איך לבחור צימרים בצפון?

החמסין הישראלי כל שנה בקיץ, שזוהי עונת החופשות של הישראלים שולח אותם לנפוש בצפון. פעם אילת הייתה המקום הכי מועדף על הישראלים אך לא עוד. גם בגלל המחירים היקרים של בתי המלון וגם בגלל שאנשים רוצים משהו יותר כפרי ובחיק הטבע, רוב הישראלים שרוצים לעשות חופשה מהנה מבלים בצימרים בעיקר בצפון.

בעיקר בצפון הארץ במקומות כמו פורייה, טבריה, ישובים כמו חד נס, ראש פינה ועוד מתרכזים כל הצימרים, אבל צריך להבין איזה סוג של חופשה בצימר אתם רוצים לעשות ולדעת מה הצימר המתאים לחופשה שלכם.

צימרים לזוגות

צימרים לזוגות זה לא צימרים למשפחות. כאשר זוגות רוצים לצאת לחופשה לצימר זה ברור שהם רוצים להיות לבד ולא רוצים שיפריעו לאינטימיות ולבילוי המשותף,  שלהם, לכן ההמלצה הראשונה לזוגות היא לברר איפה ממוקם הצימר? כמה צימרים יש לידו? והאם בתאריכים שהם רוצים לשהות בצימר יהיו שם משפחות עם ילדים.

משפחות עם ילדים זה בהחלט דבר שיכול להפריע לזוגות שרוצים לצאת לבילוי רומנטי בצימר. הם מחפשים שקט, שלווה ולהיות ביחד וילדים זה אומנם שמחה גדולה אבל זה לא מתאים לבילוי יחד עם זוגות.

זה עובד גם הפוך. גם משפחות לא רוצות לידם זוגות שיבקשו מהם כל הזמן שקטף הם רוצים שהילדים ישתוללו ויהנו כמה שהם רוצים…

האם אתם מתכוננים לטייל?

הרעיון של שהות בצימרים היא לא רק ברמת החיסכון הכספי של צימרים מול בתי מלון אלא שאם למשל משפחות רוצות לצאת לטייל באזור, הצימר צריך להיות קרוב לכל מיני אטרקציות לילדים או למסלולי טיול שהם רוצים לעשות. לכן חשוב מאוד להבין איפה ממוקם הצימר, לאיזה מקומות בילוי שאתם מעוניינים בהם הוא קרוב. האם זה יספק את הילדים והאם הוא רחוק מכל דבר ותצטרכו להתחיל לבזבז זמן על נסיעות. ההמלצה שלנו- לבחור  בצימר שקרוב למקומות הבילוי שלכם בנופש. אם זה חוות סוסים, פרק מים, פארק מוטורי לילדים ועוד ועוד.

צימרים בטיחותיים לילדים

אם אתם משפחה עם ילדים קטנים, אחת השאלות הראשונות שאתם צריכים לשאול לפני שאתם בוחרים צימר, זה אם זה מתאים לילדים קטנים. יש צימרים שיש בהם אזורים מסוכנים לילדים. לכן חשוב שתיקחו את הילדים שלכם לצימר שיהיה בטוח עבורם.

שולחנות חדים, ג'קוזי שאפשר חלילה להחליק לתוכו, מרפסת עם סורגים לא גבוהים, כל אלה עלולים להוות סכנה. תחשבו על הצימר בדיוק כמו על הבית שלכם, וכמה שתהיה יותר בטיחות בצימר, כך החופשה שלכם תעבור יותר בשלום.

צימר בנוף מדהים!

הקפידו לבחור בצימר שטובל בנוף יפה. לפעמים זו החופשה האמיתית, לשכב על ערסל בין שני עצים ולהביט אל השמיים. לפעמים השהייה המרובה בחיק הטבע עושה את שלה. זה מרגיע, משחרר לחץ ועצבים ואתם יכולים לקבל אנרגיה חדשה ולחזור הביתה עם כוחות מחודשים והרבה מרץ.