בחירת טפטים לקיר

מדבקות קיר הן דרך מצוינת לבטא את היצירתיות שלך. הם זמינים במגוון עיצובים וגדלים. אתה יכול גם לשנות את צבע המדבקה אם אתה רוצה לעשות אותה משלך >>

תמונה של בחירת טפטים לקיר

טפטים ומדבקות קיר הם חומרים דקורטיביים אשר שמים אותם  על הקירות. הם מספקים הזדמנות להתאים אישית את החלל שלך בצורה שאתה רוצה. טפטים ומדבקות קיר הפכו בשנים האחרונות לחלק מעיצוב הפנים. קישוט עם חומרים זה הפך לטרנד שעוד ועוד אנשים רוכשים טפטים.

נכתב על ידי בר כהן

ההבדל העיקרי ביניהם הוא שטפט הוא עדיין טפט גם כאשר הוא לא בשימוש – הוא פשוט יושב על הרצפה ומחכה לרגע שתרצה להציב אותו. בעוד שבשימוש במדבקות קיר ניתן להסיר אותן מבלי לפגוע בקיר שלכם כלל!

קצת מידע על טפטים:

טפטים הם אמצעי אטרקטיבי לקישוט בתים, משרדים או חללים אחרים. טפטים מגיעים בהרבה סגנונות, צבעים ודוגמאות. הם זמינים במגוון מרקמים ממט מסורתי ועד ויניל מבריק. הטפט מודבק לקיר עם הדבק. לאחר ההדבקה, ניתן להרים אותו מהמשטח באמצעות מרים טפטים או מגרד כדי לבצע תיקונים או למקם אותו מחדש במידת הצורך. הדבר החשוב ביותר בטפטים הוא אורך חייו ויכולתו לעמוד בפני בלאי. מדבקות קיר לא תמיד מחזיקות מעמד כמו טפט אבל מספקות פתרון זמני פחות מבולגן.

מדבקות קיר לעיצוב הבית:

מדבקות קיר נמצאות בכל מקום והן מגיעות בצורות, גדלים וצבעים שונים. האמנים שיוצרים אותם רוצים להביא אותם לחיים באמצעות הדמיון והיצירתיות שלהם.

מדבקות קיר הן דרך מושלמת להוסיף חיים לבית מבלי לשבור את הכיס. הם יכולים לשמש בחדרי שינה, סלון, מטבחים ואפילו חדרי אמבטיה. הם מגיעים בצורות וגדלים רבים ושונים כך שתוכל למצוא אחד שמתאים ביותר לחדר שלך.

מדבקות קיר הן דרך מצוינת לשפר קיר משעמם אחרת. מדבקות קיר מגיעות בצבעים שונים בצורות ובגדלים. אתה יכול למצוא מדבקות קיר של חיות, דמויות ילדים פופולריות ואפילו קבוצת הספורט האהובה עליך.