איך לקבל ביימי או תו הזהב בחינם תמורת מילוי סקרים?

איך אפשר לקבל מידי חודש בין 200 ל-500 שקלים בשוברי מתנה?  מסתבר שזה אפשרי והרבה ישראלים כבר עושים את זה בקלות. זה אמנם לא 100% בחינם אבל כמעט. גלו איך עושים את זה!

ביימי תמורת מילוי סקרים

איזה כיף זה לקבל מתנות בחגים וימי הולדת מהעבודה? היום המתנה הנפוצה שמקבלים מהעבודה היא ביימי או תו הזהב. בגלל שאני חובבת קניות אני מאוד אוהבת את התלושים האלו. אני ממש לא מחכה עד שיגיע פסח או ראש השנה או היום הולדת שלי כדי לקבל מתנה. איך אומרים? "רק פעם בשנה…". אני רוצה עוד תלושים בחיים שלי, לכן אני יוזמת בעצמי את קבלת המתנות האלו ואני מקבלת כל חודש כמה מאות שקלים בשוברים של בימיי מאתר הסקרים המפורסם Panel4all.

ביימי תמורת מילוי סקרים

האתר הזה קיים כבר כ-15 שנה ושייך לחברת panels שהיא מבין חברות הסקרים המובילות והגדולות בישראל. בנוסף הם מחפשים אנשים מכל סוגי האוכלוסיה בישראל (גם בני נוער, גם חרדים, גם ערבים וכו) כדי לענות על סקרים אונליין בשעות הפנאי ולקבל תגמול הולם עבור הזמן שהוקדש למילוי עבור כל סקר.

פאנל4אול נותן שירותי סקרי דעת קהל ומחקרי שוק ונמצא תחת פיקוח חוק מאגרי המידע של ישראל.

ההרשמה מותרת מגיל 10 ומעלה לכל אחד ואחת. על כל סקר שממלאים צוברים נקודות שהופכות לכסף בצורת שוברים של ביימי.

בבימיי אפשר לקנות הרבה פינוקים כמו מסעדות ובתי קפה, מותגי אופנה, חוויות ספא, בתי מלון ועוד מלא דברים. הנה הוכחת תשלום שקיבלתי לאחרונה מהאתר (התגמול הזה הוא שובר אלקטרוני כלומר מגיע במייל ולא פיזית). עם השובר הזה אפשר לקנות בכל הרשתות, החנויות, המסעדות והמלונות שיש באתר ביימי.

ישנם אתרי סקרים בתשלום נוספים כמובן אבל האתר הזה ספציפית קיים כבר למעלה מעשור ויש לו מאות אלפי ישראלים רשומים שלוקחים חלק בשאלונים ומקבלים על זה תמורה. השאלונים הם בכל מיני נושאים, בעיקר בתחום הצריכה אבל לא רק. גם הכנסת וגופים פוליטיים כמו מפלגות עורכים שם סקרי דעת קהל. הרעיון הוא לתגמל את המשתתפים בתמורה לזמן שהם הקדישו למילוי הסקר.

יאללה בהצלחה! אני כאן לשאלות נוספות.