בגדי ים: לא רק בקיץ

בחורף בגדי הים נועדו בעיקר לפעילות ספורטיבית. לשחייה בבריכות, לספא, ולאמיצים שבינינו גם לשחייה בים. לכן חשוב לוודא שמדובר במוצרים איכותיים העשויים מבדים העמידים לכלור ולמלח. קניה נבונה חוסכת כסף.

כשאנו מחליטים להתחדש בבגדי ים אנו בוחרות לעשות זאת לקראת עונת הקיץ או בשיאה, אבל האם זה באמת נכון? בואו נעצור ונחשוב על זה רגע, הרי דווקא בחורף כשקר וגשום ולא בדיוק בא לנו להוריד את כל שכבות הבגדים שלנו, אחרי מחשבות רבות הגעתי למסקנה שזה הזמן הנכון ביותר לקנות בגד ים. למה?

ובכן, כשאני מחליטה למדוד בגד ים בחורף כי אני מתכננת חופשה במדינה חמה, לרוב אני נוטה לטשטש את הגוף קצת יותר מעונת הקיץ. לכן, כשאני בוחרת את בגד הים שאיתו אסע לחופשה אני הרבה יותר בררנית ומדוייקת. חשוב לי שהצבע יחמיא, הגזרה תשב נכון ואיך בכלל אני נראית בלי כל השכבות שאני רגילה להיראות באותם הימים.

מעבר לזה, ברגע שיש לך בגד ים חדש בארון שגורם לך להרגיש שהקיץ אוטוטו מגיע, יש לך מטרה ברורה לשמור על תזונה נכונה ומתאימה כדי שנוכל לנצל אותו- שני ציפורים במכה.וכמובן שלא תבינו לא נכון, זה חלילה לא בא במקום קניה של בגד ים גם בעונת הקיץ- זה יכול לעבוד בהחלט לעבוד יחד.

אם נוסיף את אותם אנשים שעוסקים בפעילות מים גם בחורף הם צריכים להתארגן מראש עם הציוד הנכון. כי יש הבדל גדול בין להסתובב בחוף הים ולהוציא לחברות את העיניים, ובין שחיה יומיומית בכלור של הבריכה, או במי המלח של הים, שכידוע הם הסיבה העיקרית להריסת בגדי הים עוד בטרם נגמרה העונה. המטרה היא למצוא בגד ים שישרת אותנו לאורך זמן וישרוד בכבוד עונת פעילות שלמה. ברשת החנויות GOTTEX תוכלו למצוא את המבחר הרחב, הגדול והאיכותי ביותר לבגדי הים לכל השנה.
בחורף בגדי הים נועדו בעיקר לפעילות ספורטיבית. לשחייה בבריכות, לספא, ולאמיצים שבינינו גם לשחייה בים. לכן חשוב לוודא שמדובר במוצרים איכותיים העשויים מבדים העמידים לכלור ולמלח. קניה נבונה חוסכת כסף.

השחייה עוזרת לנו לשמור על אורך חיים בריא ועל הגזרה. לפעילות חורף במים מתאימים בעיקר בגדי ים שלמים, עם כתפיות רחבות  שלא נופלות במהלך השחייה, ולא פחות חשוב, שיהיו מחטבים, יתייבשו במהירת ובגזרה חתיכית שתעניק לנו מראה של שחיינים בדיוק כמו השוחים באולימפיאדה.

בקולקציות בגדי הים של GOTTEX תמצאו מנעד רחב של גזרות ומידות. מבגדי ים שלמים ועד ביקיני, כאלה שחשופים בקיץ ומכסים בחורף. בגדי ים עם בטנות פנימיות לחיטוב אזורי הבטן, וגם חזיות פנימיות לבעלות חזה גדול. הצבעוניות עשירה במיוחד, מבגדי ים בצבע אחד עם מגוון רחב של צבעים נועזים, לצד הצבע השחור הקלאסי. בעיקר מיוחדת הקולקציה בהדפסים הבלעדיים ושילובי הצבעים אותם לא תמצאו באף מקום אחר. 

להשיג :
באתר החברה 
ברשת חנויות "גוטקס"
ברשת ה-MASHBIR וברשת לבנבנים.

 

 

 

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.