את/ קרוליין קפנס

את היא בק גווינביר, צעירה יפה וסקסית, שאוהבת ספרים. היא נקייה ומלוכלת, תמימה ונועזת.  היא פשוט מושלמת בשביל ג'ו… והוא יעשה הכל, אבל הכל, כדי שהיא תהיה שלו. כשבק נכנסה לחנות הספרים בה עבד ג'ו, היא לא יכלה לדעת, שבחנות זו , כשתפגוש את ג'ו יקבע גורלה… ולא רק שלה.

 

 

 

את נכנֶסת לחנות הספרים ומשאירה יד על הדלת כדי שלא תיטרק. את מחייכת, מביך אותך להיות הילדה הטובה, והציפורניים שלך במראה טבעי ויש לך סוודר בצבע בז' עם צווארון וי ואי־אפשר לראות אם את לובשת חזייה אבל נראה לי שלא. מרוב שאת נקייה את מלוכלכת ואת ממלמלת אלי את המילה הראשונה שלך — שלום — אף על פי שרוב האנשים היו פשוט עוברים בלי להגיד כלום, אבל לא את, בג'ינס הוורודים הרחבים שלך, ורוד שנטווה מקוּריה של שרלוט בחוות הקסמים ומאיפה הגעת?

 

 

את היא בק גווינביר, צעירה יפה וסקסית, שאוהבת ספרים. היא נקייה ומלוכלת, תמימה ונועזת.  היא פשוט מושלמת בשביל ג'ו… והוא יעשה הכל, אבל הכל, כדי שהיא תהיה שלו.

 

כשבק נכנסה לחנות הספרים בה עבד ג'ו, היא חיפשה שני ספרים לעצמה ואחד מתנה לגבר שרצתה.  היא ניסתה בכל כוחה להשיג את בנג'י, ללא הצלחה.

היא לא יכלה לדעת, שבחנות זו , כשתפגוש את ג'ו יקבע גורלה… ולא רק שלה.

 

ג'ו היה שונה מהגברים האחרים שאליהם היא נמשכה. הוא לא היה עשיר, לא למד בבראון והיה זמין בשבילה. אבל, משהו בו הצליח למשוך אותה.

 

לכאורה, השניים יכלו להיות מושלמים האחד בשביל השני. היא מצאה בו כתף תומכת, אמפטיה, תמיכה ואף משיכה. אבל, לכל אחד מהם יש אובססיות וסודות אפלים, אשר יכניסו אותם לתוך מערבולת קטלנית.

 

את הוא מותחן אירוטי, אשר יקח אתכם לחדרים האפלים של הלב האנושי.

 

 

מאחלת לכם קריאה מהנה!

 

XOXO

 

אחת שיודעת 😉

 

 

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)