בית דפוס – מהפכת הדפוס החלה!

הרעיון של בית דפוס הוא פשוט מאוד. אנו מגיעים למפעל גדול המאובזר במכונות חדשניות ומדפיסים כל העולה על רוחנו- כרטיסי ביקור, פליירים, קטלוגים, מעטפות ועוד. הדפוס,

בחורה עם מחשב נייד

הרעיון של בית דפוס הוא פשוט מאוד. אנו מגיעים למפעל גדול המאובזר במכונות חדשניות ומדפיסים כל העולה על רוחנוכרטיסי ביקור, פליירים, קטלוגים, מעטפות ועוד. הדפוס, בדומה לתעשיות רבות אחרות עבר שינויים רבים במהלך השנים האחרונות ונעשה מהיר ומשוכלל יותר.
 
אם בעבר בית דפוס היה מקום המלא בציוד מגושם ומרעיש, כיום בית הדפוס מצויד במכונות מתוחכמות ושקטות הפועלות עצמאית.
 
בעשור האחרון, בתי הדפוס עברו שינוי משמעותי הודות למהפכת הדפוס הדיגיטאלי. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת זו, ניתן לקחת כל קובץ קיים הנמצא על המחשב ולהדפיס אותו על מגוון מוצרים. באתרי האינטרנט של בתי הדפוס בארץ נעזרים בשיטת "הדפסה אונליין". 
 
השימוש בטכנולוגיה זו מאפשר לנו, הצרכנים להדפיס על גבי מוצרים רבים בכמה לחיצות כפתור. 

אין צורך לכתת רגלינו לבית הדפוס. ניתן להזמין הדפסות מרהיבות ולעצב אותן בקלות ישירות מהמחשב האישי. מהפכה כבר אמרנו?

השירותים שמציע בית הדפוס
 

  • בית הדפוס מאפשר הדפסה על מגוון רחב של מוצרים. הנה כמה דוגמאות:

הדפסה על בד קנבס הדפסה אומנותית הנעשית על גבי בד עמיד במיוחד.
הדפסת פליירים הדפסת עלוני פרסום לצרכים שיווקיים.
הדפסת הזמנות לאירועים ניתן לעצב הזמנות לכל סוגי האירועים. ההזמנה היא כרטיס הביקור לאירוע, ובית הדפוס מאפשר לנו ליצור הזמנות מקוריות ומעוצבות.
לוחות שנה ואלבומים דיגיטאלייםמי שמחפש מתנה אישית לקרובים או לבני המשפחה יכול להדפיס עבורם אלבום תמונות סנטימנטלי.
פנקסי חשבוניות וקבלותבעלי עסקים המעוניינים להנפיק חשבוניות מס או קבלות יכולים להזמין כמויות גדולות הודות לטכנולוגיית ההדפסה הדיגיטאלית.
בבואכם לבחור בית דפוס בירושלים, היכנסו לאתר האינטרנט ובדקו את תיק העבודות. בתיק העבודות תמצאו דוגמאות להזמנות שבוצעו בעבר ותוכלו להתרשם מהן.
 
כמה עולים שירותי דפוס מקצועיים?
המחיר שתשלמו תלוי בסוג המוצר ובכמות שתזמינו. במידה וההזמנה תכיל מוצרים רבים, רוב בתי דפוס יעניקו הנחה משמעותית. אם ברצונכם לחסוך בזמן ובכסף, תוכלו להזמין את המוצרים דרך אתר האינטרנט של בית הדפוס. באופן כזה תוכלו לעצב את המוצר בעצמכם ולקבל אותו במהירות ובמחיר מוזל ביותר.

  •