בוק בת מצווה – יום מיוחד שכולו מוקדש לך

בוק בת מצווה הוא סשן חגיגי שכל כולו מוקדש לך.
כל כולו בא לחגוג את מי שאת, את האהבות שלך, היופי שלך, את הייחודיות שבך ויש בו ערך רב.

נערת בת מצווה בשדה פרחים לובשת שמלה כחולה
בוק בת מצווה בטבע, חוויה מיוחדת שכולה את

בוק בת מצווה הוא סשן חגיגי שכל כולו מוקדש לך.
כל כולו בא לחגוג את מי שאת, את האהבות שלך, היופי שלך, את הייחודיות שבך, את תם הנערות, החיוך המבויש, או הבטחון המתפרץ 🙂

לקראת הסשן

דמייני לך את ההתרגשות שבהתכננות לצילומים: ההתארגנות, בחירת המקומות שתצטלמי בהם והבגדים שיתאימו לכל לוקיישן (בטבע- יערות, מטעים ושדות, בגרפיטי, באיזור אורבני או בים). דמייני את הכיף וההנאה בלהיות רק את, בלי פוזה, פשוט לבוא לחוויה של כיף, צחוק והנאה.

אמא תהייה איתך כל הזמן. היא תעזור לנו לסחוב את הבגדים, זר הבלונים ושאר החפצים. היא תהייה שם לתת לך לשתות ומשהו קטן לנשנש. תוכלי להביא את חיית המחמד שלך, את הביגוד המיוחד של החוג שאליו את הולכת. תוכלי להביא את כלי הנגינה שלך, את הסקטיבורד או כל אביזר אחר שאת אוהבת ותרצי שיהיה בתמונות. אפשר ואף רצוי, לשלב גם צילומי משפחה קצרים בתחילת הבוק. זו הזדמנות טובה להצטלם עם ההורים, האחים והאחיות, אבל זכרי, העיקר הוא את!

נערת בת מצווה בשדה פרחים לובשת שמלה כחולה
בוק בת מצווה בטבע, חוויה מיוחדת שכולה את

ומה אם אהיה נבוכה?

"זה מביך להצטלם" אמרה לי אחת הנערות שבאו. נכון, זה לא טבעי לנו לעמוד מול מצלמה, אני מבינה את זה ופה בדיוק התפקיד שלי  – לעזור לך להשתחרר וליהנות. תנועה עוזרת המון (לרוץ ולקפוץ, להעיף עלים, להסתובב). מוסיקה שאת אוהבת, חיבוק מאמא תוך כדי, וגם שיחה שבה נכיר ו"נשבור את הקרח" בינינו, בכל זאת 2 נשים ללא הכירות מוקדמת. אני אלווה אותך לאורך כל הדרך ואסביר בכל שלב ושלב מה קורה. אני מבטיחה לך שמהבוכה תתמוסס וההנאה תקח את מקומה.

המזכרת שנשארת

בסוף היום תשאר לך חוויה טובה ושמחה וגם מזכרת מדהימה של מי שאת בגיל 12. אלבום תמונות מודפס באיכות מעולה, שחוגג אותך מכל הזוויות והאהבות. בכל פעם שתסתכלי בו – תזכרי בחיוך איך היה וכמה נהנית. לפעמים כיף לקבל את כל תשומת הלב :-).

אני מזמינה אותך לצילומים שהם חוויה מהנה, מיוחדת ובעלת ערך רב שתשאיר לך מזכרת מרגשת לחיים!

אשמח לעשות עבורך צילומי בוק בת מצווה מותאם אישית.

חגית אבן-חן
היי, כיף שבאתם ונעים להכיר :) אני חגית אבן-חן, צלמת בנשמה!אמא לירדן ואלמוג, נשואה לאיתי וגרה במושב חגור.מאז ומתמיד הייתי זו עם המצלמה ביד בכל אירוע, שמתעדת את מה שקורה מסביב ומאז שהילדים נולדו, הצורך והרצון לתעד ולצלם התעצם. את הפנים המתוקות, את הזחילות, הצעדים הראשונים, הפנים המרוחות באוכל, היום הראשון בבית ספר ו...הבנתם את הרעיון :-)אני אוהבת אנשים ונהנית לתעד את הקסם שקורה בפשטות של החיבור האנושי כשמתחבקים, מנשקים, מדגדגים ואוהבים (וגם כשעושים פרצופים) - קסם שיוצר תמונות אישיות וייחודיות שמרגשות כל פעם מחדש וכל זאת בתפאורה לבחירתכם - בטבע המגוון או בביתכם, בתאורה טבעית ומחמיאה.אני מתמחה בצילום משפחות, צילומי דורות (משפחה מורחבת), ילדים, היריון, בוק בת/בר מצווה, ניובורן טבעי ואירועים קטנים.