איך לבחור מטען למשחב נייד

נהרס לכם המטען למשחב נייד ? במאמר הקרוב נספק לכם את כל הטיפים לקניית מטען למחשב נייד. לפרטים ולקראית המאמר היכנסו לאתר >>

תמונה של איך לבחור מטען למשחב נייד

טוב אז כל מי שמחזיק מחשב נייד מכיר את התופעה הזאת שהמטען פשוט שובק חיים פתאום, בדרך כלל זה קורה אחרי שימוש של כמה שנים במחשב, בחלק מהמקרים המטען גם הולך לאיבוד ואז האיתור הוא יותר מסובך. נסביר הכל 🙂 .

 

איזה מטען למחשב אני צריך ? 

אז אחרי שאיבדנו את המטען/או שהוא נהרס אנחנו צריכים לקנות מטען חדש. המטענים שונים בין חברה לחברה מטענים של אפל לא יתאימו למטענים של אסוס לצורך העניין, לכן עלינו לדעת בדיוק מהו הדגם של המחשב. בדרך כלל אם נפנה לחברות מחשבים באינטרנט הם יבקשו ממנו צילום של המטען הישן בשביל שהם יצליחו לאתר את המטען שאתם צריכים אז חשוב לצלם את המטען בצורה סבירה + צילום של הקונקטור הקונקטור זהו החלק שמתחבר למחשב.

 

אם אבד לי המטען מה אני עושה? 

אם המטען נאבד לכם ואין לכם איך לשלוח תמונה שלו לחברת מחשבים כל מה שאתם צריכים לעשות זה לצלם את גב המחשב בכל מחשב נייד יש בגב המחשב מדבקה, על המדבקה מופיע הדגם המדוייק של המחשב + מיליאמפר ו-V ככה החברת מחשבים תדע באיזה מטען מדובר.

אני יכולה להמליץ לכם על חנות מחשבים בירושלים (כמובן עם משלוחים מהירים לכל הארץ) עם צוות מקצועי שמוכרת מטען מקורי למשחב נייד לכל הסוגים.

תמונה של איך לבחור מטען למשחב נייד

מה העלות של מטען למחשב נייד ? 

טוב אז אחרי שיאתרו לנו את המטען אתם בטח שואלים את עצמכם מה העלות ? אז העלות של מטען למחשב נייד זה בין 150 ש"ח ל-350 ש"ח תלוי בסוג מטען כל מחשב הוא שונה ולכן גם המחיר משתנה.

לסיכום :

אז אחרי שהבאנו איך מאתרים מטען למשחב נייד כל מה שנותר לנו לעשות זה לחפש חברה אמינה שתספק לנו כמה שיותר מהר את המטען. מקווה שאהבתם את הכתבה אני ימשיך לעלות סקירות על מחשבים ניידים מקווה שתעקבו אחרי 🙂