בואו נדבר רגע על המילה: שפע

שפע: הרבה, מכל מה שאנחנו רוצים, כל הזמן. רוב האנשים כשהם חושבים על שפע, בטוחים שזה איזה שהוא סוג של הוקוס פוקוס. שיום אחד משהו יקרה, וכל מה שהם רוצים יפול לחיקם כרעם ביום בהיר, ואז! הם ירגישו שהם שם. בעולם הנחשק של השפע הבלתי נדלה.

שוחחתי עם אישה מדהימה – אליזבט פירסון, יועצת עסקית מנכ"ל ובעלים של חברת EVOLVE, חברה לפיתוח וחינוך עסקי, ומטפלת בשיטת RTT לשחרור חסמים דרך תת המודע. ואחרי שיחה ארוכה, עמוקה ומדהימה החלטתי לכתוב עליה פוסט ופשוט לראיין אותה כדי שתוכלו גם אתם ליהנות מחוכמתה.

אליזבט, ספרי לקוראים שלנו מהו שפע ואיך נהנים ממנו?

"שפע: הרבה, מכל מה שאנחנו רוצים, כל הזמן. רוב האנשים כשהם חושבים על שפע, בטוחים שזה איזה שהוא סוג של הוקוס פוקוס. שיום אחד משהו יקרה, וכל מה שהם רוצים יפול לחיקם כרעם ביום בהיר, ואז! הם ירגישו שהם שם. בעולם הנחשק של השפע הבלתי נדלה."

 

"לעיתים קרובות בעלי עסקים שמגיעים אליי טוענים שאם הייתה להם כמות גדולה יותר של לקוחות או חשבון בנק שמן יותר. אז הם היו מרגישים שהם חיים בשפע."

"הבעיה היא שזה בדיוק הפוך.

כדי למצוא תודעת שפע אמיתית, אנחנו קודם צריכים להיות אנשים שתופסים את העולם כמגרש משחקים עם אפשרויות בלתי מוגבלות. להתנהג כמו אנשים שיש להם, לקבל החלטות כמו אנשים שיש להם, להשתמש בכסף שלנו כמו אנשים שיש להם והכי חשוב להרגיש את הרגשות של אנשים שחיים….בשפע."

בתמונה: אליזבט פירסון. צילום רמי זנדר

"ואז! כל מה שאנחנו רוצים יתחיל להגיע לחיינו במהירות מכיוונים בלתי צפויים.

הרומן האישי שלי עם גילוי תודעת השפע, התחיל לגמרי במקרה, כשהסכמתי לעשות מעשה מטורף ולצאת עם בחור שהכרתי בטינדר, לדייט בקמפינג עם הילדים.

אני זוכרת ערב אחד מאוד עצוב שבו ישבתי על מדרגות ביתי, ומרוב שהיה לי רע צרחתי לשמיים. "דייי!!! דייי!!! דייי!!! " ידעתי שמגיע לי יותר אבל לא ידעתי בדיוק להגיד "יותר ממה". הדבר היחיד שהיה ברור לי באותו רגע הוא שבמצב שאני נמצאת בו היום, אני לעולם לא ארצה להיות יותר.  בשלב הזה של חיי, כבר הייתי בת 31, אבל לא בדיוק הבנתי מי אני או מה אני אמורה לעשות עם הדבר הזה שנקרא חיים. הכל היה אפור… למען האמת, אפילו די שחור.

הקירות של החיים שבניתי "בדיוק לפי הספר" הלכו והתפרקו בזה אחר זה.

רמסתי ברגל גסה את כל הערכים שהתחנכתי עליהם,

הייתי לקראת סיום תהליך גירושין, בדיכאון אחרי לידה שלא טופל 5 שנים, בדיוק התפוטרתי מהעבודה,ונשארתי כמעט ללא חברים כי איך נאמר, לא היה נחמד להיות בחברתי.

הרגשתי חסרת מהות, חסרת זהות, חסרת משמעות, פשוט חיה מתה."

בתמונה: אליזבט פירסון. צילום רמי זנדר

"בכל זאת, משהו דחף אותי לעשות משהו שונה כדי להיפטר מהנאחס שנדבק אליי עד כה. אז היות ואני בחורה של קצוות, החלטתי לעשות את הדבר ההגיוני היחיד שנותר לעשות, להירשם לטינדר. ואם זה לא מספיק נועז, כיאה לבחורה שלא תמיד חושבת לפני שהיא פועלת (תודה לאל!), גם לנסוע 200 ק"מ לחוף דור כדי לפגוש איזה חתיך בלונדיני דובר האנגלית,

רק כי כמה שעות קודם לכן הוא היה מספיק שיכור כדי להציע לי לבוא לקמפינג

שבו הוא בילה את הלילה עם כמה חברים ועם הבת שלו.

