפל שמתמחה בדיקור סיני למיגרנות ולתאם פגישת טיפול. שימו לב שלא לכל המטפלים אותם תחומי התמחות ואתם זקוקים למטפל שיש לו ניסיון ספציפי עם מטופלים שסבלו ממיגרנות.

הרבה יותר מעוד כאב ראש

כולנו סובלים מעת לעת מכאבי ראש כאשר ברוב המקרים מדובר בכאב קל שחולף ללא טיפול או בעזרת משככי כאבים שניתנים ללא מרשם רופא. בעבור אותם אלו שסובלים ממיגרנות כאבי הראש אינם חולפים אלא מופיעים שוב ושוב. מיגרנה היא כאב ראש חזק שמופיע פתאום בליווי של בחילות, חולשה, רגישות לאור, מתח, עצירות ותחושה של כבדות. משככי כאבים רגילים אינם מצליחים לפתור את הבעיה והסובלים ממנה מוצאים את עצמם מפסידים ימי עבודה ואירועים חשובים.

איך טיפולי דיקור סיני למיגרנות יכולים לעזור?

הרפואה הסינית מטפלת בהצלחה במיגרנות מזה אלפי שנים. הרפואה המערבית אינה יודעת מה גורם למיגרנות ואינה מסוגלת למנוע את ההתקפים. לפי רפואה סינית הגורמים להתקפי המיגרנה קשורים בחלקם לאורח החיים. הרגלים כמו עבודה שמחייבת קריאה מרובה, שעות ארוכות מול המחשב, תזונה עשירה בסוכר לבן. טיפולי דיקור סיני מעודדים מעבר לאורח חיים בריא יותר. יש לדיקור את היכולת לעודד הפרשה של חומרים מרגיעים ומשפרי מצב רוח. כמו כן, הדיקור משחרר חסימות אנרגיה וממריץ את זרימת הדם. היכולת של טיפולי דיקור סיני למיגרנות להקל על הכאב מהווה יתרון משמעותי נוסף.

מה צריך לעשות בשביל למנוע מיגרנות?

דיקור סיני למיגרנות מצליח להקל באופן משמעותי על התקפים פעילים וגם למנוע את ההתקף הבא. שילוב נכון בין דיקור סיני לבין שינויים באורח החיים ובתזונה עתיד להביא לשיפור משמעותי. כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל להתחיל לטפל נכון במיגרנות שלכם זה לפנות אל מטפל בדיקור סיני שמתמחה בתחום, להגיע אל פגישת אבחון ולהתחיל בטיפול. יש צורך בהתמדה בסדרת טיפולים על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. כבר לאחר טיפול הדיקור הראשון אתם צפויים להרגיש טוב יותר. טיפולי דיקור סיני למיגרנות מומלצים במתכונת של רפואה מונעת. טיפול אחד אחד לשבועיים או אחת לחודש יביא להקלה משמעותית בהתמודדות שלכם עם המיגרנות. לא עוד כאבי ראש קשים שמשבשים את השגרה.

רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/