דיקור סיני לבעיות פוריות – מה עושים?

הרפואה המודרנית לא תמיד מצליחה להסביר את בעיית הפוריות ומנחה את האישה לנסות להפחית את הלחץ הנפשי. זהו בדיוק הרגע בו כדאי לפנות לקבלת טיפולי דיקור סיני לבעיות פוריות. טיפולי הדיקור מפחיתים את הלחץ הנפשי, משחררים חסימות בזרימת האנרגיה ומשפרים את התפקוד של מערכות הרבייה.

דיקור סיני לפוריות
דיקור סיני לפוריות
Acupuncture for fertility דיקור סיני לפוריות

דיקור סיני לבעיות פוריות

כיום כאשר בעיות פוריות הפכו נפוצות בקרב נשים וגברים בכל הגילאים, טיפולי דיקור סיני לבעיות פוריות מעוררים עניין. הרפואה הסינית יודעת גם איך לשפר סיכויים לקליטה מהירה של הריון בריא ללא רקע של בעיות פוריות וגם איך לטפל במקרים של בעיות פוריות אצל נשים או גברים. דיקור סיני לבעיות פוריות ידוע כשיטת טיפול טבעית נטולת תופעות לוואי. במקרים של בעיות פוריות שנובעות מלחץ נפשי יש לטיפולי הדיקור השפעה חיובית מהירה.

מי מתאים לטיפולי דיקור סיני לבעיות פוריות?

גברים ונשים מגיעים אל הקליניקה לקבלת טיפול דיקור במטרה לשפר את התפקוד של מערכות הרבייה. בקרב גברים דיקור סיני לבעיות פוריות מיועד לשיפור איכות הזרע והתנועתיות שלו. אפשר וכדאי לעבור טיפולי דיקור סיני מיד כאשר מתקבלת החלטה על כניסה להריון. נשים פונות לקבלת טיפולי דיקור סיני לבעיות פוריות במצבים בהם קיימת כבר בעיית פוריות וגם בתחילת הדרך כאשר אין כל סיבה לחשוש לבעיית פוריות.

דיקור סיני מחזק את הגוף והנפש לקראת אתגר ההיריון ובו זמנית גם משפר את תפקוד מערכות הרבייה. בעזרת טיפולי דיקור סיני לבעיות פוריות הסיכויים לקליטה מהירה של הריון בריא עולים. אפשר וכדאי לשלב טיפולים נוספים לבעיות פוריות יחד עם דיקור סיני. חשוב לעדכן את כל המטפלים המעורבים בדבר בטיפולים השונים.

איך מבצעים דיקור סיני לבעיות פוריות?

טיפול דיקור סיני מתקיים בקליניקה מסודרת כאשר המטופל/ת יושבים או שוכבים על מיטה. מחטי דיקור זעירות וחד פעמיות מוצבות למשך כחצי שעה בנקודות דיקור נבחרות. בעבור כל מטופל נבחר בנקודות הדיקור שמתאימות לו. ייתכן מצב בו במהלך הטיפול המטפל יעביר מחטים בין נקודות דיקור. השימוש במחטים דקות מבטיח שלא תרגישו כל כאב. אפשר לעבור טיפולי דיקור סיני לבעיות פוריות במקרים של אי פריון מסיבה לא מוסברת ובמצבים של בעיות פוריות מאובחנות.

מתי כדאי לפנות לקבלת טיפולי דיקור?

ניסיונות כושלים חוזרים לכניסה להיריון מעלים את רמת הלחץ ומכניסים אל חיי הזוגיות מתח, חרדה, תסכול ושאר רגשות שליליים. במקרים רבים האישה הופכת אובססיבית לקבר ומתעסקת רק בכניסה להריון ובעיות הפוריות. הרפואה המודרנית לא תמיד מצליחה להסביר את בעיית הפוריות ומנחה את האישה לנסות להפחית את הלחץ הנפשי. זהו בדיוק הרגע בו כדאי לפנות לקבלת טיפולי דיקור סיני לפוריות. טיפולי הדיקור מפחיתים את הלחץ הנפשי, משחררים חסימות בזרימת האנרגיה ומשפרים את התפקוד של מערכות הרבייה.

 

רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/