הגיוני סך הכל.

הרגשתי שאני חייבת שינוי. ושאם יהיה לי סיכוי להפוך את חיי לסיפור אגדה, אני צריכה לעשות מעשים שעושים רק באגדות.

משם, הכל כבר קרה מאוד מהר, אחרי שבועיים סיימון ומייה עברו לגור אצלנו,

אחרי חצי שנה, התחתנו בחתונה קטנה ואינטימית בבית אחותו באיסלנד וזכיתי בסיפור האגדה שלי. בנוסף לעילי בכורי, אהבת חיי, זכיתי גם במייה, ילדה מדהימה  שלא עלתה לי בסימני מתיחה וכמה מנות אפידורל ואז בסייאל שעלה לי גם בסימני מתיחה וגם ב2 קילו עקשנים."

 

"אחרי שנה וחצי יחד היה לנו ילד משותף, עסק משותף והחיים התחילו לקבל צבעים שלא ידעתי שקיימים. כולם מסביבי חשבו שצריך לאשפז אותי דחוף, אבל אני הייתי בשלי…נחושה להמשיך להפוך כל חלק בחיים שלנו לסיפור מהאגדות.

כי ההימור הנכון על החתיך, שהיום אני גאה לקרוא לו בעלי, עשה לי טעם של עוד. פשוט החלטתי להמר באותה מידה על כל השאר.

 

אז הזוגיות המדהימה שלי, היא לא העיקר, אלא רק סימפטום. כי מאז שהחלטתי להמר על הכל ובעיקר לעשות עם החיים שלי מה בא לי, הדרך שלי היא אמנם הרבה יותר עקלקלה, אבל אני מתהלכת בה בידיעה ברורה שעוד המון ניסים יתרחשו לטובתי ולטובת כל היקרים לי בעתיד. אני לא מטרידה את עצמי בשאלה "איך אגיע ליעד". אני רק ננעלת על מה אני רוצה ומחליטה החלטה אחת בכל פעם בתקווה שהיא ההחלטה הנכונה לקרב אותי ליעד.

 

כל מה שחשוב בעיני זה להיות בבהירות לגבי הסיבה בגללה אני קמה בבוקר. כי ברמת התודעה, למרות שיש לא מעט על מה להתלונן… כי בואו…עסק בישראל, שנת קורונה עם 3 ילדים ונגמרו העונות  של SUITS

השליחות שלי לעזור לכמה שיותר הורים לקום בבוקר בהרגשה שהם משמעותיים ושיש להם מה לתרום לעולם הזה,ברורה לי והיא שגורמת לי להרגיש אהובה, עשירה ומוצלחת כל יום מחדש."

אי אפשר לסיים את הכתבה איתך, בלי שתיתני לנו טיפ שעוזר לך להתפקס:

"אם אתם רוצים לנסות את זה גם, הדבר שהכי עוזר לי להתפקס הוא לזכור שרמת התודעה שלנו עוברת הלאה לילדים שלנו. אמיתית פשוטות כמו: איך משיגים יותר חופש, יותר אהבה, יותר הצלחה , יותר אפשרויות, יותר שפע אף אחד אף פעם לא לימד וגם לא מתכוון ללמד בבית הספר. העבר אינו מהווה שום אינדיקציה לעתיד וזו אחריותינו כהורים ללמד את הדור הבא את כללי היקום הדרך המהירה ביותר לדם, היא פשוט להוות עבורם דוגמה אישית.

זיכרו שלא משנה מה הנסיבות כרגע, העולם מלא בהרבה, מכל מה שאנחנו רוצים, כל הזמן. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לדעת שמותר לנו לבקש ולקחת כמה שרק נרצה.

שלכם, אליזבט פירסון"

בתמונה: אליזבט פירסון. צילום רמי זנדר

 

פייסבוק: elizabeth Avigail Peirson

לינקדין: Elizabeth Peirson

אינסטגרם: elizabeth_peirson

אתר: peirsonco.com

Peirson.co@gmail.com

 

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.