בנות, תכירו את רוית אזוט: מלכת הגבות של ישראל

גבות גבות…מי מאיתנו לא חיפשה את מעצבת הגבות האולטימטיבית? כזו שתבין את הצרכים שלנו, תוציא שערה שערה עד לקבלת תוצאה מושלמת?
לכבוד יום האישה שוחחנו עם רוית אזוט, הידועה בפי רוב כמלכת הגבות של ישראל.

רוית אזוט

רוית אזוט היא אייקון מוכר ומוביל בתחום הקוסמטיקה והאיפור הקבוע, עומדת בראש "מרכז אזוט – המרכז לטיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה מתקדמים" המציע מנעד רחב של טיפולים קוסמטיים עם טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, לשיפור מרקם העור, טיפולי אנטי אייג'ינג, וטיפולים אסתטיים. החוזקה של רוית היא באיפור קבוע, אותה למדה אצל מיטב המאסטרים בחו"ל, תוך התמחות בגבות. פנינו אליה שתלמד אותנו על איפור קבוע בכלל
ועל איפור גבות בפרט.

שיטת המיקרובילדינג

למה איפור קבוע?
כך אפשר להיראות מיליון דולר כל יום וכל היום. לעולם לא יפתיעו אותך לא מאופרת ומטופחת, חוסך זמן יקר בהתארגנות הבוקר, והאיפור לא נמרח נשאר כמו שהוא.
מהי חשיבות הגבות
"לגבות חשיבות גבוהה במראה הכללי וצורתן משנה ומשפיעה על מראה הפנים. גבות שמעוצבות נכון, בפרופורציות הנכונות תוך התאמה למבנה ולאישיות המטופל, במקום הנכון, בעובי ובגוון הנכון, עשויות לחולל שינוי משמעותי במראה ולשדרגו ללא היכר", אומרת רוית, עיצוב גבה דורש ידע, מיומנות, ניסיון, וראייה של סוף התהליך. לכל אחת מתאימה גבה אחרת. מטרת העל שלי היא לעצב גבות שיעניקו באופן מושלם את המראה הטבעי שלהן תוך העצמת היופי של הלקוח/ה
מהן שיטות איפור קבוע בגבות?
אני מטפלת בכמה שיטות עיקריות שהן הבטוחות והמניבות את התוצאות הגבוהות והטבעיות ביותר, כמו מיקרובליידינג, שיטת השערה והפודרה. לא כל שיטה מתאימה לכל עור, ולכן בשלב הראשון יש לאבחן את מצב העור של המטופל ואת מצב הגבה. כלל ברזל שלי הוא להתאים את הטכניקה לפנים ולא את הפנים לטכניקה, ללקוחה עם פנים עדינות לא נעשה גבות עבות, ולהיפך.
המיקרובליידינג היא טכניקת עבודה ידנית בה אני מציירת בעזרת הבלייד שערות דקיקות המדמות מראה טבעי של שערות הגבה, זאת על ידי החדרת פיגמנט לשכבה העליונה של העור אל האפידרמיס. בשיטה זו מתאפשר לי עיצוב מדויק ומוקפד ביותר של הגבות למראה טבעי עד שלא ניתן להבחין באיפור. שיטת "השערה" כמו שיטת המיקרובליידינג שנעשית על ידי מכשור ולא באופן ידני, שיטת הטיפול נקבעת אחרי אבחון מצב העור והגבה.
כמה זמן מחזיק הטיפול?
הפיגמנט דוהה בהדרגה יחד עם התחלופה הטבעית של תאי העור ומחזיק בין 8 חודשים לשנה וחצי, אולם הטיפול דורש תחזוקה וחידוש אחת לשנה. זה הערך המוסף של טיפול הגבות שהוא לא לכל החיים ותמיד אפשר לתקן בניגוד לקעקוע שנשאר לאורך שנים ארוכות.
למי מתאימה טכניקת המיקרובליידינג?
הטכניקה מתאימה לרוב קהל הנשים אך יחד עם זאת צריך לזכור כי הטיפול נועד למלא חוסרים או למי שתלשה גבות במהלך כל השנים והשיער הפסיק לצמוח, לשפר את מראה הגבה ולשמור על לוק טבעי. הטיפול אינו מתאים לכל סוגי העור, על הגבה להיות טבעית שלא עברה הליכים קודמים ולכן יש לעבור אבחון קודם לטיפול.
השיטה הנוספת היא הצללת פודרה, שהיא מילוי של הגבה בשכבה מלאה ולא בציור של שערות בודדות. אני מפדרת את אזור הגבות עם הפיגמנט הנבחר, בדומה לצללית לשכבה מלאה שמעניקה מראה טבעי, מודגש ומלא.
במה יתרונה של השיטה?
שיטה זו מתאימה לכל סוגי העור ולכל סוגי הגבות ומעניקה מראה טבעי. מתאים לנשים שאין להן שיער כלל או ממש מעט, והפודרה יוצרת מראה תלת מימד ומלא. גבה עם ווליום.
עצה שלך לכל מי שרוצה לעצב גבות?
עיצוב גבות דורש ניסיון רב ומקצועיות, עבודת דיוק ברמה של 100 אחוז, עיצוב  גבות עושים רק אצל מי שעבר הכשרה מקצועית בתחום, תוך שימת לב קפדנית לבטיחות של תהליכי העבודה. בסופו של דבר, מדובר בפנים שלנו.
"מרכז רוית אזוט –  טיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה מתקדמים"
עין גדי 14 באר שבע
תל אביב, ראול וולנברג 18
טלפון : 077-7675404 0545988781
את המוצרים ניתן לרכוש גם באונליין ובמרכז הקניות www.ravitazut.co.il