אמא ובת – רופאות בעולם האסתטיקה

הן החברות הכי טובות, שתיהן רופאות, שתיהן עוסקות גם ברפואה האסתטית, לשתיהן קליניקות מצליחות בעולם, לאחת בתל אביב ולשנייה במילנו איטליה, וכן, הן אם ובת, ד"ר לריסה ברק, ובתה ד"ר מאיה ברק.

הן החברות הכי טובות, שתיהן רופאות, שתיהן עוסקות גם ברפואה האסתטית, לשתיהן קליניקות מצליחות בעולם, לאחת בתל אביב ולשנייה במילנו איטליה, וכן, הן אם ובת, ד"ר לריסה ברק, ובתה ד"ר מאיה ברק.

משפחה של רופאים עם הרבה אסתטיקה ויופי.

האב, ד"ר ברק מנהל מחלקת תינוקות בבי"ח לניאדו, האם, ד"ר לריסה ברק רופאה, מומחית ברפואת משפחה, ושכשסיימה התמחות בבית החולים רמב"ם הרחיבה את הידע לתחום הרפואה האסתטית תוך דגש על פיסול ועיצוב פנים וגוף. 20 שנה שד"ר לריסה ברק מנהלת את הקליניקות בארץ בתל אביב, זיכרון יעקב, ובירושלים.

דר' לריסה ברק

הבת מאיה סיימה את לימודי הרפואה וההתמחות באיטליה, ומנהלת במקביל לעבודתה בבית החולים גם 2 קליניקות לאסתטיקה במילנו.

דר' מאיה ברק

ביקשתי מדוקטור לריסה ברק שתספר על מערכת היחסים בין אם לבתה כששתיהן באותו תחום רפואי.

בתי מאיה למדה רפואה באוניברסיטת spa is  שליד העיר מילנו, והתמחתה בשיקום, שהינו תחום קשה, חשוב, ומתפתח מאד באיטליה. דרושה בו שליטה גבוהה ביותר בכל תחומי הרפואה. לאורך כל  שנות לימודיה היא הצטרפה אלי לכל הכנסים החשובים בתחום הרפואה האסתטית. שהקנו לה ידע רחב ומעודכן ואהבה לנושא.

בנוסף, מאיה למדה באוניברסיטה במשך שנתיים קורס מאסטר ברפואה אסתטית, עבדה צמוד אלי ולמדה את התחום לפרטיו, וכשהייתה בשלה ומוכנה פתחה 2 קליניקות במילנו. תחילה המעורבות שלי הייתה גבוהה יותר, וכיום אנחנו כמעט באותה רמה מקצועית, ואני מאד גאה בדרך ובהישגים המקצועיים שלה. היא מנהלת את הקליניקות במקביל לעבודתה בבית החולים ותרומתה לקהילה.

 

בתמונה מימין לשמאל: דר' לריסה ברק, דר' מאיה ברק. צילום: רפי דלויה

 

לריסה, אילו טיפולים ניתן לעבור בקליניקות בישראל ובמילנו?

אנחנו עוסקים ברפואה האסתטית עם מגוון רחב של טיפולים לעיצוב ופיסול אסתטי אישי לכל מטופל תוך התאמה אישית למבנה הפנים, לאורח החיים ולרצונות המטופל. טיפולים של פיסול ועיצוב הפנים והגוף, וגם אזורים גניקולוגים. הודות להתפתחות העולמית במכשור וטכנולוגיות ופורצות דרך אין צורך בניתוחים, הטיפולים מניבים תוצאות גבוהות במיוחד. בקליניקות שלנו ניתן לעבור מנעד רחב של טיפולים להשבת הזוהר והיופי לכל אישה וגבר.

 

אתן שומרות על קשר למרות המרחק?

אנחנו מדברות לפחות 10 פעמים ביום. אני יודעת מה היא לובשת, מה היא אכלה, היכן מבלה ועם מי. והיא יודעת גם עלי הכול. אני שמחה לומר שהיא החברה הכי טובה שלי ומאיה רואה בי גם את החברה הכי טובה שלה. יש לנו קשר חם מאד. בעקבות הקורונה כמות המפגשים הפיזיים פחתה אבל לא איכות הקשר.

אנחנו מתייעצות בתחומים אישיים ומקצועיים. בתחילת הדרך מאיה התייעצה איתי הרבה אבל כיום הרפואה האסתטית התפתחה מאד באיטליה עם חידושים שטרם הגיעו לארץ. תכשירים חדשים או חומצות היאלרויות חדשות שעושות פלאים. היא מעדכנת אותי ואני מיידעת אותה על החידושים בישראל. ביחד אנחנו יוצרות את השלם.

אני אמא גאה, שמחה שבתי ואני בחרנו באותה הנישה של אסתטיקה ויופי, שיתוף הפעולה מזין את שתינו להיות הכי מעודכנות בתחום. אני גאה ושמחה בדרכה, וגם שהיא החברה הכי טובה שלי.

בתמונה מימין לשמאל: דר' לריסה ברק, דר' מאיה ברק. צילום: רפי דלויה

הקליניקות של ד"ר לריסה ברק

טלפון: 8420*  052-6382121

תל אביב, רחוב הארבעה 28 קומה 20 בניין צפוני חגג’ גרופ, זיכרון יעקב, היין 9, 3095011 – 04, ירושלים, טלפון 077-602-1112

 

אתר  https://www.dr-barak.co.il

פייסבוק  Ibarakmilan

אינסטגרם  L,Barak Milan by Dr. Larisa Barak