איך למצוא רעיון למתנה שווה במיוחד לגבר?

ישנן פעמים לא מעטות בחיים של כל אישה, בהן היא מתלבטת איזו מתנה היא צריכה לרכוש לאירוע המיוחד שאותו חוגג הגבר שלה. זה יכול להיות בעל, בן זוג, אבא, סבא, ילד…אבל ההתלבטוח לפעמים מדירה שינה. במאמר הזה ננסה לעזור לך למצוא את המתנה המושלמת, שכנראה לא חשבת עליה ושהוא ישמח לקבל.

רעיון למתנה לגבר, מה קונים לגבר שיש לו הכל?
גבר מופתע לקבל מתנה

רעיונות למתנות לגברים – איפה יש כאלה?

 

עוד פעם לקנות מתנה לגבר שלך? כבר בטח קנית לו המון, הרי אתם כבר המון שנים ביחד, אבל עכשיו מגיע איזה אירוע מיוחד בחיים שלו ואת ממש, אבל ממש חייבת מתנה מיוחדת.

כבר כמה ימים שאת לא מצליחה להירדם בלילה, לא מצליחה להתרכז ביום, מבררת עם חברות מה הן קנו ואולי בכלל יש להן רעיון, מחפשת באינטרנט ולא מוצאת.

ומה כבר אפשר לקנות לו שעדיין לא קנית? עוד פעם הזמנה למסעדה נחשבת ולארוחה שהוא ישכח ביום למחרת? שוב צימר בצפון שהוא בכלל מעדיף לא לנסוע אליו? או איזה גאדג'ט שהוא לא ישתמש בו (למרות שהוא יחייך חיוך גדול שיפתח את האריזה). לא, הפעם את רוצה משהו מיוחד.

אם פעם תערכי מחקר, או סתם תשאלי כמה גברים מה הם מעדיפים לקבל כמתנת יום הולדת, די בטוח שהתשובה של רובם תהיה – חוויה. כן, הם מעדיפים חוויה על פני חפץ שלא ישתמשו בו ושישכב באיזו מגירה. אבל גם בין החוויות ישנו מדרג – החל מחוויות המתאימות לכל המשפחה, דרך חוויות לגברים בלבד, כאלו שבדרך כלל דורשות גם איזו הפגנה של אומץ, ובטופ יושבות אותן חוויות שלא רק שהן מקוריות ומרגשות, הן גם יגשימו לגבר שלך חלום ילדות. אה, ויש עוד משהו – מה דעתך גם לספק לו "על הדרך, גם מלא חומר לחלוק עם החברים שלו בפייסבוק, עם המשפחה ועם כל מי שהוא מכיר?

אני רואה שאת כבר מתחילה לחייך, מתעודדת, יופי, אז זה הכיוון. ועכשיו בואי נחשוב מה יספק את הדרישות לחוויה שתהיה גם מקורית, גם מרגשת וגם תגשים לו חלום. מה את אומרת?

על מה חולמים גברים כבר מגיל צעיר? אני בטוח שרובם חולמים להיות בעל מקצוע שירשים נשים, כזה שיוכלו להתגאות בו, וכנראה שבראש הרשימה עומד מקצוע הטיס. ביננו, כנראה שיש משהו בהילת הטייס, במדים המגוהצים, במבטי ההערצה מסביב כשכולם מסתכלים עליך ויודעים שאתה יכול לעשות משהו שהם לא, משהו שהם היו מאוד מאוד רוצים לעשות.

רעיון למתנה מקורית לגבר – טייס ליום אחד

עכשיו – כשאת כבר מסוקרנת, אנחנו כבר יכולים לגלות לך שלאחרונה ניתנת אפשרות לקנות במתנה שיעור טיסה (על מטוס אמיתי!) שבו יוכל הגבר שלך להגשים את החלום ולהיות טייס, ולו רק לזמן קצר.

בשיעור הטיסה הזה שהשם שניתן לו הוא "טייס ליום אחד", יגיע הגבר שלך לשדה התעופה, יקבל על הקרקע הדרכה קרקעית בסימולטור שבה ילמדו אותו איך לשלוט במטוס, ולאחר מכן הוא יעלה לטיסה כשלידו מדריך טיסה מיומן, ויטיס ממש את המטוס כשהמדריך משגיח עליו ונותן לו הוראות.

את המתנה הזאת תוכלי לקנות לכל גבר בחייך ואין לנו ספק שהוא יופתע כאשר יקבל אותה. כמובן שניתן גם לתעד את מהלך הטיסה כדי לאגור חומר לשיתוף החברים ומשפחה.

עכשיו את כבר בטח לא יכולה לחכות שנגלה לך את כל הפרטים, ובודאי איפה קונים את המתנה הזאת (דרך אגב, את יכולה לקנות את הטיסה ולקבוע בשביל הגבר שלך מתי יבוא לממש אותה, או שאת יכולה לקנות שם שובר מתנה, והוא יפנה לחברה כדי לקבוע לעצמו)

אז לא נחזיק אותך יותר במתח, את יכול למצוא את כל המידע (כולל מחירים) על חוויית ,טייס ליום אחד" אם תפני לחברה הזאת. בהצלחה!