דיקור סיני לכאבי גב – מתי כדאי לבצע דיקור?

הדיקור נגד כאבי גב מפעיל תגובות חיוביות של הגוף והנפש כך שאתם צפויים להרגיש טוב יותר מיד אחרי הטיפול הראשון

Acupuncture
דיקור סיני לכאבי גב רפאל רוזנסקי מטפל בדיקור סיני

דיקור סיני לכאבי גב

Acupuncture
דיקור סיני לכאבי גב רפאל רוזנסקי מטפל בדיקור סיני

כאבי גב הם בעיה נפוצה אצל גברים ונשים בכל הגילאים. כמעט כולנו נקלעים מספר פעמים למצבים בהם עלינו לפספס ימי עבודה או אירוע חברתי בגלל כאב גב חזק שמגביל את התנועה ופוגע במצב הרוח. אם אתם סובלים כעת מכאבי גב או מבעיה קבועה של פריצת דיסק – ניסיתם בוודאי כבר מספר טיפולים. בניגוד לטיפולים אלטרנטיביים אחרים, טיפולי דיקור סיני לכאבי גב מצליחים להביא להקלה בכאב כמעט מיד. ההשפעה המהירה של הדיקור על כאבים אורתופדיים מופלאה.

פתרון יעיל וטבעי לכאבי גב

דיקור סיני מתאים לטיפול בכל סוגי כאבי הגב בכל הגילאים. הרפואה הסינית מטפלת בהצלחה בכאבים אורתופדיים מזה אלפי שנים. טיפולי הדיקור מתבססים על שיטה טבעית שאינה כרוכה בכאב או שימוש בתכשירים. כל מה שצריך בשביל טיפול דיקור סיני מוצלח זה סט של מחטים דקות, סטריליות וחד פעמיות. דיקור סיני לכאבי גב אינו מלווה בתופעות לוואי. ארגון הבריאות העולמי בעצמו מכיר היום בהשפעה החיובית של הדיקור הסיני על כאבי גב וממליץ להשתמש בו.

מה גורם לכאבי גב?

מבחינה פיזית, כאבי גב מתפתחים בגלל בעיות של עמוד השדרה, שריר תפוס, דלקות בשרירים או בעצבים. כאבי גב עלולים להתפתח בעקבות עמידה ממושכת, ישיבה ממושכת ללא פעילות ספורטיבית, הרמת משאות כבדים, תנועה פתאומית לא נכונה, הריון, מחלות קשות שפוגעות בעמוד השדרה (גידולים) ועוד. מבחינה נפשית, מצבים של צבירת כעסים, מתח, פחד ודיכאון ידועים כגורם מוביל לכאבי גב קשים.

למה דווקא דיקור סיני?

טיפולי דיקור סיני לכאבי גב רואים את האדם כמכלול אחד ומטפלים בגוף ובנפש. שיטת טיפול שמבינה את הקשר הישיר בין המצב הנפשי לבין המצב הפיזיולוגי היא המתאימה ביותר לטיפול בכאבי גב. בהתאם לכך ההמלצה היא על רפואה סינית עם דגש על דיקור סיני לכאבי גב. יש לטיפולי דיקור סיני לכאבי גב את היכולת להקל על הכאב, להפחית את תהליכי הדלקת ולשפר את מצב הרוח ואת ההרגשה הכללית.

כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפול מתבצע בקליניקה כאשר המטופל שוכב על מיטת טיפולים או יושב על כיסא נוח. המטפל בוחר את נקודות הדיקור ובהתאם מציב בהן מחטים. ייתכן ומחטים יוצבו רק בנקודה אחת וייתכן ויהיו 4 נקודות דיקור. הצבת המחטים אינה כרוכה בכאב ואתם תתבקשו להמתין עם המחטים 20-30 דקות. זהו השלב בו אתם יכולים להירגע ולתת מנוחה לדאגות. הדיקור מפעיל תגובות חיוביות של הגוף והנפש כך שאתם צפויים להרגיש טוב יותר בקרוב.

 

רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/