אירועים קטנים

כמו בכל דבר בחיים, עלינו להעצים את היתרונות ולמזער את החסרונות, לכן, באירועים קטנים, נרצה להדגיש ולהבליט את האינטימיות. הדבר הראשון שעושה זאת הוא בחירת רשימת המוזמנים! תחושת ה"לא נעים" חייבת להשתחרר ולאירוע הקטן הזה, נזמין רק את מי שבאמת אנחנו רוצים שיבוא. את האנשים שבא לנו לרקוד איתם ברחבת הריקודים..

בחורה עם מחשב נייד

אירועים קטנים

 

לאירועים קטנים יש את היתרון הבולט והמשמעותי שלהם – הם קטנים! מה שאומר שאפשר לשים דגש על כל פרט ופרט ולהגיע לרמת דיוק מופלאה ולתת לכל אחד מהאורחים באירוע יחס אישי ומדויק. דווקא באירועים גדולים, סביר להניח שדברים "יפלו בין הכיסאות" ולא כולם יקבלו רמת שירות מושלמת. באירועים קטנים ההיפך הוא הנכון, זו ההזדמנות הטובה ביותר לפנק כל אחד ואחת מהאורחים ולהגיע לרמת ביצוע מצוינת!

אווירה אינטימית

תחושת האינטימיות שנוצרת באירועים קטנים, היא תחושה משפחתית של חום ואהבה, תחושה שעוטפת את כולם יחד ומיד גורמת לנו להתאחד ולהתחבר.. והרי שאירוע קטן או גדול, מטרתו לאחד את המוזמנים שהגיעו, יחד עם בעל השמחה!

בין אם מדובר באירוע ברית מילה / מסיבת בריתה / אירוע בר מצווה / אירוע בת מצווה, אירוע חתונה או אפילו יום הולדת, אנו באים לאירוע כדי להתאחד עם בעל השמחה ולכן אירועים קטנים הם הפורמט המושלם, בו הקסם נוצר רק מעצם העניין..

יתרונות מול חסרונות

כמו בכל דבר בחיים, עלינו להעצים את היתרונות ולמזער את החסרונות, לכן, באירועים קטנים, נרצה להדגיש ולהבליט את האינטימיות. הדבר הראשון שעושה זאת הוא בחירת רשימת המוזמנים! תחושת ה"לא נעים" חייבת להשתחרר ולאירוע הקטן הזה, נזמין רק את מי שבאמת אנחנו רוצים שיבוא. את האנשים שבא לנו לרקוד איתם ברחבת הריקודים.. האינטימיות של האירוע מתחילה בנו! אם אנחנו נרגיש את האינטימיות אז כמובן שהיא תורגש גם באורחים ובאירוע.

אירוע קטן

אירוע קטן, עדיין מרכיב בתוכו את כל הפרטים, שמרכיבים אירוע גדול, אלו רק הבחירות שנעשה שאמורות להתאים לאירוע קטן. בחירת המקום לאירוע קטן היא דבר חשוב ביותר, גודל האולם צריך להיות מתאים כמו כפפה ליד. לצורך הדוגמה – אירוע שבו עד 100 מוזמנים, ירגיש קטן אם נשים אותו באולם שמתאים לעד 400 איש. אירוע שבו עד 150 מוזמנים ירגיש מצוין במקום שמותאם לעד 250 מוזמנים, אירוע שבו עד 200 מוזמנים יהיה גדול מידי למסעדה וכן הלאה..

הדרך הטובה ביותר לבחון את התאמת גודל האולם לכמות האנשים היא לראות אירוע בפועל שבו אותה כמות המוזמנים כמו זו שתהיה לנו באירוע. כך נוכל לקבל פרספקטיבה נכונה לגבי התאמת האולם לאירוע הקטן שלנו.. חשוב לזכור – אירועים קטנים הם אירועים אינטימיים ולכן חשוב שכן יהיה מרווח באולם, אך שלא יהיה מרווח מידי.

דגש על איכות האוכל

מאחר ובאירועים קטנים כל הפרטים מקבלים משמעות גדולה יותר, חשוב לשים דגש על איכות האוכל, דברים שייעלמו מעין האורחים באירוע גדול, יקפצו באופן בולט ומשמעותי לעיני האורחים באירוע קטן. המקום והאוכל הם בהחלט שני הדברים החשובים ביותר בחיפוש אחר מקום לאירועים קטנים, לכן בין אם מדובר בהזמנת קייטרינג לאירועים קטנים בבית ובין אם זה קייטרינג של אולם אירועים, האוכל חשוב ויש לשים על זה דגש מיוחד.

אירועים קטנים הם המקום המושלם לחשוב על האופציה של מטבח שף, כך כל אחד מהאורחים ירגיש שהמנה שהוגשה לו קיבלה את יחס אישי וראוי, הוא באופן אוטומטי ירגיש שככה גם התייחסו אליו. אם החלטתם להזמין קייטרינג לאירועים קטנים או אם החלטתם ללכת על אולם אירועים קטן, באירוע קטן זה בהחלט המקום לפנק ולהשקיע באוכל איכותי.. אז תוודאו שיש שם מטבח שף איכותי.

הקצב.. והמוסיקה..

המרכיב השלישי החשוב בהפקת אירועים קטנים הוא – הקצב.. גם הקצב של המוזיקה והאופן שבו התקליטן יפעיל את הקהל שהגיע לאירוע, וגם הקצב של השתלשלות האירועים באירוע. אסור שיהיה זמן שבו לא קורה כלום. התנועה והזרימה באירועים קטנים חייבת להיות דינאמית, אתם חייבים לשמור על קצב רצוף, שבכל רגע האורח ימצא את מקומו באולם, שידע מה קורה עכשיו ויהיה חלק בלתי נפרד מההתרחשות סביבו.

לחשוב מחוץ לקופסא!

אל תפחדו לחשוב מחוץ לקופסא ולבטא רעיונות מקוריים ומיוחדים, אירועים קטנים זה בדיוק המקום לעשות זאת.. מפתקי הושבה מעוצבים ועד זרי פרחים צעקניים, חשוב שהכל ירגיש אישי ומושקע.. כמו שאתם תתייחסו לאירוע כך האורח ירגיש שהתייחסו אליו, וזה מה שיהפוך את חווית הלקוח שלו לחוויה טובה ונעימה, ואת האירוע להצלחה!

למידע בנוגע לשירותי קייטרינג לאירועים קטנים – לחצו כאן

dganit7
בגליל הקסום הקצב זז לאט... אוהבת את ישראל ושמחה שהחיים זימנו לי ללמוד פה ולהישאר...