דיירים קטנים, ציפיות גדולות: אלחמיסטר מעצבת את חדר הילדים

קצת לפני הלידה, דנה אלחמיסטר, אחותה הגדולה של נטע אלחמיסטר הגיעה עם בטן הריונית מרשימה אל VOX ענקית הריהוט הבינלאומית לתכנן את חדר הילדים שתמיד חלמה עליו. עיצוב חדר ילדים היא משימה לא פשוטה כשלעצמה, בטח שמדובר בילד ראשון. דנה סיפרה איך הצליחה לבחור ולעצב בקלות את חדר הילדים בזכות מערכת מציאות מדומה לעיצוב אישי של חדרי הבית, שבעזרתה יכלה למקם את הרהיטים שבחרה בתוך החדר ובעזרת משקפי תלת ממד היא נהנתה מהתוצאה.

 

קולקציות הרהיטים לתינוקות היא הנישה החזקה ביותר של הרשת בגלל ההיצע, היופי, האיכות ובגלל המחיר האטרקטיבי שמתחרה עם כל אחת מהרשתות בתחום.

מה מבדל את VOX משאר חנויות הרהיטים?
הרהיטים ב-VOX הם פונקציונליים וישמשו אתכם לכמה שימושים ולאורך זמן. קחו לדוגמה את שידת ההחתלה. בתחילת היא תשמש כשידת החתלה וכשהתינוק גדל, כל שצריך לעשות הוא להסיר את המגש עליו חיתלתם את התינוק היקר שלכם, והנה לכם שידת אחסון, יפה ומעוצבת שתשמש אתכם לאורך זמן. או מיטת התינוק שהופכת למיטת מעבר ותשמש את הרך הנולד לכמה שנים.

 

וזה לא הכול, כי זו אינה עוד חנות רהיטים. אתם ממש לא צריכים להגיע לשואו-רום! כל שאתם צריכים זה מקלדת, עכבר בעזרתם תוכלו לבחור, לעצב, לשנות ואפילו להתלבט בצבעים ולהחליף, והכול מהבית.

איך זה עובד?
כנסו לאתר ובחרו את הפריטים הנחשקים, מיטה, שידת החתלה, כוננית ומה שצריך, והתחילו לעצב אותם לפי ראות עיניכם בחרו את הצבעים שאתם מעדיפים, את הרגליות והידיות שאתם אוהבים, ואז מגיע שלב עיצוב החדר בעזרת אפליקציה VOXBOX שתאפשר לכם לשרטט את חדר התינוק, לעצבו ולמקם בו את הרהיטים שבחרתם, כולל אבזרים משלימים כמו תאורה, בובות, תמונות, ואפילו פוף בצורת תמנון. בעזרת ההדמיה יכולנו להתרשם איך יראה החדר. להזיז, לשנות מיקום ואפילו לבדוק אם דלת הארון נפתחת. וזאת לפני הרכישה. ובחינם! זה קל ופשוט וזה ממש לא יקר.

ואם אתם מרגישים שאתם לא בדיוק מעצבים ורוצים עזרה, נהדר, כי באתר עצבו עבורכם חדרים להשראה מכם תוכלו לשאוב שפע של רעיונות.
ניתן לבצע את הרכישה טלפונית, וגם להגיע לשואו-רום. והמוצרים הגיעו הביתה ומהר.

אולם תצוגה, VOX בן ציון גליס 18 פתח תקווה, מתחם M סנטר
טלפון: 03-6610033
פתוח 10:00-19:00.

לרכישה ישירה מהאתר www.vox.co.il
וואטסאפ  054-9410756

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.