במיוחד ליום האישה הבינלאומי – הרופא שיחזיר את החיים לשיער שלך!

ישנן סיבות רבות לנשירת שיער מוגברת, דילול שיער, או להתקרחות מקומית. הסובלים מתופעות אלה מעידים על פגיעה בהתנהלות היומיומית, פגיעה בביטחון העצמי, ואפילו בושה עד כדי הסתגרות. בקליניקה של ד"ר שלקוביץ, מתמחים בדיוק בבעיות אלו ותוך שעה אחת של טיפול, הבעיה כלא הייתה.

ד"ר צחי שלקוביץ

ד"ר שלקוביץ הוא מומחה לרפואת עור ולדרמטולוגיה אסתטית, בוגר ביה"ס לרפואה באוניברסיטת ת"א, עם התמחות ברפואת עור ומין בבי"ח תל השומר וידוע בעולם הרפואה כמי שמוביל חדשנות בתחומים ובמיוחד בתחום בעיות נשירה והתקרחות השיער. למעלה מ- 50% מהפניות לקליניקה הן של נשים וגברים המחפשים פתרון לבעיית אלו. הצוות המקצועי של הקליניקה הוא בעל ידע וניסיון רב, ויפתור כל בעיה לשביעות רצונך.

נשירת שיער

עכשיו כשיום האישה הבינלאומי בפתח, ד"ר שלקוביץ והצוות המקצועי  מזמינים אותך לטיפול שישנה לך את המראה ויחזיר את החיוך לפנים: הזרקת שיער חליפי
של Hairstetics.

הזרקת שיער חליפי של Hairstetics
הטיפול פונה למי שהתייאשה מטיפולים, קרמים ומשחות שלא הניבו תוצאות, למי שתוספות השיער אינן פתרון עבורה ולמי שאינה מעוניינת או אינה יכולה בריאותית לבצע השתלת שיער טבעי. כל שצריך לעשות הוא להיכנס לקליניקה של ד"ר שלקוביץ לפגישת היכרות ובדיקת התאמה ואחרי טיפול של שעה את בן אדם חדש עם שיער המכסה וממלא את האזור החשוף. הזרקת שיער חליפי של  Hairstetics הוא פתרון חדשני מסוגו בעולם, פרי פיתוח ישראלי בו מוזרק שיער חליפי לקרקפת. Hairstetics מיועד לאזורים עם שיער דליל ואלו עם התקרחות מקומית. השערות המוזרקות משתלבות באופן מלא עם השיער הטבעי ובעלות צבע עמיד ואינו דוהה אפילו כשתמשיכי לצבוע את שיערך הטבעי במספרה. Hairstetics הוא הפתרון היעיל, המהיר והמקצועי ביותר לנשים הסובלות מאזורי קרקפת חשופים.

הזרקת שיער חליפי

מרכז רפואי ד"ר שלקוביץ – רחוב בר כוכבא 23 בני ברק. מגדלי V, קומה 2.
טלפון: 1-700-50-59-59
פייסבוק: ד"ר שלקוביץ דרמו-אסתטיקה ושיער
אתר: www.derma.org.il
מייל: clinif@derma.org.il