דיקור סיני לכאבים באזור פי הטבעת

דיקור סיני לכאבים באזור פי הטבעת, תסמינים, סיבות ולמי מתאים הטיפול

דיקור סיני לכאבים באזור פי הטבעת
כאבים באזור פי הטבעת

דיקור סיני לכאבים באזור פי הטבעת

פעמים רבות מגיעים אל הקליניקה מטופלים שסובלים מכאבים חזקים באזור פי הטבעת. הגורם לכאבים אינו פיסורה או טחורים כך שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לפתור את הבעיה. דיקור סיני לכאבים באזור פי הטבעת מביא להקלה מהירה בכאבים ומחזיר אתכם לשגרה. אם גם אתם סובלים מכאבים באזור פי הטבעת ושללתם כבר בעיה של טחורים או פיסורה – הגעתם למקום הנכון. בעזרת רפואה סינית אפשר להביא להקלה מהירה בכאב ולשפר את ההרגשה הכללית. דיקור סיני יגרום לכם להרגיש טוב יותר ללא תופעות לוואי וללא שימוש בתרופות או הליכים כירורגיים.

תסמינים של כאבים באזור פי הטבעת

אם הכאבים שלכם באזור מופיעים ללא קשר לישיבה ממושכת על האסלה או יציאות קשות – ייתכן ואלו הם כאבים שמתאימים לטיפול בדיקור סיני. אלו הם כאבים שמופיעים ללא סיבה מאובחנת וללא סימן מקדים. יהיו מקרים בהם הכאב העז יתקוף אתכם באמצע הלילה ומקרים אחרים של כאב שמופיע בעצמה גבוה ונעלם בתוך כמה רגעים דווקא בזמן בו אתם צופים בסרט בקולנוע. הכאב עשוי להיות חזק מאוד, חד וקצר או ממושך. נציין שייתכנו מקרים בהם כאב באזור פי הטבעת שמופיע לאחר ביקור ממושך בשירותים אינו מעיד בהכרח על טחורים או פיסורה.

מה גורם לכאבים?

דיקור סיני לכאבים באזור פי הטבעת מטפל בהצלחה בכאבים שנובעים בהתכווצות שרירים. הגורמים שמעוררים את התכוונות השרירים קשורים אל מערכת העצבים שמגיבה למתח נפשי. אורח חיים מתוח ולחוץ גורם להצטברות של סטרס בגוף ובהמשך לתגובה שלילית של מערכות הגוף. טיפולי דיקור סיני מצליחים לשחרר את המתחים שהצטברו בגוף ולהחזיר את זרימת האנרגיה למצב תקין.

כיצד מתנהל הטיפול?

מיד לאחר אבחון קצר נתחיל בטיפול הראשון. אתם תתבקשו לשבת או לשכב בנוחות על מיטת הטיפולים בעוד מחטי דיקור דקות מוצבות בנקודות המתאימות. סדרת טיפולי דיקור סיני תעלים את הכאבים ותביא להקלה בתחושת הלחץ הנפשי. נדגיש שהטיפול מתבצע באמצעות מחטי דיקור חד פעמיות וסטריליות. הצבת המחטים אינה מלווה בכאבים.

למי זה מתאים דיקור נגד כאבים באזור פי הטבעת?

טיפולי דיקור סיני לכאבים באזור פי הטבעת מתאים לגברים ונשים בכל הגילאים. אורח החיים המערבי מאופיין במתח ולחץ נפשי, אכילה לא מאוזנת ומעט מאוד פעילות גופנית. כך נוצר מצב בו מתחים מצטברים בגוף וגורמים לכאבים. טיפולי דיקור סיני לכאבים באזור פי הטבעת מצליחים להביא להקלה בכאב כבר לאחר שני טיפולים. אם אתם סובלים בהתכווצות שרירים לא רצונית באזור פי הטבעת – טיפולי דיקור סיני הם הפתרון לבעיה.

 

 

רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/