במיוחד ליום האישה: הכירי את הטכניקה החדשנית לגבות מעוצבות ומהממות

על איפור קבוע שמעתם? את מאיה בוליצ'ב המאסטרית בתחום הכרתם? כי היא בדיוק הכתובת למי שמחפשת לעצב, לשדרג אזורים בפנים כמו גבות, שפתיים או איפור עיניים ואופן מקצועי ומיומן. ולמה איפור קבוע? כי כך תוכלו להיראות מיליון דולר לאורך כל היום וכל יום. די לזמן יקר בבוקר להתאפר ולהתארגן, די להשקעה כספית במוצרי איפור יקרים, ולעולם לא יפתיעו אותך לא מאופרת ומטופחת.

במיוחד ליום האישה פנינו אל מאיה בוליצ'ב שידועה כמי שמובילה בתחום האיפור הקבוע, מלמדת דורות של תלמידות ובעלת קליניקה גדולה ומובילה בתחום. מאיה היא גם ציירת מוכשרת ואמנית בנשמתה, יכולות המעניקות לה יכולת טכנית גבוהה כשהיא מציירת את האיפור הקבוע למטופליה. היא יודעת איך לשמור על הפרופורציות הנכונות בין מבנה הפנים, הגוף, ולאישיות הלקוחות.

ביקשנו ממאיה לתת לנו כמה הדגשים על טכניקת איפור קבוע באזור הגבות בה היא משתמשת, טכניקה  הדורשת מיומנות ומקצועיות גבוהים במיוחד.
הגבות הן המסגרת לעיניים ומאד דומיננטיות בפנים. גבות משמשות גם לתקשורת בין אנשים והבעת רגשות כמו הפתעה כעס, הקשבה ועוד ובכך משפיעות על כל מראה הפנים וההבעה. ולכן חשוב שתהיינה נכונות, פרופורציונליות, ונכונות למבנה הפנים. לצערי נשים רבות עושות לעצמן נזק כשהן תולשות את שיער הגבה עד שהוא לא צומח יותר ונשארות "קרחות" באזור. יש גם נשים עם גבות דקות שרוצות שאעבה אותן, וגם נשים הסובלות ממחלת האלופציה בה השיער נושר בכל גוף כולל בגבות. במקרים אלה יש לעצב את הגבה מהתחלה. בנשים אלה אני מטפלת ללא עלות ושמחה שזכיתי לעשות מצווה. מטרת העל שלי היא לעצב גבות שתדמנה באופן מושלם את המראה הטבעי שלהן.

באיזו שיטה את מטפלת?
אני משתמשת ב"טכניקת הנוצה" הנעשית במכשור חשמלי, ידידותית ללקוחות ובעלת תוצאות גבוהות המדמות את הצמיחה הטבעית של השיערה באופן טבעי. אני מציירת את שערות הגבות ממש כמו שערות הנוצה המזכירות את הצמיחה הטבעית של שערות הגבות, עם קווים דקים ועדינים הנותנים את המראה האוורירי והעדין, ומעצימים את המראה הגבות. תוצאות המחזיקות לטווח ארוך.

למי מתאימה טכניקה זו?
לכולם, לכל סוגי העור. קיימות כיום שיטות נוספות עם טכניקה של חריטה על העור והחדרת הפיגמנט באופן אגרסיבי יותר. תהליך זה גורם לצילוק העור ולכן הוא מתאים בעיקר לקהל צעיר ולבעלות עור עבה וצעיר אצלם תהליך התחדשות רקמת העור מהיר יותר והצילוק אינו מהווה בעיה. טכניקת הנוצה מתאימה גם לבעלות עור דק, עור יבש, ולנשים בוגרות יותר שאצלן העור אינו עבה מספיק ויש מצב לצלקות שתשארנה בעור.
"טכניקה הנוצה” מאפשרת לי החדרת הפיגמנט בהצללה ללא חריטה על העור וללא פגיעה ברקמה, והיא גם ידועה כבעלת קליטה גבוהה יותר של החומר בעור מכל השיטות האחרות הנהוגות ביום. השילוב של הטכניקה ביחד עם המיומנויות האומנותיות שלי, והניסיון שרכשתי במהלך 10 השנים בהם אני עוסקת בתחום, עוזרים לי לעצב גבות בנגיעות עדינות, עם קווים דקים ואווריריים, להצליל במקומות הנדרשים ולמלא אזורים רחבים. ובעיקר, לעצב ולייצר גבות טבעיות במראה עשיר בשערות.

כמה זמן מחזיק איפור קבוע?
זה אינדוידואלי לכל מטופל, לאורח החיים שלו, סוג העור, האם נוטל תרופות, ופקטורים נוספים המשפיעים על טווח האפקטיביות של הפיגמנט ברקמה. בגדול, כל איפור קבוע דוהה אחרי כמה שנים  אחרות ויש צורך לחזור על התהליך לתחזק ולשפר. ההיבט החיובי בכך הוא שאיפור קבוע לא לנצח כמו קעקוע לדוגמה, ואפשר לשנות ולתקן. איפור קבוע משנה לא רק את המראה אלא גם את ההרגשה והביטחון עצמי של כל אחד. אנחנו נראים כמו שאנחנו מרגישים,
ומגיע לכולם להיראות במיטבם.
מאיה בוליצ'ב
רחוב הרב קוק 17, קרית מוצקין
תל אביב, רחוב הברזל 31, פעם בשבוע בתאום מראש
אינסטגרם : maya_bulichev