בחירת מדיח כלים אינטגרלי

המגוון והמבחר המבלבל של סוגי המדיחים בשוק גורם לנו להתלבט בין כמה סוגים שונים של מדיחים עד הבחירה המיוחלת.

בחורה עם מחשב נייד

המגוון והמבחר המבלבל של סוגי המדיחים בשוק גורם לנו להתלבט בין כמה סוגים שונים של מדיחים עד הבחירה המיוחלת. רגע לפני שרוכשים מדיח כלים אינטגרלי, כדי לדעת כמה דברים חשובים בטרם מבצעים את הרכישה. דברים אלה יעזרו לכם להתאים את סוג המדיח בהתאם לצרכים האישיים שלכם ובכך לחסוך כסף רב.

איזה מדיח כלים כדאי לכם לבחור?

אם אתם הרבה אנשים בבית, או שאתם מבשלים הרבה ושוטפים חלק מהכלים ביד על מנת לחסוך את עבודת המדיח. כדאי לכם עד מאוד מדיח אינטגרלי מלא בו תוכלו להכניס את כל הכלים למדיח להפעיל אותו לזמן הרצוי ולקבל כלים נקיים להפליא. במידה ואתם אוהבי שליטה קחו את מדיח כלים חצי אינטגרלי שתוכלו לעקוב לשלוט על השטיפה של הכלים הודות לכפור פאנל שנמצא מחוץ למדיח. עם מדיח כלים תוכלו לחסוך במים מאשר שטיפת כלים ביד וכן לחסוך בחשמל, ככל שתמלאו את המדיח בכלים מלוכלכים. כמו כן, תוכלו למצוא מדיח חכם שיודע להפעיל את תוכנית ההפעלה לכמות הכלים ולכמות הלכלוך במדיח, כך שאם אתם מפעילים את המדיח חצי מלא המדיח ידע כיצד לחסוך במים ובחשמל.

בחירת מדיח עם 3 תכוניות הפעלה

לרוב 3 תוכניות הפעלה מספיקות לכל משפחה, אך אם אתם הורים לילדים קטנים או שיש לכם כלים מיוחדים כדאי שתרכשו מדיח כלים עם תוכניות הפעלה נוספות אשר כוללות: שטיפה מקדימה, שטיפה קצרה, תוכנית לכלים עדינים וזכוכית, תכנית לחצי כמות, תכנית אוטומטית ותוכנית חיטוי. כל אחד מתוכניות אלו תקל עליכם עד מאוד את מלכת שטיפת הכלים. לכן חשוב שאתם רוכשים מדיח כלים אינטגרלי לברר במקום עם סוכן המכירות אם יש אפשריות שונות ואיזה. התאמה נכונה של המדיח אל הצרכים האישיים שלכם תחסוך מכם כסף רב.

אפשרויות שונות לייבוש הכלים בתוך המדיח

חשוב שתכירו את האפשרויות השונות לייבוש הכלים בתוך המדיח שלכם, וזאת מכיוון שלא בכל מדיח תמצאו שיטות ייבוש.

ייבוש כלים טבעי- בשיטה זאת שום אמצעי לא מעורב בייבוש הכלים ועל כן לוקח זמן רב עד שכל הכלים מתייבשים והאדים נעלמים.

ייבוש עם מאוורר- המאוורר עוזר לייבש במהירת את הכלים וכך ההדחה מקצרת את זמן הייבוש של הכלים.

ייבוש טורבו- שילוב של מאוורר וגוף חימם אשר יוצר תנועה של אוויר חם אשר מקצרת את זמן הייבוש. בשיטה זאת ניתן למנוע כתמים על הכלים.

ייבוש טורבו עם מעבה- באמצעות המעבה ניתן להפוך את האדים למים ולהאיץ את הייבוש.

 

עוד דברים חשובים בבחירת מדיח כלים

על מנת לבחור מדיח בחוכמה חשוב לשים לב לדברים הבאים: בחרו מדיח כלים חסכוני בצריכת המים והחשמל. תוכלו לראות מדיחים אשר מסומנים באות ג'י והם מדיחים בזבזנים ואילו מדיחים המסומנים באות איי והם חסכוניים ביותר. עוצמת הרעש היא דבר חשוב בכל מדיח, ישנם מדיחים שקטים וישנם רועשים, חשוב לשים לב לדבר זה בעת רכישת מדיח כלים. אם אין קיר שסופג את חלק מהרעש או שהמטבח קרוב לחדר השינה עדיף מדיח שקט ולא רועש. חשוב שתבדקו מבחינה בטיחותית אם את המדיח אם קיימים מנגנונים של ניתוק ואספקת מים במקרה של דליפה, מניעה הצפה במדיח במקרה שהמסנן נסתם ומפלס המים עולה ונעילת דלת אם יש לכם ילדים קטנים חשוב המנגנון זה יהיה קיים על מנת שלא יכנסו פנימה או בעל החיים שלכם.

קראו עוד על מיקרוגל אינטגרלי