דיקור סיני להרזיה – רפואה סינית לירידה במשקל

דיקור סיני להרזיה
דיקור סיני לירידה במשקל

משקל עודף הוא הרבה יותר מעוד בעיה קוסמטית. כאשר משקל הגוף אינו תקין מופעל על מערכות הגוף עומס רב שבא לידי ביטוי בסיכון מוגבר להתפתחות של מחלות, כאבים אורתופדיים ושאר בעיות רפואיות. אורח החיים המערבי הפך את ההשמנה לתופעה נפוצה ולבעיה חמורה מאוד. לשמחתנו, יש לרפואה הסינית טכניקות טיפול טבעיות שנועדו לעזור לכם לרדת במשקל ולהילחם בדחף לצרוך יותר מידי מזון מתועש. טיפולי דיקור סיני להרזיה מומלצים לכל גבר או אישה שנמצאים בתהליך של ירידה במשקל. את טיפולי הדיקור כדאי לשלב יחד עם מסלול הדיאטה שקבעה הדיאטנית.

ירידה במשקל היא עניין רציני. לפני שאתם בוחרים במסלול דיאטה קשוח שמצאתם ברשתות החברתיות כדאי לפנות אל גורם רפואי וגורם מקצועי. תחילה עליכם לפנות אל רופא המשפחה על מנת לוודא בחירה במסלול דיאטה ומתאים וביצוע בדיקות כשירות לאימוני כושר. השלב הבא יהיה פנייה אל גורם מקצועי להרכבת תפריט דיאטה שמתאים למשקל הגוף, לאורח החיים, למצב הבריאות ולהעדפה האישית שלכם.

איך דיקור סיני להרזיה יכול לעזור?

אחד הקשיים העיקריים עמם אנו מתמודדים בדרך לירידה במשקל הוא עמידה בפני פיתויים. כולנו יודעים שבכדי לרדת במשקל עלינו להימנע מאכילת מזון מהיר עשיר בשומן ומתוקים, אך כאשר אנחנו ניצבים אל מול מגש פיצה או עוגת קרם שוקולד, אנחנו מאבדים שליטה. בעזרת טיפולי דיקור סיני להרזיה תצליחו לשמור על תחושת שובע לפרק זמן ארוך ולצמצם את הדחף למאכלים עשירים בסוכר. אם אתם מחפשים את הדרך להפסיק לצרוך כמויות גדולות של מאכלים עשירים בסוכר – טיפולי דיקור סיני להרזיה יוכלו לסייע לכם.

איך מתחילים?

כל מטופל שמבקש להתחיל בסדרת טיפולי דיקור סיני להרזיה מתבקש לעבור אבחון קצר. האבחון מתבצע בקליניקה במהלך פגישת הטיפול הראשונה. על מנת לאבחן את הגורמים לבעיה תתבקשו בעיקר להשיב על שאלות. כדאי להגיע אל פגישת האבחון יחד עם מסמכים רפואיים שמעידים על הרקע הרפואי. אפשר לשלב טיפולי דיקור סיני להרזיה יחד עם טיפולים רפואיים, טיפולים משלימים אחרים ונטילת תרופות.

הפגישה הראשונה תשמש גם לקביעת תכנית הטיפול. לרוב יש צורך בסדרת טיפולים להשגת התוצאות הטובות ביותר. כבר במהלך הטיפול הראשון יוצבו מחטי הדיקור בנקודות מתאימות בגוף. חשוב להבהיר שאלו הן מחטים חד פעמיות וסטריליות. הצבת המחטים כמעט ואינה מורגשת כלל. ניתן לחזור לשגרת מיד לאחר סיום הטיפול. רוב המטופלים מדווחים על שיפור בהרגשה הכללית כבר לאחר הטיפול המוצלח הראשון.

דיקור סיני להרזיה
דיקור סיני לירידה במשקל
רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/