גנרטור להשכרה – להשתמש בחשמל בכל מקום!

יש מקרים רבים שבהם אנו זקוקים לזרם חשמלי במקומות שבהם אין חיבור לתשתיות חשמל. במקרים אלו אנו נעזרים בגנראטורים

בחורה עם מחשב נייד

יש מקרים רבים שבהם אנו זקוקים לזרם חשמלי במקומות שבהם אין חיבור לתשתיות חשמל. במקרים אלו אנו נעזרים בגנרטורים. גנרטור הוא מכונה שבאמצעותה אנו ממירים אנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית והוא מסוגל לספק לנו חשמל ללא תלות בתשתיות החשמל של החברות המפיקות חשמל. בשנים האחרונות בשל התלות שלנו במכשירי חשמל ובשל הרצון ליהנות ממכשירים אלו גם בשטחים פתוחים, חלה עלייה בקרב האנשים המחפשים גנרטורים להשכרה.

 

מי צריך גנרטור להשכרה?

השימוש העיקרי בגנראטורים להשכרה הוא בעת עריכת אירועים בשטחים פתוחים, בפארקים, על חוף הים, בשמורות טבע ועוד. אלו יכולים להיות אירועים מסוגים שונים כמו אירועים משפחתיים, ימי גיבוש לעובדים, מסיבות בשטחים פתוחים, פסטיבלים בטבע או כל טיול ויציאה לקמפינג בחיק הטבע.

בעת עריכת אירועים משתמשים בציוד רב הדורש זרם חשמלי כמו למשל, ציוד הגברה ותאורה, מיזוג אוויר, מאווררים, תנורים להכנה או לחימום של האוכל, מתקני קירור לאחסון האוכל ועוד. השכרת גנרטור תאפשר להפעיל את כל המכשירים בשטח שבו נערך האירוע, גם אם אין בו תשתיות חשמל.

במקומות רבים כמו בבתי חולים או במוסדות שבהם נדרשת אספקה רצופה של זרם חשמלי, מקומות שבהם אי אפשר לקחת סיכונים במקרים של נפילה בזרם, הגנרטור משמש כגיבוי למקרים של תקלות ברשת. גם בגני אירועים ובאולמות  גנרטור המשמש כגיבוי עשוי להציל את האירוע במקרים של נפילת חשמל.

גנרטור להשכרה – איך לבחור גנרטור?

לפני שאתם שוכרים גנרטור חשוב לבדוק כמה מכשירים חשמליים אמורים לפעול ומהי כמות החשמל שהם צורכים. יש גדלים שונים של גנרטורים, יש גנרטורים המתאימים להפעלה של מכשיר חשמלי בודד ויש המסוגלים לספק זרם חשמלי שיתאים לציוד רב. לעתים יש צורך לשכור מספר גנרטורים בגדלים שונים.

כאשר אתם שוכרים גנרטור חשוב לבחור חברה מקצועית שתיתן לכם הוראות ברורות להפעלה. בהפקות אירועים גדולים כדאי לבקש מהחברה לשלוח טכנאי צמוד שישהה בשטח בכל זמן האירוע כדי שיוכל לתת עזרה מיידית בכל מקרה של תקלה. אם לא שכרתם טכנאי צמוד, חשוב לברר כי החברה המשכירה זמינה בכל שעה ובכל מקרה של תקלה היא תוכל לתת לכם תמיכה.

 

מה עדיף, לקנות או לשכור גנרטור?

אם אתם משתמשים בגנרטור על בסיס יום יומי, כדאי לשקול קניית גנרטור, אך אם השימוש שלכם בגנרטור הוא חד פעמי או לעתים רחוקות, גנרטור להשכרה היא האופציה המועדפת עבורכם. רכישת גנרטור היא הוצאה יקרה ואילו מחירי ההשכרה הם מחירים נוחים ומשתלמים.

אולי יעניין אותך:

השכרת ציוד לאירועים במרכז