אני, בשלוש דמויות

לפעמים מה שאנחנו צריכים זה להסתכל על עצמנו דרך עיניים אחרות.
קצת שונות, קצת דומות

צילום: סיון שאשא

זהו.
התיישבתי סוף סוף מול המחשב, לכתוב את הבלוג הראשון שלי. לכתוב אותי.
מאיפה להתחיל? מה אני רוצה לכתוב? מה הסיפור שלי?
חיפשתי, מצאתי, התלבטתי, שוב חיפשתי, שוב מצאתי, חפרתי. וכל הזמן הזה, ראיתי סביבי אותי בשלוש דמויות. שלוש דמויות שהן אני בוורסיות קצת שונות.

צילום: סיון שאשא
צילום: סיון שאשא

הגדולה שלי, כבר מתבגרת אפשר לומר, שדרכה אני רואה את הבגרות והאחריות, את ההישגיות הקיימת בי והרצון להצליח להיות הכי טובה במה שאני עושה. שאני מביטה בה אני רואה את הגבר שישן לצידי כבר 18 שנים (הם כל כך דומים שזה מפחיד). אנחנו מאוד שונות, בעיקר חיצונית. ואז יש את הרגע הזה, הקטן הזה, שהוא כל כך משמעותי. שם, ברגע מזוקק ומיוחד מאוד אני רואה בעיניים שלה אותי. מתבגרת, מתגברת, נלחמת בפחדים כדי להצליח.

ומן החדר מגיחה לה בצעדי ריקוד האמצעית שלי, מדוגמת ומתוקתקת. מלאת שמחת חיים, שובבות וקסם. היא העתק מובהק שלי. דרכה אני רואה את שירן הילדה, ולא תמיד זה קל עבורי. זה לא תמיד נעים לקבל פלאשבק לעבר בלי הודעה מוקדמת. דרכה אני רואה גם את הרגעים הפחות נעימים שחוויתי. לפעמים, אני מוצאת את עצמי בויכוח עם שירן הילדה, קצת שוכחת שמולי עומדת הילדה שלי שמבקשת עזרה, חיבוק או הקשבה. דרכה אני מבינה את מנעד הרגשות שלי ולומדת לאזן ולהשתמש בהם בתבונה. היא מראה לי את הרגישות, האכפתיות, הנתינה וההסתכלות על האחר הטבועים בי.
ובסלון, הקטנה שלי, עומדת בגב זקוף ומתוח, מסדרת את כל הבובות שלה בשורה, מסבירה, מחלקת הוראות ודואגת שתמיד יהיה סדר. היא החלטית, יודעת לעמוד על שלה ולעיתים גם שתלטנית. היא שמזכירה לי להיות בטוחה. בטוחה בעצמי, ביכולות שלי, להקשיב ללב שלי כי הוא זה שיודע. היא שבזכותה למדתי שאפשר לעצור לרגע, להתבונן פנימה ולגלות את עצמי מחדש.

אני שלהן והן שלי. אני נמצאת בכל אחת מהן, ובעזרתן לומדת להכיר את עצמי יותר, לשחרר הסכמים ישנים, לאזן, להתבונן פנימה, לאהוב את עצמי ולהיות אני

צילום: אלבום פרטי
צילום: אלבום פרטי

אז נעים מאוד, אני שירן ואני שמחה ונרגשת על הדרך החדשה בה אני הולכת

#דיגיטליות_בעסקים_לאומי

דיגיטליות בעסקים – leumi

מקום למחשבה

אין עוד אחת כמוך

shiran17
נעים מאוד, שירן נאורי. בעלים של "מקום למחשבה" - מקום קסום, מאפשר ומזמין לחיבורים בין אנשים. מנחת סדנאות ניהול ושירות. מלווה ומקדמת נשים למצוא את העוצמות וללכת בשביל ההצלחה, הרי, אין עוד אחת כמוך!