במיוחד לכבוד ט"ו באב, טיפול המחולל מהפכה בעולם ההזרקות

ואם גם את חפצה להראות במיטבה בט"ו באב ובכלל, להשיב נפחים אבודים בפנים ולדעת שבטווח של 3-5 שנים אין צורך לחזור על הטיפול, כנסי לאחת מהמרפאות של ד"ר מוצ'ניק, שתחזיר לך את הנעורים שאבדו ותהפוך אותך ליפה ונאהבת תמיד.

ט"ו באב הוא יום לאהבה, לאהוב את הקרובים לנו, ולאהוב את עצמנו. כי אם אין אני לי – מי לי? זה היום שלך, להיראות הכי יפה ונחשקת, כי מגיע לך להיות נאהבת ותמיד.

לכבוד יום חגיגי זה, שמחה ד"ר לורה מוצ'ניק לבשר לנו על מהפכה בעולם ההזרקות, עם חומר חדש להשבת נפחים ויצירה מחדש של הקולגן והאלסטין בעור, חומר ה-SCULPTRA המבוסס על חומצות פולימריות.

דר' לורה מוצ'ניק

ביקשתי לבדוק עם ד"ר מוצ'ניק את הנושא לעומקו היות ודר' מוצ'ניק היא רופאת משפחה מומחית, שמזה 15 שנה עוסקת בתחום הרפואה האסתטית וטיפולי אנטי אייג'ינג, בעלת ניסיון וידע שמיקמו אותה בשורה הראשונה של טובי הרופאים בתחום.

צוות של מומחים

לאחרונה עברה הכשרה מקצועית מיוחדת לטיפול עם החומר החדש, המיועדת רק לרופאים מוסמכים והם היחידים המורשים להזריקו.

 

ד"ר מוצ'ניק כי כל יום שומעים על חומר חדש שעליו מצביעים כהדבר הבא. מה הבשורה החדשה?
"אין מדובר החומר חדש, הוא כבר עשור בשימוש בארצות הברית ובברזיל, אבל רק לאחרונה הוא קיבל את האישורים לשימוש בישראל. חיכינו לו הרבה זמן ואני בין הרופאים המוסמכים להזריק אותו. חומר ה- SCULPTRA מהווה מהפכה אמיתית בתוצאות ובטווח האפקטיביות" אומרת ד"ר מוצ'ניק."חומר ה- SCULPTRA מיוצר בשוויץ ומאושר ע"י ה-FDA האמריקאי לשימוש בטוח ויעיל, ומורכב מחומצה פולימרית שהינה חומר ביולוגי טבעי".

במה המהפכה?
"מדובר בחומר בשימוש ברפואה הפלסטית ועכשיו נכנס לשימוש גם ברפואה האסתטית. הוא בעל יכולות גבוהות במיוחד בייצור מחדש של הקולגן בעור. כולם מחפשים את הדרך איך לייצר ולהשיב את הקולגן לעור, יש מכשירים ויש תכשירים חדשים. הפעם זו פריצת דרך משמעותית" אומרת ד"ר מוצ'ניק.
"האפקטיביות שלו גבוהה פי כמה מחומרים אחרים שאנחנו מכירים. הוא נועד לשימוש במקרים של איבוד משמעותי של נפחים ושל נסיגת עצם ומוכיח תוצאות גבוהות במיוחד. החומר מחולל פלאים ונחשב מספר 1 לפיסול ובניה מחדש של אזורים נפולים.

איך מתנהל הטיפול?
הטיפול נועד להזרקה בעיקר בחלקי המסגרת של הפנים, בקו הלסת והסנטר. מדובר בטיפול הדרגתי של שכבות שנבנות אחת על השנייה, ממש כמו לבנות בית, כשהקולגן הוא אבני היסוד. אני שולטת על הכמות המוזרקת לאורך כל הטיפול וכל הזמן עם היד על הדופק. אין מצב שאזריק מעבר לכמות הנכונה. אני יכולה לעצור את הטיפול בכל שלב ולבדוק אם יש צורך בהוספת חומר.

כלומר שטיפול אחד וגמרנו?
"ממש לא, זה לא הוקוס פוקוס, הטיפול מתאים לאנשים שרוצים תוצאות טבעיות לטווח ארוך עם אפקטיביות לאורך זמן. נשים וגברים. התהליך הוא בניה מבפנים של שכבות אחת על השנייה שיוצרות את אפקט ההרמה והמתיחה. לכן התוצאה היא כל כך טבעית ופרופורציונלית מותאמות למבנה הפנים של כל אחד. כשהבסיס טוב הוא מחזיק לאורך זמן. הטיפול מתאים לכל מי שחוו נפילה ורוצים לשדרג את המראה".

זה נכון שטווח יעילותו ארוך במיוחד?
"נכון מאד. טווח אפקטיביות החומר הוא עוד מרכיב חשוב שבגללו הוא זכה לתואר "מחולל מהפכה". החומר מחזיק לטווח של בין 3-5 שנים. אם החומרים שנהגנו להזריק עד היום היו לטווחים של חודשים, הרי שהפעם מדובר על טווח של שנים, השפעה ארוכה משמעותית מכל מה שהיכרנו עד כה".

מרפאות האסתטיקה של דר' לורה מוצ'ניק:
תל אביב, רמת החייל, רחוב ראול ולנברג 20, קרית מוצקין, שדרות גושן 86 קומה 1, באר שבע, בית אביסרור קומה 1.  אשדוד, מגדלי K TOWER שדרות ירושלים 18, קומה 1, חדר 126.  לתיאום תורים : 053-2385399
אתר: https://www.drlora.net/
פייסבוק : https://www.facebook.com/doctorMuchnick/
אינסטגרם : d.r.lora

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.